اررو بالای سایت

faqsystem

تازه وارد
من طبق آموزش اومدم متن لینک اضافه به سبد خرید رو عوض کنم الان این اررور بالای سایت میاد

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/roidgate/domains/esefid.org/public_html/wp-content/themes/DBS-Axis/functions.php:119) in /home/roidgate/domains/esefid.org/public_html/wp-content/plugins/woocommerce/classes/class-wc-session-handler.php on line 63

esefid.org

mr.na3r

کاربر عضو
سلام.فایل class-wc-session-handler.php را نوتپد++ باز کنید سپس انکودینگ آن را روی Encoding in UTF8 without BOM قرار دهید.سپس هرکاراکتر مشکوکی که قبل از <?php است را پاک کنید.همین کار را برای فایل functions.php هم انجام دهید.

mr.na3r

کاربر عضو
سلام.فایل class-wc-session-handler.php را نوتپد++ باز کنید سپس انکودینگ آن را روی Encoding in UTF8 without BOM قرار دهید.سپس هرکاراکتر مشکوکی که قبل از <?php است را پاک کنید.همین کار را برای فایل functions.php هم انجام دهید.

faqsystem

تازه وارد
یه بار کدهای داخل صفحه رو داخل NOTE++ کپی کردم و دوباره تو هاست پیست کردم . سایت بالا اومد. ممنونم از راهنماییتون :x:

faqsystem

تازه وارد
یه بار کدهای داخل صفحه رو داخل NOTE++ کپی کردم و دوباره تو هاست پیست کردم . سایت بالا اومد. ممنونم از راهنماییتون :x:

بالا