اتصال فهرست به فرم تماس

dastanjahan

تازه وارد
سلام دوستان

من یک افزونه ارتباط با ما وردپرس نصب کردم الان یک فهرست ساختم میخوام به این افزونه اتصال بدم نمیدونم چجوری

یک راهنمایی میخوام

mahdiali35

کاربر عضو
سلام دوستان من یک افزونه ارتباط با ما وردپرس نصب کردم الان یک فهرست ساختم میخوام به این افزونه اتصال بدم نمیدونم چجوری

یک راهنمایی میخوام
قالب شما از فهرست پشتیبانی میکنه ؟!

وارد تنظیمات فهرست مورد نظر بشید و آدرس مربوط به افزونه رو وارد کنید و اضافه کنید ...

dastanjahan

تازه وارد
قالب شما از فهرست پشتیبانی میکنه ؟!وارد تنظیمات فهرست مورد نظر بشید و آدرس مربوط به افزونه رو وارد کنید و اضافه کنید ...
بله قالب فهرست رو پشتیبانی میکنه اما برای دادن آدرس مشکل دارم یک بار آدرس محل اصلی پلاگین رو دادم جواب نداد

مثال

locallhost/wp-content/plugins/tiny-contact-form

در پوشه پلاگین / پلاگین tiny-contact-form

آیا درست وارد میکنم ؟

Mohammad

مدیر انجمن
پرسنل مدیریت
کاملا اشتباه هست.

پیشنهاد میکنم از افزونه wp contact form 7 استفاده کنید. کدی که در اختیارتون میزاره رو در صفحه ی دلخواه بزارید و اون صفحه رو در فهرست اضافه کنید

دقت کنید و قوانین رو بخونید. انتقال یافت تالار پرسش و پاسخ

dastanjahan

تازه وارد
کاملا اشتباه هست.پیشنهاد میکنم از افزونه wp contact form 7 استفاده کنید. کدی که در اختیارتون میزاره رو در صفحه ی دلخواه بزارید و اون صفحه رو در فهرست اضافه کنید

دقت کنید و قوانین رو بخونید. انتقال یافت تالار پرسش و پاسخ
دوست عزیز من پلاگین wp contact form 7 رو نصب کردم اما تیکه کدی که به من میده بدرد کار من نمیخوره من میخوام فرم تماس به یکی از فهرست هایی که ساختم وصل بشه الان فهرست ساخته شده لینک میخواد که من گیر کرد چه لینکی میخواد

Mohammad

مدیر انجمن
پرسنل مدیریت
یک برگه جدید بسازید و کد فرم تماس رو درش قرار بدید. در نهایت ادرس صفحه رو در فهرست اضافه کنید.

یکباره نمیشه داخل فهرست داد. فهرست برای ادرس دهی هست نه برای ایجاد صفحه ، فرم و یا هر چیز دیگه...

amin704

کاربر عضو
اقا من یه برگه ضافه کردم و کدی که افزونه بهم میده رو در در اون کپی کردم و اسمشم فرم تماس گذاشتم..........

بعد یه فهرست ساختم و اون برگه رو در فهرست ایجاد کردم.......میشه برای ادامش توضیح بدید که باید چی کار کنم؟؟

در ضمن نوشته که قالب من از فهرست پشتیبانی نمیکنه......اینو چکار کنم؟؟

alifiresoft

کاربر عضو
وقتی پشتیبانی نمیکنه باید به صورت دستی در فایل قالب وارد کنید.

amin704

کاربر عضو
وقتی پشتیبانی نمیکنه باید به صورت دستی در فایل قالب وارد کنید.
خوب منم همنو بلد نیستم......میشه بگی چیکار باید کنم؟؟

الان گزینه ارتباط با ما در هدر دارم .......چطوری باید اینو به فرمی که افزونه درست میکنه مرتتبطش کنم؟؟

alifiresoft

کاربر عضو
فایل قالب رو باید قرار بدید تا بگم کجا اضافه کنید.

amin704

کاربر عضو
اینم قالب ما....بهلپید..............

alifiresoft

کاربر عضو
من لینک شما رو ندارم. لینکتون رو قرار بدید.

البته خودتون هم میتونید این کار رو انجام بدید. باید فایل header.php رو باز کنید و بعد خط 37 اونجا یی که نوشته href=" " بین "(در اینجا)" لینک خود را وارد کنید.

Mohammad

مدیر انجمن
پرسنل مدیریت
ما از کجا بدونیم لینک چی رو میخوای بزاری. شما میخوای لینک بزاری ما بگیم؟

مث اینه که بگی من دنبال یه جایی هستم ولی ادرسو نمیدونم : )

ادرس فرم شما در هر صفحه ای هست. مثلا site.com/contact

amin704

کاربر عضو
ما از کجا بدونیم لینک چی رو میخوای بزاری. شما میخوای لینک بزاری ما بگیم؟مث اینه که بگی من دنبال یه جایی هستم ولی ادرسو نمیدونم : )

ادرس فرم شما در هر صفحه ای هست. مثلا site.com/contact
من نگفتم ادرس لینکو بدین...................................

گفتم ادرسو از کجا یارم.... مهندس اگه میدونستم که از شما نمیپرسیدم....... منظورم اینه این فرم صاب مرده ادرسش کجاشه؟؟ من افزونرو نصب کردم.... تو تنظیمات میری و فرم میسازی..اونوخت بهت یه شرت کد میده ....لینک نداره.... یعنی صفحه ای نیست که مثلا بازش کنی بعد لینکشو برداری..........

alifiresoft

کاربر عضو
من نگفتم ادرس لینکو بدین...................................گفتم ادرسو از کجا یارم.... مهندس اگه میدونستم که از شما نمیپرسیدم....... منظورم اینه این فرم صاب مرده ادرسش کجاشه؟؟ من افزونرو نصب کردم.... تو تنظیمات میری و فرم میسازی..اونوخت بهت یه شرت کد میده ....لینک نداره.... یعنی صفحه ای نیست که مثلا بازش کنی بعد لینکشو برداری..........
خیلی راحت >>>> شما میری به قسمت "افزودن برگه" و اونجا شورت کد رو نو قسمت متن وارد میکنی. بعد انتشار رو میزنی. و بعد هم "نمایش" رو میزنی، میبینی که صفحه بالا میاد.

بالا