اتصال به ف.ی.س.ب.و.ک

hannanstd.ir

مدیر انجمن و توسعه دهنده ووکامرس پارسی
سلام دوستان

کسی یه افزونه خوب برای اتصال به اف بی سراغ نداره که کلی ابزارک مبزارک باحال داشته باشه و لایک کننده ها و ... نشون بده ..

یه چندتا نصب کردم آشغال بودن .

.exe

کاربر عضو
سلام ؛

پلاگین خود ف/ی/س/ب/و/ک برای وردپرس امتحان کردین ؟

کد:
https://developers.facebook.com/docs/wordpress
چند تا پلاگینو قبلاً تست کردم ولی هر کدوم یه کارو خوب انجام میدن ! بنظرم این یه خورده از بقیه بهتر بود .

آخرین ویرایش توسط مدیر:

hannanstd.ir

مدیر انجمن و توسعه دهنده ووکامرس پارسی
سرعت نت کمه نمیشد شکوند :دی فردا تست میکنمش ولی

قبلا یکی نصب کرده بودم wordbooker خیلی فوق العاده بود ... تمام پست ها به صورت خودکار میرفت تو پیج و نظرات سایت میرفت تو همون پست تو اف بی و بالعکس یعنی نظرات توی پیج اف بی میومد تو پست خودش تو سایت ... اما نمیدونم اندفعه تست کردم چرا کار نکرد . جالبش اینه اپ آیدی و ... نمیخواست .. بعد نصبش یه دور از طریق خود افزونه میرفتیم اف بی دوباره برمیگشتیم تو مدیریت وردپس و تموم .

جالبتر اینکه دیگه تو مخزن هم نیست :|

یه افزونه ایرانیان وردپرس هست که خیلی خوبه . شرت کد میده بینش هرچی بزاری واسه ایرانیا نشون میده واسه غیر ایرانیها یجی دیگه و برعکس . با افزونه ف.ب ترکیب بشه خیلی چیز خوبی میشه /

آخرین ویرایش توسط مدیر:

s.m.b

تازه وارد
سرعت نت کمه نمیشد شکوند :دی فردا تست میکنمش ولیقبلا یکی نصب کرده بودم wordbooker خیلی فوق العاده بود ... تمام پست ها به صورت خودکار میرفت تو پیج و نظرات سایت میرفت تو همون پست تو اف بی و بالعکس یعنی نظرات توی پیج اف بی میومد تو پست خودش تو سایت ... اما نمیدونم اندفعه تست کردم چرا کار نکرد . جالبش اینه اپ آیدی و ... نمیخواست .. بعد نصبش یه دور از طریق خود افزونه میرفتیم اف بی دوباره برمیگشتیم تو مدیریت وردپس و تموم .

جالبتر اینکه دیگه تو مخزن هم نیست :|

یه افزونه ایرانیان وردپرس هست که خیلی خوبه . شرت کد میده بینش هرچی بزاری واسه ایرانیا نشون میده واسه غیر ایرانیها یجی دیگه و برعکس . با افزونه ف.ب ترکیب بشه خیلی چیز خوبی میشه /
این فک کنم اونی که از مخزن وردپرس پاک شده بود

روی Download Zip کلیک کن و تمام

راستی این

افزونه ایرانیان وردپرس رو میزاری ؟ D:

آخرین ویرایش توسط مدیر:

mehrpouya

کاربر عضو
سلام دوستانکسی یه افزونه خوب برای اتصال به اف بی سراغ نداره که کلی ابزارک مبزارک باحال داشته باشه و لایک کننده ها و ... نشون بده ..

یه چندتا نصب کردم آشغال بودن .
سلام.

من یه پلاگین روی خود قالبم قرار داشت که ازش استفاده کردم. اون چیز خوبیه:

wp-fbeasy

نیازی به ترجمه هم نداره. خوبیش اینه که این کانکشن ها رو در اختیار میگذاره:

twitter

google+

instagram

pinterest

و ...

بالا