آنالیز چند سایت

TORKIDATIR

تازه وارد
سلام

میخاستم ببینم این سایت ها

از چه زبان ها و از چه تکنولوژی هایی استفاده کرده است و آیا CLONE یا مشابه اپن سورس دارند ؟
و چگونه این سایت ها با ایرلاین ها کار میکنند و کلا اینکه اگر کسی بخواهد سایتی مانند این سایت طراحی کند باید چه کار هایی انجام بدهد؟

با تشکر فراوان

آخرین ویرایش توسط مدیر:

IAMIR

کاربر عضو
عرضم به حضور شما 90 درصد  این سایت ها بلا استثنا دارن از موتور جستجو گر بلیط های  charter724 استفاده می کنند .

و فقط چارتر 724 این موتور را در اختیار دارد . این سایت ها یا با پرداخت هزنیه و یا به صورت همکاری از api این سایت بهره می برند .

چارتر 724 توسط ربات خزنده ای که دارد . وارد تک تک این سایت ها شده . و دیتا را جمع آوری می کند .

این سابت ها یا توسط curl زبان php نوشته می شوند . و یا توسط nodjs نوشته می شوند .

هزینه این کار زیاد است . و معمولا افراد کمی هستند که واقعا به curl و به خصوص nodjs تسلط داشته باشند .

تنها مشکلشون هم کپچا هست که اونم توسط یک روش خیلی زیبا دور می زنند .

با ایرلاین ها هم کار نمی کنند . فقط وارد سایت آژانس های هواپیمایی می شوند . عموما هم برنامه آژانس ها هم سپهر می باشد .

اگر علاقه مند به سرمایه گذاری توی این حوزه دارید . من تجربیات خوبی در این زمینه دارم . و طراحی موتور جستجو گر اختصاصی دارم .

آخرین ویرایش توسط مدیر:

TORKIDATIR

تازه وارد
سلام از راهنمایی شما ممنونم ، میشه بفرمائید چگونه میشود از کپچا عبور کرد؟

IAMIR

کاربر عضو
معمولا ربات هایی که کپچا را دور می زنند . براساس الگوریتم های پردازش تصویر و درصد رنگ های موجود در تصویر عمل می کنند .

آخرین ویرایش توسط مدیر:
بالا