آیا فایل های پرشین اسکریپت بررسی نمی شود ؟

twitfa

کاربر عضو
دروود

دیروز افزونه Monarch رو سایتم نصب کردم اومدش پاپ اپ گذاشت رو سایت رو صفحه تبلیغاتی

آیا بررسی نمیشه این فایل ها ؟ 

Mohammad

مدیر انجمن
پرسنل مدیریت
سلام

همیشه قبل از قرار گرفتن ، از نظر مشکلات شل و ایفریم و... بررسی میشن.

به چه سایتی لینک میشد؟

ایا همراه با این افزونه افزونه دیگری نصب کردید؟

لطفا توضیحات بیشتری ارائه بدید

متشکرم از گزارش

twitfa

کاربر عضو
سلام

به چه سایتی لینک میشد؟

متشکرم از گزارش
دروود

افزونه جدید فقط این رو نصب کرده بودم به یه سایتی میرفت اگه اشتباه نکنم به toxiads یه همچین چیزهایی که زیر شاخه propellerads بودش . 

به صورت پاپ اپ میومد رو کل سایتم

-------------------

بررسی کردم از قالب multinews بودش که از سایت پرشین اسکریپت گرفتم یه فایل ضمیمه می کنم ببینید 

You must be registered for see images attach

آخرین ویرایش توسط مدیر:

twitfa

کاربر عضو
نه تو فایل قالب بود نه جایی بعد کد جاش رو به صورت رندوم انتخاب میکنه 

قالب رو برگردوندم ورژن قبلش 

آخر متوجه شدم یه ویروس هستش از یه راهی وارد سایتم شده ، که من اخرین پلاگین هایی که نصب کردم از تو پرشین اسکریپت بوده احتمالا تو یکی از اون ها بوده ، لطفا یه بررسی کنید فایل هاتون رو خیلی خطرناکه واقعا الان چند روزه به من لطمه زد 

آخرین ویرایش توسط مدیر:

Mohammad

مدیر انجمن
پرسنل مدیریت
نمیشه با حدس و گمان بررسی کرد. بنده به کل ؛ تمامی محتوای یک ماه گذشته رو مجددا بررسی کردم ، مورد خاصی ندیدم! حتی درون قالب ، اگر لیست تمام افزونه هاتون رو بگید. بهتر میشه بررسی کرد...

درون قالب multinews چیزی نبود. داخل افزونه ای هم که در ابتدا ذکر کردید همچنین!

لطفا قبل از اطمینان از این موضوع ، به دنبال متهم نباشید. شاید ویروس از گذشته درون سایت شما بوده و الان اکتیو شده... ، باعث سوء برداشت کاربران میشه...

از شما سپاسگذارم.

آخرین ویرایش توسط مدیر:

m0h4mm4d

کاربر عضو
سلام

به چه سایتی لینک میشد؟

متشکرم از گزارش
سلام . محمد جان ، چه طوری بررسی میشه ؟ آیا افزونه خاصی استفاده میکنید یا نه به صورت دستی ؟؟ ممنون .

p900

تازه وارد
بنده بیشتر پلاگین های وردپرس  اینجا دانلود می‌کنم  یک بار به خاطر ویروس کل سایتم پرید البته پلاگین از اینجا دانلود نکردم.تا حالا که مشکلی نداشتم از اینجا دانلود کردم اومیدوارم مدیر سایت پایبند یه سری مسائل انسانی باشه.

m0h4mm4d

کاربر عضو
بنده بیشتر پلاگین های وردپرس  اینجا دانلود می‌کنم  یک بار به خاطر ویروس کل سایتم پرید البته پلاگین از اینجا دانلود نکردم.تا حالا که مشکلی نداشتم از اینجا دانلود کردم اومیدوارم مدیر سایت پایبند یه سری مسائل انسانی باشه.
سلام . ممنون از پاسختون ، مدیر سایت کارش درسته  :x: ، مشکلی نداره . دلیل این که تاپیک را بالا آوردم این بود که با توجه به تجربه ی ایشون روش چک کردن و بررسی کردن را یاد بگیرم . :53:

Mohammad

مدیر انجمن
پرسنل مدیریت
سلام . محمد جان ، چه طوری بررسی میشه ؟ آیا افزونه خاصی استفاده میکنید یا نه به صورت دستی ؟؟ ممنون .
نه ، معمولا دنبال روش های مختلف هستیم که مختلف هستن و دستی این کار رو می کنیم . دنبال https یا http ها. دنبال base64_encode و base64_decode ، ای فریم ها و... درون فایل ها میگردیم.

در نهایت استفاده از سایت های معتبر.

بالا