اجرا کردن یک دستور php توسط فایلی که در یک هاست دیگه وجود داره

rocki3oy

کاربر عضو
با سلام و احترام.

دوستان و مدیران عزیز هرچی فکر کردن نتونستم نام مناسبی برای تاپیک ایجاد کنم.

چیزی که من می خوام به طور مثال کد زیر:

کد:
@file_get_contents('http://www.google.com')
می توانید یک تیکه از سایتی رو از یک هاست دیگه فراخوانی کنید.

-----------------------------------------

حالا چیزی که من می خوام.

فرض کنید یک سایت دارم با دامنه زیر:

و یک سایت دیگه دارم به نام

من در سایت یک فایلی به نام test.php ایجاد کردم که نتیجه میشه

من می خوام لینک رو طوری توی سایت example1.com فراخوانی کنم که هر دستور php که می نویسیم در این سایت اجرا بشه.

کد زیر اینکارو انجام میده ولی فقط css وhtml رو نمایش میده و دستور php رو اجرا نمی کنه.

کد:
ممنونم میشم در این زمینه راهنماییم کنید اگر جایی رو متوجه نشدید لطفا بفرمایید شاید بتونم بهتر توضیح بدم.

واقعا ممنونم از وقتی که برای خوندن این سوال گذاشتین.

william

کاربر عضو
من درست متوجه نشدم

چه دستوری اجرا بشه مثلا؟

هدفتون چیه؟ قصد دارید به چه نتیجه ای برسید؟

file_get_contents محتوای یک فایل و یا سورس یک url رو به صورت string بر می گردونه.

rocki3oy

کاربر عضو
من درست متوجه نشدمچه دستوری اجرا بشه مثلا؟

هدفتون چیه؟ قصد دارید به چه نتیجه ای برسید؟

file_get_contents محتوای یک فایل و یا سورس یک url رو به صورت string بر می گردونه.
با سلام و احترام.

ممنونم از اینکه می خواهید کمکم کنید.

من می خواهم یک آدرسی رو در یکی ار فایل های یک اسکریپت یا یک قالب قرار بدم به طور مثال:

که این قایل test.php در هاست من هست که هر دستور php که در این فایل قرار میدم در اون سایت هدف لود بشه.

امیدوارم منظورمو رسونده باشم.

alifiresoft

کاربر عضو
نمیشه دوست عزیز. اینجوری اگه بود تا الان سایت های زیادی هک شده بودن. شما میتونی همون اول یه فایل php قرار بدی و اجرا بشه اما اینکه هر وقت فایلتون عوض شد، اون فایل هم عوض بشه امکانش نیست.

البته میتونید توی اسکریپت به یک فایل داخل هاست خودتون لینک بدید امازمانی که اون اسکریپت فایل شما رو فراخوانی کنه در سرور شما احار می شود و نه در سرور طرف مقابل. مگر اینکه فایل رو جوری قرار بدید که توی سرورش دانلود بشه. یعنی از روی سرور شما بشینه روی اون سرور.

HamedR

کاربر عضو
نمیدونم دقیقا هدفتون از این کار چیه. :39: اگه این چیزایی که دوستان گفتن کارتون رو راه نمیندازه ، تو بعضی جاها نوشتن api هم میتونه کار ساز باشه

کاش دقیقا میگفتین میخواین چیکار کنین!!!

rocki3oy

کاربر عضو
خوب یک مثال می زنم.

نگاه کنید فرض کنید من 20 تا سایت دارم در 20 هاست و دامنه مختلف که روی همه این سایت ها پوسته هایی نصب هست که یک فایل php هست که از هاست مرکز فراخوانی بشه.

به طور مثال در فایل php یک دستور بنویسم در تمامی سایت ها اجرا بشه یا اینکه بگم اول دامنه سایت طرف بگیر اگر با یک مقداری مساوی بود یک دستوری رو اجرا کنه.

امیدورام متوجه منظورم شده باشید.

یه مورد دیگه باید عرض کنم تمامی این موارد با دستور زیر شدنی هست ولی دستور زیر php رو در سایت های هدف اجرا نمی کنه فقط کدهارو نشون میده.

کد:

HamedR

کاربر عضو
بجز file_get_contents

این توابع رو هم چک کنین: fopen ، cURL ، fsockopen احتمالا به یه جاهایی برسین!

ولی نبایدانتظار زیادی از این توابع داشته باشین!

درضمن اون انتظاری که شما دارین کل فلسفه امنیت رو میبره زیر سوال!

اکثر هاست های اشتراکی برای امنیت بیشتر توابعی مثل cURL رو فعال نمیکنن!

بالا