ادامه بدهید محمد آموزش ساخت سیستم مدیریت محتوای ساده با php

shamimi

کاربر عضو
سلام محمد جان خوبی

داداش این آموزش و ادامه برای اینکه اخبار را بتوانیم تو سایت هر جا که می خواهیم نمایش بدهیم

ممنون دوست من

shamimi

کاربر عضو
چرا دیگه ادامه ندادین تا یک پرتال کامل با همین امکانات داشته باشیم ؟

Mohammad

مدیر انجمن
پرسنل مدیریت
ادامه میدیم. صبر کنید...

چند تا پروژه نیمه کاره برای انتشار داریم.

shamimi

کاربر عضو
دوست گلم الان من مثلا صفحات خبرمو درست کردم

یعنی از دیتابیس که دستی insert می کنم نشان می ده ولی می خواهم این کار از طریق مدیریت انجام بشه لطفا این بخشو کمک کن دوست من

homayon574

کاربر عضو
دوست گلم الان من مثلا صفحات خبرمو درست کردم یعنی از دیتابیس که دستی insert می کنم نشان می ده ولی می خواهم این کار از طریق مدیریت انجام بشه لطفا این بخشو کمک کن دوست من
shamimi عزیز برای کار با پی اچ پی منتظر برنامه های اموزشی نمونین خب تا همین جا که اموزش داده شده خیلی از توابع پی اچ پی رو معرفی کردن شما با یکم اشنایی با کوئری نویسی و چندتا از توابع پی اچ پی خودتون اولین سیستم خودتونو بسازید اولین سیستمی که ساختم انقدر ساده بود که الان که تو ارشیوم بهش نیگا میکنم از خنده روده بر میشم ولی سعیمو کردم و ساختمش با تمام سادگیش پلی شد برای یاد گیری کامل پی اچ پی برام و اشنایی با خیلی از توابع مهم و کاربردی دیگه ;) بهتره که با کمترین دانش بیشترین تلاشو بکنید تا بهترین نتیجه رو بگیرید

shamimi

کاربر عضو
لطفا راهنمایی کنید چه جوری می توانم اطلاعاتمو وارد دیتابیس کنم از بخش خبر همین پرتالی که محمد گفته مشکلم همینه :-(

لطفا واقعا 3 روزه روش دارم کار می کنم اعصابم خورد شده

N2D

کاربر عضو
سلام !

برای وارد کردن از سمت پی اچ پی ؟

اتصال به دیتابیس ، سلکت کردن دی بی

ارسال کوئری و درج در دیتابیس !

دقیقاً منظور شما چی هست ؟

N2D

کاربر عضو
سلام !

برای وارد کردن از سمت پی اچ پی ؟

اتصال به دیتابیس ، سلکت کردن دی بی

ارسال کوئری و درج در دیتابیس !

دقیقاً منظور شما چی هست ؟

shamimi

کاربر عضو
می خواهم از صفحه مدیریت ارسال خبر وقتی وارد می کنم وارد دیتابیس بشود همین

Mohammad

مدیر انجمن
پرسنل مدیریت
اینو که اموزش دادیم. و وارد دیتابیس میشه... آموزش رو دقیق خوندی؟

ما insert کردن یا همون وارد کردن در دیتابیس رو همراه با select کردن رو گفتیم. فقط مونده نمایش گرافیکی (select) مطلب داخل صفحه اصلی سایت

shamimi

کاربر عضو
آره داداش دقیق من می تونم دستی از دیتابیس اطلاعات وارد کنم و تو پیج هم جواب می ده ولی از مدیریت نمیشه بصورت گرافیکی

mamad123

تازه وارد
سلام دوست عزیز

من این سیستم محمد جان رو ندیدم ولی شما میتونید یک فرم درست کنید و اطلاعاتی که میخواید وارد دیتابیس بشه رو وارد کنید

بقیه ی کار با php انجام میشه که من واست یه نمونه ساده از کدش رو میذارم

کد:
<?php
mysql_connect('localhost','root','root');
mysql_select_db("test", $con);
mysql_query("SET names utf8"); 
$title=$_POST['title'];
$info=$_POST['info'];
mysql_query("INSERT INTO news (title,info)
VALUES ('$title', '$info')")or die(mysql_error());
echo 'News Submited';
?>
موفق و پیروز باشید

shamimi

کاربر عضو
آقا من شنبه کل چیزی که درست کردمو می گذارم لطفا به من بگید از محیط خبر چه جوری خبر بگذارم بره تو دیتابیس چون از دیتابیس به صفحه و هر خبر id خودشو درست کردم ممنون

shamimi

کاربر عضو

لینک چیزی که درست کردم

بالا