اجبار به لاگین برای برخی از برگه ها و نوشته ها

royairani

کاربر عضو
سلام عرض میکنم خدمت دوستان و اساتید.

خیلی گشتم پلاگینی پیدا کنم برخی از برگه ها و نوشته ها رو برام قفل کنه و کاربر مهمان رو مجبور به ثبت نام و یا لاگین بکنه.
لازمه بگم که از هیچ سیستم ساخت پرفایل و یا مدیریت کاربر استفاده نمیکنم. فقط از دیجیتس استفاده میکنم و پنل کاربریم رو خیلی خیلی ساده ساختم. که داخل پنل کاربریم دوتا فرم با گرویتی فرم هستش . و حالا زمانی که کاربر مهمان به لینک پنل کاربری بره فرم هارو میبینه در صورتی که میخوام این برگه رو محدود کنم تا کاربر لاگین کنه .

خود دیجیتس افزونه ای داره که این محدودیت رو انجام میده . اما اصلا خوب نیست. وقتی که فعالش میکنم همه برگه ها همه نوشته ها و همه دسته بندی های من قفل میشه و میگه لینک جاهایی که میخوای قفل نباشه رو بده . (خب من باید تا اخر عمرم بشینم لینک بدم به این)
یعنی در اصل کل سایت رو قفل میکنه و میگه لینک جایی که میخوای قفل نباشه رو بده
در صورتی که باید کل سایت باز باشه و بگه لینک جایی که میخوای قفل باشه رو بده

خلاصه که از افزودنی این پلاگین صرف نظر کردم .

داشتم سرچ میزدم که تو انجمن دیگه ای قطعه کدی رو دیدم و داخل فاینکشن قرار دادم .
شورت کدی داشت که هر محتواییی داخل شورت کد قرار میگیرفت کاربر رو مجبور به لاگین میکرد
(پیش خودم گفتم خب خوبه کل محتوا صفحه رو میزارم بین این شورت کد)

خیلی خوب بود عمل میکرد اما برای برگه ها و نوشته های ساده که از صفحه ساز داخلش استفاده نشده. و چون برگه من با المنتور ساخته شده وقتی شورت کد رو میزارم عمل میکنه محتوا رو نشون نمیده و میگه لاگین کن . اما وقتی لاگین میکنی محتوای المنتور نمایش داده نمیشه.

واقعا فکر نمیکردم وردپرس تو چنین موضوعی لنگ بمونه و وقتی ی پلاگین ساده واسش نیست منو در عجب فرو برد.

خلاصه دنبال ی پلاگین یا ی قطعه کد هستم که خیلی ساده بتونم هر برگه یا نوشته ای رو خواستم اجبار به لاگین کنم . ممنون از همه دوستان و استاید گرامی . پیشنهاد میکنم به @پیام یزدانیان عزیز روی اددان دیجیتس فکری بکنن و این مشگل رو حل کنن.

سپاس از همگی بابت وقتی که گزاشتید خوندید

جاویدان

کاربر عضو
با سلام دوست عزیز
اگر شما از المنتور پرو استفاده کنید خودش سیستم لاگین داره، کافیه در این آدرس ببینید در بخش پرو لاگین موجوده
بطور ساده اگر شما از اون شورت کد در بخش های بدون المنتور و در داخل المنتور از این حالت لاگین درون افزونه استفاده کنید مشکلتون برطرف می شود.
موفق باشید

• Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: royairani

royairani

کاربر عضو
با سلام دوست عزیز
اگر شما از المنتور پرو استفاده کنید خودش سیستم لاگین داره، کافیه در این آدرس ببینید در بخش پرو لاگین موجوده
بطور ساده اگر شما از اون شورت کد در بخش های بدون المنتور و در داخل المنتور از این حالت لاگین درون افزونه استفاده کنید مشکلتون برطرف می شود.
موفق باشید
سپاس از شما اقای جاویدان . مشگل با دیجیتس حل شد . ممنون از شما 🌹

بالا