آپلود فونت

ajsh1

تازه وارد
سلام

دوستان اگر کسی میتونه به من کمک کنه در راستای آپلود فونت ها برای قالب واقعا ممنون میشم

قالبی که انتخاب کرد قسمتی برای آپلود فونت داره اما وقتی میخوام فونت ها رو آپلود کنم با مشکلی که تو عکس هست مواجه میشم و فونت آپلود نمیشه
فکر میکنم مشکل از خود وردپرس باشه که اجازه آپلود نمیده

اگر کسی میتونه کمکم کنه واقعا ممنون میشم 

You must be registered for see images attach

ajsh1

تازه وارد
با سلام، آدرس سایت؟ اسم قالبتون؟
سایت رو فعلا دارم رو لوکال هاست تست میکنم تا بعد اگر مشکلی نبود اونو آپلود کنم روی سایت
و این هم لینک دمو قالب 

این هم فایل قالب

کد:
[COLOR=rgb(0,0,0)]http://www.mediafire.com/file/qsizvymg4zn5i9j/thegem-130.rar[/COLOR]

Alaric

کاربر عضو
با سلام، اگه قصد راست چین سازی قالب رو دارید باید یه پوشه در داخل پوشه قالب ایجاد کنید با اسم فونت، فونت مورد نظرتون رو اونجا وارد کنید و بعد از طریق استایل css آدرس فونت رو معرفی کنید و جایگزین فونت های انگلیسی کنید.

ajsh1

تازه وارد
با سلام، اگه قصد راست چین سازی قالب رو دارید باید یه پوشه در داخل پوشه قالب ایجاد کنید با اسم فونت، فونت مورد نظرتون رو اونجا وارد کنید و بعد از طریق استایل css آدرس فونت رو معرفی کنید و جایگزین فونت های انگلیسی کنید.
قالب راست چین هست و من میخوام فقط فونت b yekan رو اضافه کنم که خود قالب هم برای اضافه کردن فونت قسمت مشخصی داره

اما وردپرس اجازه آپلود رو نمیده و مشکل بالا پیش میاد

Qalekhani

قلعه‌خانی
فایلهای فونت رو از پنل هاست بارگذاری کنید و آدرس بدید. راحتتر هم هست.

Alaric

کاربر عضو
قالب راست چین هست و من میخوام فقط فونت b yekan رو اضافه کنم که خود قالب هم برای اضافه کردن فونت قسمت مشخصی داره

اما وردپرس اجازه آپلود رو نمیده و مشکل بالا پیش میاد
با سلام، شما اصلا نباید از مسیر بارگذاری وردپرس آپلود کنید فونت تون رو شما اگه از xampp برای لوکال استفاده می کنید از آدرس زیر:

درایو شما > پوشه xampp > پوشه htdocs > پوشه ای که وردپرس در آن نصب کرده اید > wp-content > پوشه تم ها > پوشه تم مورد نظر

در پوشه تم اگر پوشه ای با عنوان Font بود فونت مورد نظرتان در آن قسمت کپی کنید. در صورتی که وجود نداشت خودتان پوشه را بسازید و فایل فونت را داخل آن کپی کنید.

سپس فایل استایل RTL.CSS را باز کرده و کد زیر را داخل آن کپی کنید.

@font-face {
font-family: 'yekan';
src: url(fonts/Yekan.eot);
src: url(fonts/Yekan.eot?#iefix) format("embedded-opentype"), url(fonts/Yekan.woff) format("woff"), url(fonts/Yekan.ttf) format("truetype"), url(fonts/Yekan.svg#BYekan) format("svg");
font-weight: normal;
font-style: normal
}

و بعد هرجا کد font family وجود داشت با فونت یکان جایگزین کنید. 

فونت یکان تصحیح شده و بر پایه وکتور هم براتون آپلود کردم از این استفاده کنید.

آخرین ویرایش توسط مدیر:

.امیر

کاربر عضو
سلام برای رفع این محدودیت کد زیر رو

define('ALLOW_UNFILTERED_UPLOADS', true);

در فایل wp-config.php و در بالای لاین 

/* That's all, stop editing! Happy blogging. */

قرار بدید

بالا