Mohammad

مدیر انجمن
پرسنل مدیریت
خیر ربطی نداره به تعداد دیتابیس شما

خطای 500 از سمت سرور هست. از مدیر هاست بپرسید

mosi-comp

تازه وارد
آخه با ووکامرس اصلی هیچ مشکلی نداره، راحت نصب میشه. ولی ووکامرس فارسی رو که نصب میکنم صفحه ادمین وردپرس دیگه نمیاد.

نمیدونم ربط داره یا نه پنل هاستم دایرکت ادمینه.

Mohammad

مدیر انجمن
پرسنل مدیریت
مبحثی که شما ذکر میکنی بی ربط هست دوست عزیز. چون تنها تفاوت نسخه انگلیسی و فارسی وجود یک فایل زبان هست. از مشکل نداشتن هاست اطمینان حاصل کنید

marziyeh1as

Banned
در ادامه صحبت های محمد این رو اضافه کنم که

پس از فعال سازی افزونه در بالای صفحه نوار بنفش رنگی به نمایش در میاد و بابت نصب ووکامرس از شما تشکر می کنه، همچنین دکمه ای روی آن دیده می شه با عنوان” نصب برگه های وو کامرس”، روی آن کلیلک کنید تا برگه های مورد نیاز ووکامرس به طور اتوماتیک ایجاد شود.

You must be registered for see images attach

پس از نصب برگه به شما پیغام موفقیت آمیز بودن نصب ووکامرس داده می شود.

mahshid_khanom

تازه وارد
این شایت آموزش کامل کار با ووکامرس رو داده

hamid-reza

تازه وارد
برای تکمیل کردن این موضوع

آموزش ویدئویی نصب وردپرس فارسی

به این لینک مراجعه کنید

MR.KH

مدیر انجمن ووکامرس
سلام دوستای گلممیخواستم ووکامرس رو برروی ساب دامین نصب کنم.چطور میتونم اینکارو انجام میدم؟

" سایت رو با وردپرس نصب کردم حالا میخوام از ووکامرس به عنوان فروشگاه استفاده کنم اونم به صورت ساب دامین به نام shop.mansms.ir "

ممنون میشم دقیق راهنمایی کنید
پوشه ای به اسم shop و ووکامرس رو درون نصب کنید ینی ادرس سایت شما می شه mansms.ir/shop که با ساخت ساب دامین shop می تونید از ادرس shop.mansms.ir وارد بشید

درضمن سوالتون مربوط به این تاپیک نبود لطفا دقت کنید

آخرین ویرایش توسط مدیر:

mili1374

کاربر عضو
سلام دوستان خیلی ممنون یه سوال من با وو کامرس قبلی محصولات و چیز های دیگه تنظیم کردم اگه محتویات نسخه جدید و با قبلی جایگزین کنم محصولات نمیپره؟

HamedR

کاربر عضو
سلام دوستان خیلی ممنون یه سوال من با وو کامرس قبلی محصولات و چیز های دیگه تنظیم کردم اگه محتویات نسخه جدید و با قبلی جایگزین کنم محصولات نمیپره؟
فکر نکنم اطلاعات دیتابیس تغییری کرده باشه.

ولی همیشه قبل از آپدیت تمامی اسکریپت ها و افزونه ها اول بکاپ بگیرید .بعد ،آپدیت کنید!!!

درضمن اگه بتونین اول روی لوکال هاست تست کنید!بهتره

موفق باشید.... :53:

fazek_shams

تازه وارد
سلام

من ووکامرس رو آپدیت کردم حالا قسمت مدیریت سایت دیگه وارد نمیشه چکار کنم؟

Mohammad

مدیر انجمن
پرسنل مدیریت
احتمالا نادرست اپدیت کردید...

افزونه های نامربوط رو غیر فعال کنید...

shayan6

تازه وارد
سلام

کسی از دوستان هست ک برای من از ابتدا تا تنظیم و تحویب نصب کنه و به من تحویل بده ؟

لطفا اعلام کنه و هزینه رو بگه

ممنون

yahya007

تازه وارد
سلام
ووکامرس موقع نصب میزنه بروز رسانی ناموفق آپلود هم که میکنم میزنه ((پرونده فرستاده شده بزرگ‌تر از upload_max_filesize در php.ini است. )) تو هاست هم آپلود کردن نشد . لطفا راهنمایی کنید
ممنون

Mohammad

مدیر انجمن
پرسنل مدیریت
خطا مشخصه!
به مدیر سرور بگید براتون رفع کنند.

بالا