درخواست آپدیت مستقیم افزونه نال!!!

ahmad20

تازه وارد
سلام
همگی خسته نباشید
یه سوالی برام پیش اومده
یه سری از سایت ها میان افزونه هایی رو که برای فروش میزارن رو به صورت آپدیت اتوماتیک ارائه میدن
من الان ۵ تا سایت دارم که تقریبا افزونه هاشون یکیه.
برای آپدیت این سایت ها دونه دونه باید بیام همه افزونه هاشون رو آپدیت کنم
......
آیا راهی هست که مثلا من فایل این افزونه هام رو روی هاست آپدیت کنم و یه کاری کنم که از پنل وردپرس برم فقط دکمه آپدیت رو بزنم؟
سایت ها همشون روی یه هاست هست
......
این سایت های فروش افزونه چیکار میکنن که آپدیت از سمت اونا انجام میشه.
فکر نکنم زیاد کاری داشته باشه
چون یه سریاشون خیلی افزونه برای فروش گذاشتن.
........
یه جا خونده بودم که اینا میان یه توکن جدید ایجاد میکنن و مسیر آپدیت افزونه رو تغییر میدن
این درسته ؟
متاسفانه مقاله ش انگلیسی بود. و من سایتش یادم نمیاد
.........
میدونم شاید تایپیک اینجوری ایجاد شده باشه. ولی پیدا نکردم
ممنون میشم راهنمایی کنید

harbiline

Edris
این مقاله رو بخون...
چیز خیلی خوبی هستش..من تا جایی تونستم راش بندازم
ولی متاسفانه نشدش کامل جلو برم.

جاویدان

کاربر عضو
با سلام دوست عزیز
به نظر بنده اینکار درست نیست :
زیرا بروزرسانی یکباره اولا فشار بالایی به سرور ایجاد می کند چون می گوید همشون روی یک هاست هست.
دوم ممکن است در یک افزونه با یک خطا احتمالی مواجه شوید و کلا مجموعه سایت های شما روی هوا برود.
سوم به علت اینکه قابلیت پشتیبان گیری قبل از بروزرسانی بارها توصیه می شود و کمتر کسی توجه می کند بیشتر مشکلات پس از بروزرسانی ها به وجود می آید و حتی منجر به نابودی سایت می شود
چهارم اخیرا در وردپرس بخش افزونه ها بخشی برای بروزرسانی خودکار موجود است می توانید از آن استفاده کنید . هر چند توصیه نمی شود.
پس بهتر است به همان شیوه بروزرسانی دستی اقدام کنید تا از خطرات جلوگیری کنید زمان زیادی نمی برد 5 تا تب باز کنید و بروزرسانی ها را دسته ای انجام دهید .
در بروزرسانی هایی که باید آپلود در روت سرور باشد هم همین شیوه است یکی را آپلود کنید باقی را با استفاده از کد انتقال منتقل کرده و بازگشایی و جایگزین کنید
موفق باشید

• Love
واکنش‌ها[ی پسندها]: moein921
بالا