احداث سایت دانلود و فروش فایل

phomix

تازه وارد
سلام
چند ماهی میشه که تو فکر احداث یک فروشگاه اینترنتی مانند وبسایتهای  و هستم که بتونم محصولات مجازی رو هم بصورت تکی و هم بصورت عضویت ویژه با محدودیت تعداد دانلود در روز بفروش برسانم.
با وردپرس تصمیم به ایجادش  ولی قالباش و پلاگیناش هیچکدوم کامل نبود و حتما باید برنامه نویسی صورت بگیره تا مانند این سایتها بشه، و اونقدر در حال حاضر بودجه برای اینکار نمیتونم بزارم.
دوستانی که تجربه دارند ممنون میشم بتونن راهنمایی کنند که با چه مدیریت محتوا و چه ابزارهایی میتونم همچین سایتی احداث نمایم.
ممنون

آخرین ویرایش توسط مدیر:

wptricks

تازه وارد
سلام
چند ماهی میشه که تو فکر احداث یک فروشگاه اینترنتی مانند وبسایتهای  و هستم که بتونم محصولات مجازی رو هم بصورت تکی و هم بصورت عضویت ویژه با محدودیت تعداد دانلود در روز بفروش برسانم.
با وردپرس تصمیم به ایجادش  ولی قالباش و پلاگیناش هیچکدوم کامل نبود و حتما باید برنامه نویسی صورت بگیره تا مانند این سایتها بشه، و اونقدر در حال حاضر بودجه برای اینکار نمیتونم بزارم.
دوستانی که تجربه دارند ممنون میشم بتونن راهنمایی کنند که با چه مدیریت محتوا و چه ابزارهایی میتونم همچین سایتی احداث نمایم.
ممنون
این رو مطمن باشید هیچگاه سایت هایی که معرفی کردین به وردپرس و سیستم های آن نخواهید رسید.شما برای تیکه تیکه قسمت های وردپرس میتونید افزونهن نصب کرده و کنترل کنید ولی اگر شما یک اسکریپت کلی برای سایتتون در نظر بگیرید به راحتی نمیتونید در هر موقع دلتون خواستیتغییر در اون ایجاد کنید.

موفق باشید

phomix

تازه وارد
این رو مطمن باشید هیچگاه سایت هایی که معرفی کردین به وردپرس و سیستم های آن نخواهید رسید.شما برای تیکه تیکه قسمت های وردپرس میتونید افزونهن نصب کرده و کنترل کنید ولی اگر شما یک اسکریپت کلی برای سایتتون در نظر بگیرید به راحتی نمیتونید در هر موقع دلتون خواستیتغییر در اون ایجاد کنید.

موفق باشید
خودم علاقه زیادی با وردپرس باشه ولی بیشتر افزونه های رایگانشو نصب و روشون کار کردم متاسفانه اونی نشد که من میخواستم
اگه مدنظر دارید همچین افزونه ای رو خوشحال میشم بهم معرفی کنید

S

samadaskarii

Guest
درود​

الان بهترین چیزی که میتونید ازش استفاده نمایید وردپرس می باشد و راحت میتونید یک سایت فروشگاهی​

با افزونه های ان ایجاد نمایید​

مثلا بهترین افزونه موجود easy-digital-downloads برای فروش فایل می باشد​

که با قالب های فروشگاهی سازگار می باشد​

برای vip هم که کاربر ویژه بتونه خرید کنه باز هم افزونه وجود داره که در سایت ها می توانید دانلود نمایید​

آخرین ویرایش:

wptricks

تازه وارد
خودم علاقه زیادی با وردپرس باشه ولی بیشتر افزونه های رایگانشو نصب و روشون کار کردم متاسفانه اونی نشد که من میخواستم
اگه مدنظر دارید همچین افزونه ای رو خوشحال میشم بهم معرفی کنید
فروشگاه فایل ژاکت یا همون مارکت وردپرس از افزونه ووکامرس برای فروش فایل استفاده کرده است.یعنی امکانات این فروشگاه کمه؟؟؟

phomix

تازه وارد
فروشگاه فایل ژاکت یا همون مارکت وردپرس از افزونه ووکامرس برای فروش فایل استفاده کرده است.یعنی امکانات این فروشگاه کمه؟؟؟
مانند سايت طرح دات اي ار اشتراك ويژه با تعداد دانلود محدود هم مدنظر هست

ميگم دوتارو باهم ميخوام ولي نميتونم پيدا كنم

افزونه provip اينكارو ميكنه ولي تعداد دانلود نداره و البته كمي باگ هم داشت.

Mohammad

مدیر انجمن
پرسنل مدیریت
ژاکت از افزونه استفاده میکنه.

m0h4mm4d

کاربر عضو
مانند سايت طرح دات اي ار اشتراك ويژه با تعداد دانلود محدود هم مدنظر هست

ميگم دوتارو باهم ميخوام ولي نميتونم پيدا كنم

افزونه provip اينكارو ميكنه ولي تعداد دانلود نداره و البته كمي باگ هم داشت.
اینجا را بخونید امیدوارم مشکلتون  حل بشه

بالا