اجرای asp.net در وردپرس!!

rahjou

تازه وارد
با سلام،

سایتی که من دارم وردپرس هست، یک فروشگاه ووکامرس هم در کنار آن راه اندازی کردم، بخاطر نوع محصولاتی که در فروشگاه است (صنعتی و آزمایشگاهی) برنامه هایی نوشتم برای انتخاب تجهیزات که به زبان asp.net می باشد.

حالا به نظر شما عزیزان، بهترین و کارآمدترین روش برای نمایش این برنامه ها در سایت چیست؟

ممنون میشم راهنمایی کنید.

IAMIR

کاربر عضو
واسطه json یا xml یا rss.

که بهترین روش استفاده از واسطه json هست .

hannanstd.ir

مدیر انجمن و توسعه دهنده ووکامرس پارسی
یه wp دات نت هست من خودم باش ور نرفتم . ببین شاید به کارت بیاد :

rahjou

تازه وارد
یه wp دات نت هست من خودم باش ور نرفتم . ببین شاید به کارت بیاد :
سلام، مرسی از پاسختون بله اینو قبلا بررسی کردم امـــــّــا خیر به کار نمیاد، چون من در وردپرس حدود 20 تا پلاگین دارم که در اینصورت باید کامل قید افزونه ها رو بزنم.

به هر حال مرسی از راهنماییتون. :)

hannanstd.ir

پوشه پلاگین توش داره که . پلاگین ها وردپرس روش جواب نمیده ؟

فک کنم خودش گفته میده .

چی بگم والا

rahjou

تازه وارد
پوشه پلاگین توش داره که . پلاگین ها وردپرس روش جواب نمیده ؟فک کنم خودش گفته میده .

چی بگم والا
خیر باید پلاگین با زبان و پلتفرمای دیگه باشه.

نقل قول سایت:

Developers can create plugins in Microsoft™ Visual Studio™ 2010 using C#, Visual Basic, F# or any other .NET language. As ASP.NET application it’s also easy to integrate with existing .NET infrastructure.

rahjou

تازه وارد
واسطه json یا xml یا rss.که بهترین روش استفاده از واسطه json هست .
سلام و تشکر امیرجون

اگر مقدور است کمی در مورد json و jsonp توضیح بدهید که کلا چگونه کار میکند؟

چه شرایطی باید در مبداء و مقصد برقرار باشد؟

یا یک مرجع خوب و پرکتیکال معرفی کنید.

با سپاس.

IAMIR

کاربر عضو
مثل این می مونه که شما برای برنامه ات یک api تعریف می کنی .

مثلا من توسط کوئری به برنامه شما درخواست می دهم . قیمت این محصول را برام بفرست .

http://youssite.com/index.aspx/?name=[نام محصول]&currency=[قمیت محصول]​
کد:
حال شما به برنامه .net در خواست دادی . برنامه .net شما جواب را تحت فرمت json

چاپ می کند .

حالا شما محتویات را توسط تابع file_get_contents داخل متغیر میریزی .

وتوسط تابع json_decode به تک تک جزئیات را به آرایه تبدیل کرده . و از جواب دریافت در آرایه در برنامه استفاده می کنید .

rahjou

تازه وارد
ممنون از پاسختون،اما با این توضیحات بعید میدونم که خیلی به کار بیاد، مخصوصا اگر تعداد برنامه ها زیاد باشه!! :(

فکر میکنم اینجوری نوشتن php اون برنامه کمتر زمان بر باشه! :redfadce:

IAMIR

کاربر عضو
صد در صد همیجوریه .

ولی خیلی از برنامه از همین روش استفاده میکنند .

مثلا تمام اطلاعات را به تفکیک می توان از imdb دریافت کرد .

IAMIR

کاربر عضو
چه جوری می خوای اطلاعات بین iframe و سرورت منتقل کنی .

من نمی دونم شما هدفتون دقیقا چیه . ولی اگر فقط باز کردن یک صفحه هست پس احتمالا امکان پذیره .

rahjou

تازه وارد
من نمی دونم شما هدفتون دقیقا چیه .
هدف اصلیم اینه که برنامه نوشته شده رو به همون صورت اینتراکتیو، در وردپرس در بین پست و یا محصول قرار بدم تا کاربر بتونه ورودی بده و خروجیهاشو نگاه کنه.

من تخصص اصلیم کامپیوتر نیست و شاید اصلا مزحک به نظر بیاد روشم و اینارو از سایت های مختلف و stackoverflow متوجه شدم و میپرسم. :)

rahjou

تازه وارد
الان مثلا این کد رو که در سایت زیر برای تست وارد می کنم، قسمتی از سایت را نشان میدهد. تازه پیدا کردم تکه کد رو.

آیا این روش غلط است و یا ایرادی دارد؟؟

کد:
<div style="border: 3px solid rgb(201, 0, 1); overflow: hidden; margin: 15px auto; max-width: 736px;"><iframe scrolling="no" src="http://www.w3schools.com/css/default.asp" style="border: 0px none; margin-left: -185px; height: 859px; margin-top: -533px; width: 926px;"></iframe></div>

hannanstd.ir

آی فریم فقط یه پنجره هست که یک صفحه سایت رو تو سایت دیگه نشون میده . تو سایت مقصد تسلطی روش نیست و فقط مثل مرورگر عمل میکنه

بالا