اتصال مستقیم به درگاه پرداخت و حذف مرحله ثبت نام

m6r6a6

تازه وارد
با سلام و خسته نباشید

یه سوال داشتم... من برای اینکه بخوام بعد از انتخاب محصول مراحل ثبت نام نیاد و فقط یک ایمیل و شماره موبایل بگیره و به درگاه متصل بشه باید چه کار کنم ؟ ممنون می شم راهنماییم کنید... (در حال حاضر بعد انتخاب کالا به سبد اضافه میشه بعد باید بره در اون قسمت ثبت نام کنه و ...) می خوام کوتاه و سریع انجام شه...

خلیل دلاوران

مدیر انجمن ووکامرس
این قابلیت ها در ووکامرس هست. فقط شما دقت نکرده اید.

در پیکربندی ووکامرس، گزینه های خرید بدون عضویت ، انتقال مستقیم به سبد خرید وجود دارد. همچنین از افزونه woocommerce direct checkout هم برای انتقال مستقیم به صفحه تسویه حساب هم می توانید استفاده کنید

آخرین ویرایش توسط مدیر:

m6r6a6

تازه وارد
این قابلیت ها در ووکامرس هست. فقط شما دقت نکرده اید.

در پیکربندی ووکامرس، گزینه های خرید بدون عضویت ، انتقال مستقیم به سبد خرید وجود دارد. همچنین از افزونه woocommerce direct checkout هم برای انتقال مستقیم به صفحه تسویه حساب هم می توانید استفاده کنید
ممنون یک قسمت مشکلم که سبد کالا بود حل شد با دایرکت... اما هنوز نتونستم قسمت چک اوت که مشخصات را می خواد حل کنم... اینو چی کار کنم ؟ همه کادرها می خوام حذف شن غیر کادر ایمیل و شماره تماس...

98cell.ir

کاربر عضو
سلام

شما بهتره از گراویتی فروم استفاده کنی و صفحه تسویه حسابو برداری کلا و یا حتی بیخیال ووکامرس بشی و از همین گراویتی استفاده کنی

یا

در قسمت پیکربندی - تسویه حساب

برگهای تسویه حساب برگه تسویه حسابو حذف کنی و غیرفعالش کنی :

wp-admin/admin.php?page=wc-settings&tab=checkout

اما اینکار و این صفحه طبقه قوانین شاپرک پایریزی شده

مشتری و خریدار حتما باید قبل از خرید صورت حساب خودشو ببینه ک چی خریده؟
پول بابت چی داره میده؟

:-"

آخرین ویرایش توسط مدیر:

iman2

تازه وارد
سلام

من نسخه 2.6.3 ووکامرس استفاده میکنم

موقعی که میخام افزونه woocommerce direct checkout  فعال کنم

این ارور میده

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/imanborj/public_html/wp-content/install.php:1) in /home/imanborj/public_html/wp-includes/pluggable.php on line 1167

چکار باید کرد ؟

Mohammad

مدیر انجمن
پرسنل مدیریت
نسخه های جدید منتشر شدن. کافیه جستجو کنید و افزونه های جایگزین رو استفاده کنید.

behzad51

تازه وارد
برای سریع تر شدن فرایند خرید 

میتونین از افزونه خرید مستقیم استفاده کنید

فکر کنم تو قسمت افزونه های پرشین اسکریپ هم بود

بالا