ارسال لینک دانلود به ایمیل

rmoazeni

تازه وارد
سلام به همه دوستان

سوالی داشتم اگه میشه راهنمایی کنید ؟

بنده میخام مشتری بعد از خرید محصول دانلودی

لینک دانلود محصول به ایمیل مشتری نیز برود .

چه راهی هست

ممنون میشم

با تشکر

.امیر

کاربر عضو
اگر از ووکامرس استفاده میکنید مسیر زیر رو طی کنید : 

از قسمت ووکامرس پیکربندی رو انتخاب کنید سپس به تب محولات بروید و محصولات دانلودی را انتخاب کنید و برای قسمت روش دانلود فایل گزینه  x-accel-redirect/x-sendfile رو انتخاب کنید

rmoazeni

تازه وارد

از قسمت ووکامرس پیکربندی رو انتخاب کنید سپس به تب محولات بروید و محصولات دانلودی را انتخاب کنید و برای قسمت روش دانلود فایل گزینه  x-accel-redirect/x-sendfile رو انتخاب کنید
ممنون از شما

آیا بعد از این تغییرات : لینک دانلود ظاهر هم میشه ؟

یعنی به صفحه حساب من میره ؟

میخام هم ایمیل بشه لینک و هم ظاهر هم بشه

ehsanmosavi2482@gmail.com

تازه وارد

سلام مهندس من این گزینه انتخاب کردم ولی باز ایمیل فرستاده نمیشه، یه سوال دیگه وقتی مشتری خرید میکنه در حقیقت وکامرس ایمیل ارسال میکنه؟ یا با ایمیل که من تعریف کردم در بخش ایمیلهای وکامرس با اون فرستاده میشه اگر با ایمیل من برای مشتری لینک فرستاده میشه ایا نیاز به تنظیمات خاصی هست روی ایمیل انجام بدم امیدوارم درست توضیح داده باشم

.امیر

کاربر عضو
سلام مهندس من این گزینه انتخاب کردم ولی باز ایمیل فرستاده نمیشه، یه سوال دیگه وقتی مشتری خرید میکنه در حقیقت وکامرس ایمیل ارسال میکنه؟ یا با ایمیل که من تعریف کردم در بخش ایمیلهای وکامرس با اون فرستاده میشه اگر با ایمیل من برای مشتری لینک فرستاده میشه ایا نیاز به تنظیمات خاصی هست روی ایمیل انجام بدم امیدوارم درست توضیح داده باشم
سلام قاعدتا باید ارسال بشه...

ممکن تداخل قالب یا تداخل افزونه ای داشته باشید

نه خوده ووکامرس ارسال میکنه نیازنیست کاری انجام بدید

siamak1986

تازه وارد
سلام

من تمام کارهایی که دوستان گفتن رو انجام دادم وحتی افزونه ی تست ایمیل (ووکامرس) رو هم نصب کردم و پیش نمایش ایمیل درسته ولی هنوز هم ایمیلی به مشتری نمیفرسته!

نکته ی دیگه اینکه من دقت کردم تیک فعال بودن جلوی گزینه ی "فاکتور مشتری" زده نشده! که البته در هر صورت فرقی هم نمیکنه چون هیچ ایمیلی نه به من ارسال میشه نه برای مشتری!

لطفا راهنمایی کنید.

ممنون.

You must be registered for see images attach

nikupoor

تازه وارد
با سلام و احترام 

چطور میتونم رمز دانلود فایل ها رو همراه لینک دانلودی که برای مشتری ارسال میشه رو تعریف کنم؟؟؟

لطفا راهنمایی فرمایید

پیام یزدانیان

کاربر عضو
با سلام و احترام 

چطور میتونم رمز دانلود فایل ها رو همراه لینک دانلودی که برای مشتری ارسال میشه رو تعریف کنم؟؟؟

لطفا راهنمایی فرمایید
سلام دریک تاپیک سوال جدید نپرسید. 

سوالتون واضح نیست . لینک دانلود را چطور میفرستید؟ با ایمیل  یا تو حساب کاربریشون نمایش داده بشه؟

هرکدوم باشه فرقی ندارد میتونید یک فیلد اضافه کنید و کدش رو توی ارسال ایمیل یا دانلود مرتبط بزارید. توی یک تایپیک جداگانه واضح و کامل توضیح بدید تا راهنمایی بشید

بالا