آیا ووکامرس پارسی برای راه اندازی سایتی جهت آگهی خرید و فروش مناسب است ؟؟

• نویسنده موضوع robot
  • تاریخ شروع

robot

تازه وارد
آیا ووکامرس پارسی برای راه اندازی سایتی جهت آگهی خرید و فروش مناسب است ؟؟

کاربر بتونه آگهی درج کنه و همچنین بحث قیمت درمورد خرید و فروش کالا ؟

hamed12

کاربر عضو
آیا ووکامرس پارسی برای راه اندازی سایتی جهت آگهی خرید و فروش مناسب است ؟؟کاربر بتونه آگهی درج کنه و همچنین بحث قیمت درمورد خرید و فروش کالا ؟
مطمئنا به تنهایی این کار ها رو نمی تونه انجام بده مگه براش افزونه بنویسی یا به قالبش این امکانات رو بدی اگر ووکامرسی داری برو به قسمت

ووکامرسی بخش افزونه ها ببین داره همچین افزونه ای یا نه

newmac

کاربر عضو
قالب وبسایت تبلیغات مناسب برای وردپرس و متصل به جهان پی با امکان آپلود بی نهایت تصویر برای هر محصول و امکان تعیین هزینه آگهی ویژه و قیمت گذاری جداگانه برای هر دسته مشابه سایت دیوار و نسخه نمایشی برای موبایل هم داره.

امکان مشخص کردن زمان انقضا بر حسب روز رو هم مثل دیوار داره.

و کلی امکانات دیگه...

این هم دمو:

اما قالبش اصلا خریدار نداره. اگه تخصصی دارید حاضرم شریک بشم، هاست و اسکریپت از من و کار از شما

s.m.b

تازه وارد
واسه این کار پیشنهاد میکنم از افزونه بسیار عالی AdPress که مخصوص اینکار هست استفاده کنید نتیجه خوبی میگیرید . .

robot

تازه وارد
قالب وبسایت تبلیغات مناسب برای وردپرس و متصل به جهان پی با امکان آپلود بی نهایت تصویر برای هر محصول و امکان تعیین هزینه آگهی ویژه و قیمت گذاری جداگانه برای هر دسته مشابه سایت دیوار و نسخه نمایشی برای موبایل هم داره.امکان مشخص کردن زمان انقضا بر حسب روز رو هم مثل دیوار داره.

و کلی امکانات دیگه...

این هم دمو:

اما قالبش اصلا خریدار نداره. اگه تخصصی دارید حاضرم شریک بشم، هاست و اسکریپت از من و کار از شما
میتونید لینک قالب را برام بفرستید؟؟

تخصصی ندارم ابتدای کارم ... راستش هنوز هدفی هم ندارم ،

ارادتمند

robot

تازه وارد
واسه این کار پیشنهاد میکنم از افزونه بسیار عالی AdPress که مخصوص اینکار هست استفاده کنید نتیجه خوبی میگیرید . .
سلام ،

این افزودنی برای ووکامرس هست ؟؟؟؟ یا وردپرس ؟

بالا