اتصال سایت به انجمن

amin704

کاربر عضو
سلام ...... دوستان چطوری میتونم کاری کنم که وقتی کسی روی ادامه مطلب کلیک میکنه به جای صفحه single به صفحه مرتبط در انجمن منتقل بشه؟ البته میدونم که با لینک دادن میتونم اینکارو بکنم ولی اگه دامنه عوض شه، اون لینکا دیگه به درد نمیخوره...... در ضمن از vbultin استفاده میکنم

mahdiali35

کاربر عضو
در حالت عادی وقتی نوشته ی ادامه مطلب در پست ها هست وقتی روش کلیک بشه میاد داخل خود وردپرس و پست کامل رو نمایش میده اما شما با زمینه ی دلخواه تعیین میکنی به آدرسی که شما میخای بره ...

باید لینک ادامه مطلب وردپرس رو برداری و به جاش مقدار زمینه ی دلخواه مورد نظر رو بذاری ...

البته راه های دیگه ای هم باید داشته باشه

amin704

کاربر عضو
در حالت عادی وقتی نوشته ی ادامه مطلب در پست ها هست وقتی روش کلیک بشه میاد داخل خود وردپرس و پست کامل رو نمایش میده اما شما با زمینه ی دلخواه تعیین میکنی به آدرسی که شما میخای بره ...باید لینک ادامه مطلب وردپرس رو برداری و به جاش مقدار زمینه ی دلخواه مورد نظر رو بذاری ...

البته راه های دیگه ای هم باید داشته باشه
ممنون ولی من متوجه نمیشم زمینه دلخواه یعنی چی؟ اگه میشه یه مثال بزنید

Mohammad

مدیر انجمن
پرسنل مدیریت
انتظار نداری که ما مشکل قیلترینگ شما رو رفع کنیم؟ ما راهکار ارائه میدیم...

amin704

کاربر عضو
چرا باید فیل*ر بشه؟!
چون سایت فیلمه

انتظار نداری که ما مشکل قیلترینگ شما رو رفع کنیم؟ ما راهکار ارائه میدیم...
نه انتظار ندارم......... تایپکی که زدم از اولم در باره همین موضوع بود....... لینک دادن بلدم...... مشکل اینه که اگه سایت بسته شد و دامنه رو یه شماره بالا تر بردم چطوری باید به لینک های ادامه مطلب لینک انجمن میدادم که اونا هم به مشکل بر نخورن و با دامنه به روز باشن؟

Mohammad

مدیر انجمن
پرسنل مدیریت
از دیتابیس باید replace کنید اون وقت. اسکریپتی در این زمینه نوشته شده

amin704

کاربر عضو
دوستان ممنون که راهنمایی کردید....... من یه راه اسون تر پیدا کردم.... ادرس فروم رو از قسمت فروم به بعد به همون ادامه مطلب لینک میدیم یعنی اگه ادرس:

هست به صورت /forum/yourpost به ادامه مطلب لینک میدیم و دیگه مشکلی نیست!! اینم برای کسایی که همچین مشکلی دارن گفتم......

تایپکو ببندین لطفا

بالا