آموزش نصب قالب در شیرترانیکس رو می خواستم

ehsan91

تازه وارد
سلام به همه :|:|

دوستان من جامعه مجازی شیرترانیکس رو نصب کردم ولی میخوام قالبشو عوض کنم بلد نیستم لطفا اگرکسی بلد هست بهم بگه وهمین طور از کجا وچه بخشی باید فعالش کرد

mahdiali35

کاربر عضو
سلام به همه :|:| دوستان من جامعه مجازی شیرترانیکس رو نصب کردم ولی میخوام قالبشو عوض کنم بلد نیستم لطفا اگرکسی بلد هست بهم بگه وهمین طور از کجا وچه بخشی باید فعالش کرد
درود...!!!

قالب رو باید توی پوشه theme آپلود کنی بعد از حالت زیپ درش بیاری

بعد تو قسمت مدیریت سایتت قالب رو انتخاب کنی. name.ir/admin/themes

شاد باشید...!!!

mta20

تازه وارد
سلام منم مشکل دوستمونو دارم قالب را هم آپلودش کردم و از حالت زیپ درش آوردم اما داخل مدیریت قالب جدید نیست

mohsen.smh

تازه وارد
سلام

پنل مدیریت من جایی که قالب ها رو نشون بده نداره :|

You must be registered for see images attach

اساتید گرامی کمک کنید خیلی کارم فوریه

A_pormehr

کاربر عضو
این ورژن اگه اشتباه نکنم جدیده که تو مدیریت تغییر پوسته نداره .حلا طبق روش زیر برو شاید تونستی

رو مرورگرت جایی که آدرس مینویسی

namesite.ir/admin/themes

ولی همونطور که گفتم فکر کنم این ورژن مدیریت پوسته نداره :53:

agahassan

کاربر عضو
شیرترانیکس فارسیم دیگه گندشو در اورده اسکریپت مردمو به اسم خودش میده :D

بگذریم توصیه میکنم که از نسخه 3و 2 استفاده نکنید

دلیل :

نسخه 2 در کل نه در کلاس نویسیش دقت شده نه در رفع باگ ها در نسخه دو بیشمار باگ امنیتی وجود داره که شیرترونیکس فارسی تو هم رفعش مونده

در نسخه سه سر کلاس نویسیش دقت شد و خیلی هم خوب در اومد ولی به دلیل امکانات کمش و اینیستالی کردن افزونه ها که در آدرسی نصب میشه که به راحتی میشه افزونرو کپی گرفت و امکانات کمش و :D بسه یا بازم بگم ؟ مورد اصلیشم بگم . تو نسخه 3 کاری کردن که برنامه نویسی روش آسون نیست یعنی کار هرکسی نیست نیما هم فقط تونست براش قسمت قالب تعریف کنه فارسیش کنه و از همه مهم تر به انجمنش وصل کنه :D

حیف نسخه 1 نیست نمیگم باگ نداره ولی باگ مهمی ندراره تعداد باگ هاشم کمتر از 10 تاست

آخرین ویرایش توسط مدیر:

alimhdvi

تازه وارد
سلام ببخشید کارم خیلی فوریه ازتون آموزش تغییر تم رو میخواستم آموزش رو خوندم ولی وقتی به admin/themes میرم و قالبم رو تیک میزنم باز هم بر میگرده به پیش فرض باید چی کار کنم؟؟؟؟ نسخه ها 2 و 1.5.3. به کارم نمیان همین 3 رو میخوام میتونید راهنماییم کنید؟

mmarash

تازه وارد
منم نصبش کردم ولی با شیرترانیکس میخواستم ستش کنم که کار کنه قالب گپ فارسی رونصب کردم میشه اموزش ست کردنشو بدین ممنون میشم

بالا