آیا بدون ثبت نام هم کار میکنه و میتونه لینک رو همون لحظه بعد از پرداخت نشون بده؟

ofpersia

تازه وارد
سلام

خواستم بدونم میشه این افزونه اینطوری کار کنه که:

طرف روی محصولش کلیک که کرد یا بره واسه سبد خرید یا از همونجا به پرداخت

اینترنتی متصل بشه و بعد از پرداخت مستقیماً لینک دانلود رو ببینه و بتونه دانلودش کنه؟

حالا این وسط یه ایمیل هم بگیره که لینک رو به ایمیلش هم ارسال کنه خوبه.

میخوام لازم به ثبت نام و ورود و خروج کاربر نداشته باشه

آیا بدون ثبت نام هم کار میکنه و میتونه لینک رو همون لحظه بعد از پرداخت نشون بده؟

MR.KH

مدیر انجمن ووکامرس
دوست عزیز شما حرف خودتو نقض می کنی وقتی ثبت نام نکرده ایمیلی هم نداده که بشه براش ایمیل شه

بله می شه بعد پرداخت مستقیم دانلود شه افزونه مورد نیازش در انجمن موجوده

bookman

تازه وارد
سلامخواستم بدونم میشه این افزونه اینطوری کار کنه که:

طرف روی محصولش کلیک که کرد یا بره واسه سبد خرید یا از همونجا به پرداخت

اینترنتی متصل بشه و بعد از پرداخت مستقیماً لینک دانلود رو ببینه و بتونه دانلودش کنه؟

حالا این وسط یه ایمیل هم بگیره که لینک رو به ایمیلش هم ارسال کنه خوبه.

میخوام لازم به ثبت نام و ورود و خروج کاربر نداشته باشه

شدن که میشه

میتونید اجاکس سبد خرید رو غیر فعال کنید و بعد از اینکه مشتری کلیک کرد روی خرید مستقیم بره به سبد و پرداخت ...و بعد از دادن اطلاعات و پرداخت لینک رو دریافت کنه !

ولی برای این کاری که شما میخواین انجام بدین بهتره از سیستم دانلود در ازای پرداخت که فکر کنم پرشین اسکریپت پارسی سازیس کرده استفاده کنید . و به صورت تخصصی روش کار کنید ... البته در صورتی که فقط محصولات مجازی دارید و محصولات دیگری رو نمیخواین اضافه کنید .

ofpersia

تازه وارد
کد:
دوست عزیز شما حرف خودتو نقض می کنی وقتی ثبت نام نکرده ایمیلی هم نداده که بشه براش ایمیل شه

بله می شه بعد پرداخت مستقیم دانلود شه افزونه مورد نیازش در انجمن موجوده
(فقط یه جا بگه که ایمیل صحیح خودتون رو جهت دریافت لینک دانلود وارد کنید)

نه بیشتر که بشه همون ثبت نام

اسم افزونه رو لطف می کنید؟

کد:
شدن که میشه 
میتونید اجاکس سبد خرید رو غیر فعال کنید و بعد از اینکه مشتری کلیک کرد  روی خرید مستقیم بره به سبد و پرداخت ...و بعد از دادن اطلاعات و پرداخت  لینک رو دریافت کنه !
ولی برای این کاری که شما میخواین انجام بدین بهتره از سیستم دانلود در  ازای پرداخت که فکر کنم پرشین اسکریپت پارسی سازیس کرده استفاده کنید . و  به صورت تخصصی روش کار کنید ... البته در صورتی که فقط محصولات مجازی دارید  و محصولات دیگری رو نمیخواین اضافه کنید .
به payline گفتم همین موضوع رو گفتن که از این افزونه استفاده کن:Payline File Download

این فقط ایمیل میگیره و میگه میفرستم ایمیلت

من میخوام یه افزونه ای باشه که هم بفرسته به ایمیل هم اینکه همون لحظه لینکو نشون بده.

1.این افزونه Easy Digital Downloads اینکارو انجام میده؟

(یعنی اینکه هم ایمیل رو بگیره بفرسته به ایمیلش و هم اینکه همون لحظه بعد از پرداخت لینکو نشون خریدار بده)

2.یه سوال کلی دارم: اینکه بهتره از اسکریپت های فروشگاه ساز استفاده کنیم یا وردپرس و افزونه؟نظر کلیتونو بگید.

من خودم فک میکنم وردپرس سئوی بهتری داشته و بهتره: درست میگم؟

MR.KH

مدیر انجمن ووکامرس

اگه فقط محصولات مجازی دارید Easy Digital Downloads پیشنهاد می شه

اگر محصولات پستی هم دارید ووکامرس بهتره

بله سئوی بهتری داره وردپرس

ofpersia

تازه وارد
مرسی

فقط اولی رو جواب ندادید

1.این افزونه Easy Digital Downloads اینکارو انجام میده؟

(یعنی اینکه فقط ایمیل رو بگیره و بعد از پرداخت لینک رو واسه ایمیل بفرسته و هم اینکه همون لحظه بعد از پرداخت لینکو نشون خریدار بده)

Mohammad

مدیر انجمن
پرسنل مدیریت
فکر میکنم فقط میفرسته ایمیل

ofpersia

تازه وارد
آقا محمد جان میخوام واسش وقت بزارم درستش کنم ;)

جواب قاطعانه تری میخوام :D

ای خدا کی این سایت دانلودمون درست میشه :63: دو هفته ای هست که دارم روش کار میکنم و همش به دوراهی میرسم که این خوبه یا اون آخرشم مثه حالا 20 یا 30 تا تب بالای اکسپلورر باز میشه و وقت خواب یهو همشو میبندم :102:

خدایا برس به دادمون :D

اینم باید امتحانش کنم :48:

شکلک گریه کردن نذاشتید و الا حالا وقتش بود یه دل سیر گریه کنم :( :دی

ببخشید اگه بی ربط نوشتم آخه تو دلم مونده بود اینجا خالیش کردم، مدیران اگه لازم دیدن پاکش کنن. با سپاس

Mohammad

مدیر انجمن
پرسنل مدیریت
من دارم easy digital downloads رو میگم که تو حالت غیر عضو هم میشه سفارش داد

MR.KH

مدیر انجمن ووکامرس
من دارم easy digital downloads رو میگم که تو حالت غیر عضو هم میشه سفارش داد
اره منم همینو می گم :دی

یک بارنصبش کردم ( برای امتحان ! ) برای عضویت که مطمئا نیستم ( همون طور که گفتم ) ولی بعد پرداخت لینک دانلود رو نمایش می ده

ofpersia

تازه وارد
آهان

این شد :)

همین حالا نصبش میکنم بینم این یکی چطوریاس.

مرسی

بالا