آپدیت جدید در ووکامرس و خطا در کدپستی

shamimi

کاربر عضو
سلام 

من ووکامرسمو آپدیت کردم 

حالا نمی دونم سمت ووکامرس ست شده یا اشکال در ووکامرس است در مورد اینکه کدپستی نسبت به استان چک می شود یا خیر ؟!

چون من تهران قرار میدهم استان را ولی کدپستی مختلف می زنم خطای زیر را می دهد 

البته این مشکل در اپدیت جدید به وجود آمد 

• صورتحساب کد پستی کد پستی نامعتبر است.

@Mohammad

آخرین ویرایش توسط مدیر:

shamimi

کاربر عضو
الان با برنامه زیر کدپستی و برداشتم از لیست shiping  

WooCommerce Checkout Manager

ولی نمی دونم این ارور چرا امده و چیکار کنم که حل بشه چون به کدپستی نیاز دارم 

shamimi

کاربر عضو
به هر حال مشکل و حل کردم دوستان 

از طریق همین افزونه یکبار کدپستی و ساختم و درست شد 

تصویرشو قرار دادم 

خیلی راحت و شیک و مجلسی موفق باشید دوستان عزیزم 

You must be registered for see images attach

mohamad_a226

کاربر عضو
منم همین مشکل رو دارم. ولی دیگه از افزونه WooCommerce Checkout Manager استفاده نمیکنم

فعلا ووکامرس فارسی رو غیرفعال کردم تا مشکل رفع بشه.

shamimi

کاربر عضو
منم همین مشکل رو دارم. ولی دیگه از افزونه WooCommerce Checkout Manager استفاده نمیکنم

فعلا ووکامرس فارسی رو غیرفعال کردم تا مشکل رفع بشه.
امروز دیدم ووکامرس فارسی حذف بشه بهتر است 

انگار اصلا تست نمی کنن افزونه ی که میدن بیرون متاسفانه 

Mohammad

مدیر انجمن
پرسنل مدیریت
دوستان ! اپدیت دقایقی بعد از اپدیت اولیه اومده و مشکل در همون دیروز رفع شده!

چند نفر در نیم ساعت اول بروزرسانی کردن که دچار این مشکل شدن

شما مختار هستید چیزی رو حذف یا نصب کنید

آخرین ویرایش توسط مدیر:

mohamad_a226

کاربر عضو

البته این نگاه هم بی انصافی هست.

در هر صورت برای پشتیبانیش زحمت میکشن و تو هر آپدیت پلاگینی ممکنه بعضی وقتا مشکل پیش بیاد. ولی مهم اینه که همیشه پشتیبانی بوده و اصلاح کرده.

دوستان ! اپدیت دقایقی بعد از اپدیت اولیه اومده و مشکل در همون دیروز رفع شده!

چند نفر در نیم ساعت اول بروزرسانی کردن که دچار این مشکل شدن

شما مختار هستید چیزی رو حذف یا نصب کنید
واسه من قبلش درست بود. ولی بعد از اپدیت به ورژن 3.5.2 این مشکل پیش اومد.

اتفاقاً دیدم تو جزئیاتش گفته بودین درست شدن قسمت کدپستی. ولی واسه من مثل اینکه اثر برعکس بود 😄

احتمال داره که به خاطر قالب باشه؟

آخرین ویرایش توسط مدیر:

masoud ashoori

کاربر عضو

با سلام و احترام
بهترین افزونه جهان هم که وجود داشته باشه و آپدیت بشه همه پیشنهاد میکنند چند روز صبر کنید که اگر باگی وجود داشت رفع کنند که طبق اعلام آقای مجیدی همان روز که بروزرسانی شده بود نسخه جدید اعلام شد، یعنی شما چند ساعت هم صبر نکردید و تا افزونه ای آپدیت شود شما هم آپدیت میکنید!، همچنین توصیه میشود قبل از بروزرسانی بک آپ تهیه بفرمایید. که این ها نشانگر جدی نگرفتن یا حرفه ای نبودن جنابعالی می باشد.
همچنین در صورتی که توجه بفرمایید این افزونه بصورت رایگان در اختیار ما قرار گرفته است و تاکنون بیش از 50000 نصب "فعال" دارد!
چنین برخوردی غیر حرفه ای و غیر منصفانه است.

موفق باشید.

آخرین ویرایش توسط مدیر:

mohamad_a226

کاربر عضو
من بعد از آخرین اپدیت واسم مشکل پیش اومده بود. 

الان یکبار افزونه رو کاملاً حذف کردم و مجدد نصب کردم، مشکل رفع شد.  :53:

shamimi

کاربر عضو
با سلام و احترام
بهترین افزونه جهان هم که وجود داشته باشه و آپدیت بشه همه پیشنهاد میکنند چند روز صبر کنید که اگر باگی وجود داشت رفع کنند که طبق اعلام آقای مجیدی همان روز که بروزرسانی شده بود نسخه جدید اعلام شد، یعنی شما چند ساعت هم صبر نکردید و تا افزونه ای آپدیت شود شما هم آپدیت میکنید!، همچنین توصیه میشود قبل از بروزرسانی بک آپ تهیه بفرمایید. که این ها نشانگر جدی نگرفتن یا حرفه ای نبودن جنابعالی می باشد.
همچنین در صورتی که توجه بفرمایید این افزونه بصورت رایگان در اختیار ما قرار گرفته است و تاکنون بیش از 50000 نصب "فعال" دارد!
چنین برخوردی غیر حرفه ای و غیر منصفانه است.

موفق باشید.
شاید از نظر شما من حرفه ای نباشم ولی همان شب خودم مشکل و حل کردم دوست حرفه ی من 

تا اونجا که میشه باید پیشگیری کرد 

ممنون از نظرت :)

shamimi

کاربر عضو
این رو برای افزونه های ناشناخته میشه به کار برد نه افزونه ای که بیش از 50000 نصب فعال داره و بعد از چند ساعت هم اون مشکل رو بر طرف کرده.

پر فروش باشید 😏
دوست عزیزی که زیاد حرص می خوری 

یکی از مشکلاتی که من تو این مدت داشتم و نمی دانستم موقعی بود که خواستم از دیتاکم استفاده کنم وبه قول معروف دیتا ماینینگ کنم روی فروش های کل کشورم 

متاسفانه اتفاق بدی افتاده بود که من قافل بودم بخاطر ووکامرس فارسی 

مثلا در ووکامرس اصلی فارس نوشته شده بود FA ولی در ووکامرس فارسی نوشته شده بود  FAR و این باعث شد من به سختی بتونم دیتامو جمع و جور کنم 

البته دمشون گرم همیشه میدونیم مشکلاتی هم بوده و خواهد بود ولی این باعث شد من چند ساعتی از تاییم به هدر بره 

Mohammad

مدیر انجمن
پرسنل مدیریت
دوست عزیزی که زیاد حرص می خوری 

یکی از مشکلاتی که من تو این مدت داشتم و نمی دانستم موقعی بود که خواستم از دیتاکم استفاده کنم وبه قول معروف دیتا ماینینگ کنم روی فروش های کل کشورم 

متاسفانه اتفاق بدی افتاده بود که من قافل بودم بخاطر ووکامرس فارسی 

مثلا در ووکامرس اصلی فارس نوشته شده بود FA ولی در ووکامرس فارسی نوشته شده بود  FAR و این باعث شد من به سختی بتونم دیتامو جمع و جور کنم 

البته دمشون گرم همیشه میدونیم مشکلاتی هم بوده و خواهد بود ولی این باعث شد من چند ساعتی از تاییم به هدر بره 
جناب شمیمی ، همون طور که شما میتونید بگید ووکامرس فارسی اخ و بد هست برای دیگران هم این حق رو قائل بشید و با کلمات "حرص میخوری" و این صحبت ها یکمی کودکانه ست بحث بشه. صرفا صحبت فنی هست ... وگرنه منم میتونم بیام بگم شما از روی حرصت داری این حرفا رو میزنی و مبحث رو غیر فنی کنم...

این تغییراتی که دوستان در گیت هاب ووکامرس ثبت کردن طی یک سال گذشته ، مثل ترجمه ، مثل استان ها ، یا واحدهای پولی ، ما سال های پیش در افزونه اضافه کردیم. حالا این عزیزان خواستن مثلا بگن ما مستقل هستیم ، اومدن نام استان ها رو اسمش رو عوض کردن من قرار نیست به این موضوع پاسخ بدم. خوشبختانه برای واحد پولی یک داستان دیگه نساختن! و با همین نام ذخیره کردن که جای شکرش باقیه.

داستان ترجمه م به همین رواله ، اومدن توی ترجمه نوشتن اصلا نیازی نیست ووکامرس فارسی رو نصب کنید! دقت کنید ، توی ترجمه رسمی ووکامرس. بعد تمامی ترجمه های ما رو حذف کردن که اسم خودشون باشه این وسط! انگار ما تشنه اسم و معروف شدن داریم.

اساسا نیت ما در فارسی سازی ها ، بومی سازی ها و توسعه بر این روند بوده که یک سیستم رو در ایران جا بندازیم! این مال امروز نیست که بیای بگی ما شق القمر نکردیم! بله امروز خیلی افراد حرفه ای هستن ، کار بلد هستن و میتونن این سیستم رو توسعه بدن و من حتی شاگردشونم حساب نمیشم. من درباره 7 سال پیش دارم صحبت میکنم ، درباره چیزی که لمس نشده بود و ما اومدیم بومی کردیم و توسعه دادیم سیستم رو که خدا رو شکر الان شده سیستم فروشگاهی محبوب در بین ایرانیان... و حالا افراد زیادی هستن میگن من پدر وردپرسم ، من مادر ووکامرسم...

اساسا بعضی افراد سر بغضی که از ما دارن ، دوست دارن ووکامرس دستشون باشه که کاسبی کنن به راحتی و مافیاشون رو ببرن جلو این کارها رو میکنن! از من پاسخ نخواهید. بنده قبلا هم ذکر کردم ، شما مختار هستید از هر چیزی استفاده کنید یا استفاده نکنید. کافیه برید سری به امتیازات ووکامرس توی مخزن وردپرس بزنید! امتیازات درگاه ملت توی مخزن وردپرس بزنید... ببینید چه خبره!

توی افزونه حمل و نقل ووکامرس هم همین بحث هست ، اگر تجاری ش می کردیم مطمئنا فروشی باور نکردنی داشتیم و بارمون رو بسته بودیم!

این بروزرسانی هام طبق وظیفه مون و نیت مون داریم انجام میدیم وگرنه درامدی نصیب ما نمیشه و تفکر ما چیز دیگری نسبت به شماست .

به شرفم قسم اگر ما ووکامرس رو بومی و فارسی نمی کردیم ، اگر افرادی مثل حنان افزونه پیامک ووکامرس نمینوشتند ، اگر افرادی مثل مهدی یوسفی افزونه حمل و نقل رو نمینوشت ، اگر درگاه ملت رو رایگان منتشر نمی کردیم ! شما الان در حال خرید همین پلاگین توی مارکت ها بودید با قیمت های خفن و حلوا حلوا میکردید! جامعه ایران تشنه این چیزهاست. چون رایگان شده فکر میکنید چه خبره و کاری رو این ها نشده.

الانشم پلاگین های پرداخت ما رو دارن در مارکت ها میفروشن! یک بار که درخواست کردم حذف بشه از یک مارکت که الان معروفم هست و نسخه قبلی همون مارکت رو خود ما توسعه دادیم براشون ، خیلی جواب واضحی دادن : "مدرکی داری اثبات کنی این ماژول مال شماست؟"

به همین خاطر ، تصمیم ما در چند ماه گذشته همین بوده که هیچ چیز رو رایگان منتشر نکنیم! (منظور افزونه های بومی و توسعه یافته ست) ، اگرم فحاشی یا توهین یا انرژی منفی بگیریم میدونیم پولش رو گرفتیم.

این حرف کلی بود و مخاطب بنده شخص ایشون نبود که اعتراض داشتن و به حق هم بوده.

موید باشید.

masoud ashoori

کاربر عضو
آقای مجیدی @Mohammad رکورد @جاویدان عزیز💗 رو میخوای بزنی در توضیحات معمولا پاسخ های شما خیلی کوتاه هستند 😅
به نوبه خودم از پدر پرشین اسکریپت واقعا سپاسگزارم بابت این خدماتی که ارائه دادید و میدهید، من به شخصه با رایگان بودن موافق نیستم ولی همانطور که شما فرمودید نیت شما پول در اوردن از این مورد نبوده.
امیدوارم موفق باشید و با انرژی بیشتر این راه رو ادامه بدید :53:

آخرین ویرایش توسط مدیر:

جاویدان

کاربر عضو
با سلام دوستان عزیز

یادمون نره هیچکس بدون خطا نیست جز خداوند رحمان و رحیم

وردپرس با اون عظمت و گستردگی و تمرکز بالا در طی فقط چند روز یک بروزرسانی عظیم نسخه 5 داشت یک بروزرسانی سریع چندروزه داشت امنیتی سطح بالا نسخه 5.0.1 و همین الان دیدم که نسخه 5.0.2 هم اومد ،حالا این یعنی چی؟؟ یعنی اینکه خطا همیشه هست هر کی نوشت من خدای برنامه نویسی هستم از طرف من بزنید تو دهنش بعد الفرار >:)

@Mohammad  نکته زیبایی رو گفت : حالا افراد زیادی هستن میگن من پدر وردپرسم ، من مادر ووکامرسم... یعنی یه طوری جامعه وب ایران شده بیاد بگه وردپرس رو نوشتم با نیسان آبی از روش رد میشن :=))

دوستان در وکامرس فارسی زحمت زیاد می کشند همه جوره سعی کردن فضای وب به سمت منبع باز صحیح هدایت بشه ولی وقتی امثال حنان مجیدی مهدی یا بقیه می بینند زحماتوشون رو یه عده گرگ وب دارند می فروشند و مدعا هم اورست پیششون کم میاره خب دلسرد میشن.

پس وقتی از یک افزونه رایگان دلخور هستیم بهش رای هم نمی دیم حداقل منصفانه دربارش نقد یا درخواست داشته باشیم ارث پدریمون نیست که طلبکار باشیم که اگر باشه هم اونقوت باید مالیاتش رو بدید :))

به شخصه زحماتشون رو دیدم البته نواقصی هم هست به خود آقای مجیدی هم گفتیم ایشون هم قبول دارند و همیشه سعی در بهتر بودن کردن.

از @masoud ashoori هم متشکریم :53: که به ما یاد آوری کرد توضیحات رو کوتاه بنویسیم ولی چه کنیم که انوقت باید هی بیایم یه قسمت دیگه رو توضیح بدیم ، البته درشیوه جدید همه رو بردیم در حالت آموزش ارجاع میدیم راحت. یکبار برای همیشه. :57:

پس انصاف داشته باشیم مدعی نباشیم و قبل از هر نقد کوبنده ببینیم چه کاری برای کشورمون و جایی که ازش نقد می کنیم برای ملتمون کردیم که بابتش طلبکار خواهیم بود یا خیر ، از شهدا جانبازان اسرا و آزادگان کشورمون اینها رو یاد بگیریم.

مزد زحمت ها همیشه نقد نیست ،         گاه لبخندی تشکر لازم است  (این شعر قوانین کپی رایت داره الان تراوش کردم)

موفق باشید

shamimi

کاربر عضو
جناب شمیمی ، همون طور که شما میتونید بگید ووکامرس فارسی اخ و بد هست برای دیگران هم این حق رو قائل بشید و با کلمات "حرص میخوری" و این صحبت ها یکمی کودکانه ست بحث بشه. صرفا صحبت فنی هست ... وگرنه منم میتونم بیام بگم شما از روی حرصت داری این حرفا رو میزنی و مبحث رو غیر فنی کنم...

این تغییراتی که دوستان در گیت هاب ووکامرس ثبت کردن طی یک سال گذشته ، مثل ترجمه ، مثل استان ها ، یا واحدهای پولی ، ما سال های پیش در افزونه اضافه کردیم. حالا این عزیزان خواستن مثلا بگن ما مستقل هستیم ، اومدن نام استان ها رو اسمش رو عوض کردن من قرار نیست به این موضوع پاسخ بدم. خوشبختانه برای واحد پولی یک داستان دیگه نساختن! و با همین نام ذخیره کردن که جای شکرش باقیه.

داستان ترجمه م به همین رواله ، اومدن توی ترجمه نوشتن اصلا نیازی نیست ووکامرس فارسی رو نصب کنید! دقت کنید ، توی ترجمه رسمی ووکامرس. بعد تمامی ترجمه های ما رو حذف کردن که اسم خودشون باشه این وسط! انگار ما تشنه اسم و معروف شدن داریم.

اساسا نیت ما در فارسی سازی ها ، بومی سازی ها و توسعه بر این روند بوده که یک سیستم رو در ایران جا بندازیم! این مال امروز نیست که بیای بگی ما شق القمر نکردیم! بله امروز خیلی افراد حرفه ای هستن ، کار بلد هستن و میتونن این سیستم رو توسعه بدن و من حتی شاگردشونم حساب نمیشم. من درباره 7 سال پیش دارم صحبت میکنم ، درباره چیزی که لمس نشده بود و ما اومدیم بومی کردیم و توسعه دادیم سیستم رو که خدا رو شکر الان شده سیستم فروشگاهی محبوب در بین ایرانیان... و حالا افراد زیادی هستن میگن من پدر وردپرسم ، من مادر ووکامرسم...

اساسا بعضی افراد سر بغضی که از ما دارن ، دوست دارن ووکامرس دستشون باشه که کاسبی کنن به راحتی و مافیاشون رو ببرن جلو این کارها رو میکنن! از من پاسخ نخواهید. بنده قبلا هم ذکر کردم ، شما مختار هستید از هر چیزی استفاده کنید یا استفاده نکنید. کافیه برید سری به امتیازات ووکامرس توی مخزن وردپرس بزنید! امتیازات درگاه ملت توی مخزن وردپرس بزنید... ببینید چه خبره!

توی افزونه حمل و نقل ووکامرس هم همین بحث هست ، اگر تجاری ش می کردیم مطمئنا فروشی باور نکردنی داشتیم و بارمون رو بسته بودیم!

این بروزرسانی هام طبق وظیفه مون و نیت مون داریم انجام میدیم وگرنه درامدی نصیب ما نمیشه و تفکر ما چیز دیگری نسبت به شماست .

به شرفم قسم اگر ما ووکامرس رو بومی و فارسی نمی کردیم ، اگر افرادی مثل حنان افزونه پیامک ووکامرس نمینوشتند ، اگر افرادی مثل مهدی یوسفی افزونه حمل و نقل رو نمینوشت ، اگر درگاه ملت رو رایگان منتشر نمی کردیم ! شما الان در حال خرید همین پلاگین توی مارکت ها بودید با قیمت های خفن و حلوا حلوا میکردید! جامعه ایران تشنه این چیزهاست. چون رایگان شده فکر میکنید چه خبره و کاری رو این ها نشده.

الانشم پلاگین های پرداخت ما رو دارن در مارکت ها میفروشن! یک بار که درخواست کردم حذف بشه از یک مارکت که الان معروفم هست و نسخه قبلی همون مارکت رو خود ما توسعه دادیم براشون ، خیلی جواب واضحی دادن : "مدرکی داری اثبات کنی این ماژول مال شماست؟"

به همین خاطر ، تصمیم ما در چند ماه گذشته همین بوده که هیچ چیز رو رایگان منتشر نکنیم! (منظور افزونه های بومی و توسعه یافته ست) ، اگرم فحاشی یا توهین یا انرژی منفی بگیریم میدونیم پولش رو گرفتیم.

این حرف کلی بود و مخاطب بنده شخص ایشون نبود که اعتراض داشتن و به حق هم بوده.

موید باشید.
محمد جان من به شخصه به شما ارادت خاصی دارم از زمانی که نیوک مشهد PHPNUKE مشهد بود توی تیم توسعه چندتا کار کردیم 

ولی من واقعا می دونم زحمت می کشید و دوستانی هم که پاسخ می دهند برای کمک به خودمون هست 

شاید من کمی تند رفتم من از شما و تمام دوستان معذرت می خواهم 

به هر حال می دونم زحمت را شما می کشی و نونشو دوستان دیگه می خورند 

و باز هم تشکر می کنم محمد جان 

masoud ashoori

کاربر عضو
هم متشکریم :53: که به ما یاد آوری کرد توضیحات رو کوتاه بنویسیم ولی چه کنیم که انوقت باید هی بیایم یه قسمت دیگه رو توضیح بدیم ، البته درشیوه جدید همه رو بردیم در حالت آموزش ارجاع میدیم راحت. یکبار برای همیشه. :57:
@جاویدان

نه بابا کوتاه ننویسیــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــد، اتفاقا من تعریف کردم از شما که همیشه وقت با ارزشتون رو میگذارید و کامل توضیح میدید و همیشه هم برای من با ارزش و قابل احترام هستید.💗

آخرین ویرایش توسط مدیر:
بالا