اتصال ووکامرس به سایر پنل های خرید پستی

farsing

تازه وارد
سلام

چند وقت پیش یک افزونه بود به نام نرخ بندی هزینه پستی سفارشی و پیشتاز که متاسفانه دیگه وجود نداره برای خرید

چون ووکامرس افزونه ای برای محاسبه این موضوع نداره مجبور میشیم از سیستم هایی مثل ایران مارکت سنتر ، پرداخت ، پارس پیک و ... استفاده کنیم

حالا خواستم بدونم من اگر پنل ایران مارکت سنتر و یا پنل پرداخت بخرم میشه اونو به وو کامرس وصل کنم؟

یعنی وقتی مشتری روی دکمه افزودن به سبد خرید کلیک می کنه محصول به سید خرید شرکت ایران مارکت سنتر اضافه بشه و در آخر هم وقتی روی تسویه کلیک می کنه از پنل ایران مارکت سنتر تسویه انجام بشه؟ مثل فروشگاه سازی که ایران مارکت سنتر میده

اگر این امکان به صورت رایگان نیست هزینه پیاده سازی همچین سیستمی چقدر میشه ؟

Goback

کاربر عضو
این مگه نیست؟

farsing

تازه وارد
این مگه نیست؟
نه دوست عزیز

اونی که من میگم zagesot نوشته بودش و لایسنس داشت

متاسفانه ایشون هم دیگه نیستند

- - - Updated - - -

UpPpPpPpPpPpp

farsing

تازه وارد
سلام خلیل جان

چند روز پیش براشون پیام گذاشتم و توی یاهو هم پیام گذاشتم متاسفانه خبری نیست ازشون و شماره تلفنشون هم ندارم

قبلا ازشون خرید کردم اما هر خرید برای یک لایسنس هست و منم یک لایسنس دیگه نیاز دارم

حتی این محصول هم از مارکت وردپرس برداشته شده

Mohammad

مدیر انجمن
پرسنل مدیریت
رفته سربازی در خوشبینانه ترین حالت دو هفته دیگه برمیگرده...

احتمالا یک افزونه کمکی برای خرید پستی بنویسیم بزودی [MENTION=21623]hannanstd[/MENTION]

farsing

تازه وارد
رفته سربازی در خوشبینانه ترین حالت دو هفته دیگه برمیگرده...احتمالا یک افزونه کمکی برای خرید پستی بنویسیم بزودی @
ممنون

سیستم خرید پستی پارس پیک چیزی که میخوام رو داشت

پلاگین برای ورژن 2.1.1

خود ووکامرس ورژن 2.1.1 هم موجود است .

hannanstd.ir

مدیر انجمن و توسعه دهنده ووکامرس پارسی
لطفا کلا یک توضیح جامع در مورد عملکرد این افزونه ها بدید . مثلا چی کار میکنه . خودکار به پست وصل میشه نمیشه ...

کلا اگه بخواید واسه کسی که هیچی ازین افزونه نمیدونه بخواید یه توضیح بدید و همه نیاز ها و جوانب رو بخواید بهش بگید .. همونجوری توضیح بدید لطفا ...

چیزی از قلم نیوفته لطفا / [MENTION=1096]farsing[/MENTION]

farsing

تازه وارد
لطفا کلا یک توضیح جامع در مورد عملکرد این افزونه ها بدید . مثلا چی کار میکنه . خودکار به پست وصل میشه نمیشه ... کلا اگه بخواید واسه کسی که هیچی ازین افزونه نمیدونه بخواید یه توضیح بدید و همه نیاز ها و جوانب رو بخواید بهش بگید .. همونجوری توضیح بدید لطفا ...

چیزی از قلم نیوفته لطفا / @
سلام چشم

البته من نویسنده این نیستم ، فقط پیداش کردم گذاشتم اینجا

همه فروشگاه داران مشکل محاسبه هزینه پستی رو دارند که هیچ افزونه مناسبی برای ووکامرس نیست و این تنها نقص ووکامرس هست.

برای محاسبه دقیق هزینه پستی باید از سیستم های خرید پستی مثل ایران مارکت سنتر ، پرداخت ، پارس پیک و ... استفاده کرد که استفاده از این سیستم ها مشکلات خودش هم داره

مثلا شما باید اول وارد پنل اون رابط فروش (پارس پیک) بشوید و محصول رو تعریف کنید که به شما یک لینک خرید پستی میده و دوباره باید محصول رو در فروشگاه خودتون تعریف کنید و به صورت دستی یک دکمه خرید اضافه کنید و لینکی که در پنل پارس پیک دریافت کردید روی این دکمه قرار بدهید که خیلی وقت گیر هست و از همه مهمتر اینکه اون لینک روی دکمه افزودن به سبد خرید پیش فرض ووکامرس قرار نمیگیره که باعث سر درگمی مشتری میشه. یعنی فروشگاه شما 2 تا دکمه خرید داره یکیش واقعی و یکیش که کار نمیکنه

با این افزونه وقتی شما از مدیریت ووکامرس محصول اضافه می کنید اتوماتیک در پنل پارس پیک ثبت میشه و دقیقا روی دکمه خرید خود ووکامرس قرار میگیره و برای تسویه حساب از محاسبه هزینه پستی پارس پیک که دقیق و به روز هست استفاده می شه.

حالا شما به پنل پارس پیک مراجعه می کنید و سفارشات رو تغییر وضعیت و ارسال می کنید و تمام میشه

این افزونه رابط بین پارس پیک و ووکامرس هست. از توی پنل پارس پیک که تغییر وضعیت میدید صفحه سفارشات مشتری در ووکامرس هم اتوماتیک به روز میشه

البته من این افزونه رو خواستم نصب کنم این پیام خطا رو میده. حالا ایمیل زدم به پشتیبانی ووکامرس فارسی و منتظر جواب هستم.

attachment.php

کسی نمیدونه این اررور از چیه ؟

You must be registered for see images attach

hannanstd.ir

مدیر انجمن و توسعه دهنده ووکامرس پارسی
سلام چشمالبته من نویسنده این نیستم ، فقط پیداش کردم گذاشتم اینجا

همه فروشگاه داران مشکل محاسبه هزینه پستی رو دارند که هیچ افزونه مناسبی برای ووکامرس نیست و این تنها نقص ووکامرس هست.

برای محاسبه دقیق هزینه پستی باید از سیستم های خرید پستی مثل ایران مارکت سنتر ، پرداخت ، پارس پیک و ... استفاده کرد که استفاده از این سیستم ها مشکلات خودش هم داره

مثلا شما باید اول وارد پنل اون رابط فروش (پارس پیک) بشوید و محصول رو تعریف کنید که به شما یک لینک خرید پستی میده و دوباره باید محصول رو در فروشگاه خودتون تعریف کنید و به صورت دستی یک دکمه خرید اضافه کنید و لینکی که در پنل پارس پیک دریافت کردید روی این دکمه قرار بدهید که خیلی وقت گیر هست و از همه مهمتر اینکه اون لینک روی دکمه افزودن به سبد خرید پیش فرض ووکامرس قرار نمیگیره که باعث سر درگمی مشتری میشه. یعنی فروشگاه شما 2 تا دکمه خرید داره یکیش واقعی و یکیش که کار نمیکنه

با این افزونه وقتی شما از مدیریت ووکامرس محصول اضافه می کنید اتوماتیک در پنل پارس پیک ثبت میشه و دقیقا روی دکمه خرید خود ووکامرس قرار میگیره و برای تسویه حساب از محاسبه هزینه پستی پارس پیک که دقیق و به روز هست استفاده می شه.

حالا شما به پنل پارس پیک مراجعه می کنید و سفارشات رو تغییر وضعیت و ارسال می کنید و تمام میشه

این افزونه رابط بین پارس پیک و ووکامرس هست. از توی پنل پارس پیک که تغییر وضعیت میدید صفحه سفارشات مشتری در ووکامرس هم اتوماتیک به روز میشه

البته من این افزونه رو خواستم نصب کنم این پیام خطا رو میده. حالا ایمیل زدم به پشتیبانی ووکامرس فارسی و منتظر جواب هستم.

attachment.php

کسی نمیدونه این اررور از چیه ؟
آها تشکر .

پس از وبسرویس استفاده میکنند .

اما چند تا سوال .

چند تا ازین شرکت ها داریم و معروفترین و ... کدوم ها هستند ؟

چطور میشه ازشون خدمات گرفت . یعنی واسه عضویت شرایط خاصی دارند؟

و اینکه واسه یه افزونه پستی بجز وبسرویس و اتصال به شرکتهای پستی دیگه چه چیزهایی مد نظر هست ؟

farsing

تازه وارد
آها تشکر .پس از وبسرویس استفاده میکنند .

اما چند تا سوال .

چند تا ازین شرکت ها داریم و معروفترین و ... کدوم ها هستند ؟

چطور میشه ازشون خدمات گرفت . یعنی واسه عضویت شرایط خاصی دارند؟

و اینکه واسه یه افزونه پستی بجز وبسرویس و اتصال به شرکتهای پستی دیگه چه چیزهایی مد نظر هست ؟
درسته ، چون در حال حاضر وبسرویس ها تنها جاهایی هستند که میشه روی برآورد هزینه های پستی اونا حساب کرد

ایران مارکت سنتر - پرداخت - پارس پیک و ... هستند که البته این 3 تا معتبر ترین هستند. شرکت های زیادی هم در این زمینه هست که مطمئن نیستند.

از این 3 شرکتی که گفتند هر کدوم مزایای خودشون رو دارند ، مثلا شرکت پرداخت سرویس لجستیک داره.

من شیراز هستم ، تعدادی از اجناس پرفروشم رو توی انبار شهرهای اصفهان و تهران میذارم که تحویل اکسپرس در این 2 شهر هم باشه، مثل کاری که الان سایت دیجی کالا داره انجام میده

در کل به نظر من بهترین و کاملترینشون همین شرکت پرداخت هست که سالیانه 100.000 تومان هزینه داره

حالا تنها شرکتی که افزونه وبسرویس ووکامرس رو داره پارس پیک هست که البته این افزونه در حال حاضر با ورژن جدید ووکامرس مشکل داره

شرکت ایران مارکت سنتر هم که کلا هیچی

شرکت پرداخت که کاملترین هست تماس گرفتم باهاشون گفتند افزونه ووکامرس ما اواخر اردیبهشت 94 یا اوایل تیر94 آماده میشه. البته گفتند می تونیم یک سری کدها دستوری در اختیارتون قرار بدیم تا اگر خودتون بتونید اتصالش بدید.

همچنین شرکت پرداخت برای ساخت این افزونه آگهی استخدام زده برای کسانی که وردپرس بلد هستند و اینم لینکش هست -->

اگر این افزونه پرداخت ساخته بشه دیگه ووکامرس برترین فروشگاه ساز میشه

- - - Updated - - -

الان تماس گرفتم شرکت پارس پیک و گفتند افزونه جدید آماده شده

kootlas

کاربر عضو
درسته ، چون در حال حاضر وبسرویس ها تنها جاهایی هستند که میشه روی برآورد هزینه های پستی اونا حساب کردایران مارکت سنتر - پرداخت - پارس پیک و ... هستند که البته این 3 تا معتبر ترین هستند. شرکت های زیادی هم در این زمینه هست که مطمئن نیستند.

از این 3 شرکتی که گفتند هر کدوم مزایای خودشون رو دارند ، مثلا شرکت پرداخت سرویس لجستیک داره.

من شیراز هستم ، تعدادی از اجناس پرفروشم رو توی انبار شهرهای اصفهان و تهران میذارم که تحویل اکسپرس در این 2 شهر هم باشه، مثل کاری که الان سایت دیجی کالا داره انجام میده

در کل به نظر من بهترین و کاملترینشون همین شرکت پرداخت هست که سالیانه 100.000 تومان هزینه داره

حالا تنها شرکتی که افزونه وبسرویس ووکامرس رو داره پارس پیک هست که البته این افزونه در حال حاضر با ورژن جدید ووکامرس مشکل داره

شرکت ایران مارکت سنتر هم که کلا هیچی

شرکت پرداخت که کاملترین هست تماس گرفتم باهاشون گفتند افزونه ووکامرس ما اواخر اردیبهشت 94 یا اوایل تیر94 آماده میشه. البته گفتند می تونیم یک سری کدها دستوری در اختیارتون قرار بدیم تا اگر خودتون بتونید اتصالش بدید.

همچنین شرکت پرداخت برای ساخت این افزونه آگهی استخدام زده برای کسانی که وردپرس بلد هستند و اینم لینکش هست -->

اگر این افزونه پرداخت ساخته بشه دیگه ووکامرس برترین فروشگاه ساز میشه

- - - Updated - - -

الان تماس گرفتم شرکت پارس پیک و گفتند افزونه جدید آماده شده
چند تاسوال دارم

1 - افزونه جدید پارس پیک رو از کجا میشه گیر آورد؟

2- بعضی از سیستم ها این ویژگی رو دارن که پس از ثبت سفارش مامور پست میاد و کالا رو از شما برای ارسال خودش تحویل میگیره و نیازی نیست شما خودت بری پست آیا این امکان برای پارس پیک هم هست؟ برای سیستم سفیر چطور؟

3- شما کدوم یکی رو پیشنهاد میدید؟ سفیر یا پارس پیک؟ سفیر کارمزد و هزینه سالانه کمتری داره و پارس پیک معروفتره

4- در کل اصلاً هدف از استفاده از این واسطه ها چی هست؟ آیا امکان این وجود نداره که تو سایتمون پرداخت هنگام تحویل داشته باشیم بدون استفاده از واسطه؟

arpamonni

تازه وارد
چند تاسوال دارم

1 - افزونه جدید پارس پیک رو از کجا میشه گیر آورد؟

2- بعضی از سیستم ها این ویژگی رو دارن که پس از ثبت سفارش مامور پست میاد و کالا رو از شما برای ارسال خودش تحویل میگیره و نیازی نیست شما خودت بری پست آیا این امکان برای پارس پیک هم هست؟ برای سیستم سفیر چطور؟

3- شما کدوم یکی رو پیشنهاد میدید؟ سفیر یا پارس پیک؟ سفیر کارمزد و هزینه سالانه کمتری داره و پارس پیک معروفتره

4- در کل اصلاً هدف از استفاده از این واسطه ها چی هست؟ آیا امکان این وجود نداره که تو سایتمون پرداخت هنگام تحویل داشته باشیم بدون استفاده از واسطه؟
من هم همين سوال هارو دارم

بالا