ارسال محصولات به کشورهای خاص

• نویسنده موضوع ameen
  • تاریخ شروع

ameen

کاربر عضو
با عرض سلام

دوستان در ووکامرس چجوری میشه که محصولات رو جداگونه برای کشورهای مختلف گذاشت؟

برای مثال محصول x رو فقط برای آمریکا فعال گذاشت و با انتخاب محصول x توسط خریدار فقط کشور آمریکا رو بتونه در آدرس انتخاب کنه.

و مدیر سایت بتونه برای تمامی محصولات این کار رو انجام بده و کشورهای مختلف رو برای محصولاتش انتخاب کنه

ممنون

alaki1

تازه وارد
موردی که شما میخواید رو این پلاگین انجام میده 

اگه بخواید محصولات خاص رو برای کشور های مختلف پنهان کنید و نمایش بدید :

اگر بخواید قدرت قیمت دهی برای ارسال برای کشورهای مختلف و امکانات بیشتر داشته باشید :

میتونید هم کلا وردپرس جدا با زیردامنه های جدا نصب کنید یا از wpml کمک بگیرید

ameen

کاربر عضو
ممنون

این افزونه هایی که فرستادید رو بررسی کردم ولی با ip این کارو انجام میدن

من خیلی ساده تر میخوام

فقط موقع ثبت سفارش یک محصول در کادری که باید کشور رو انتخاب کرد برای مثال فقط آمریکا و کانادا قابل انتخاب باشن و کشورهای دیگر رو نمایش نده

یک سری محصولات برای ایران هست و یک سری دیگه آمریکا, یک سری آلمان

برای همین میخوام مدیر بتونه برای هر محصول کشورهایی که محصول قابل ارسال هست رو وارد کنه

ameen

کاربر عضو
ممنون

این افزونه هایی که فرستادید رو بررسی کردم ولی با ip این کارو انجام میدن

من خیلی ساده تر میخوام

فقط موقع ثبت سفارش یک محصول در کادری که باید کشور رو انتخاب کرد برای مثال فقط آمریکا و کانادا قابل انتخاب باشن و کشورهای دیگر رو نمایش نده

یک سری محصولات برای ایران هست و یک سری دیگه آمریکا, یک سری آلمان

برای همین میخوام مدیر بتونه برای هر محصول کشورهایی که محصول قابل ارسال هست رو وارد کنه
کسی همچین افزونه ای سراغ داره از دوستان ؟

Mohammad

مدیر انجمن
پرسنل مدیریت
چنین راهی داینامیک نیست

چرا که بنده ممکنه ده محصول بخوام بخرم ، بنده در ایران هستم

و شما 5 محصول رو گذاشتید فقط فروش به آمریکا...

حالا این ده محصول در سبد خرید بنده ست. وضعیتش چی میشه؟؟

راهکاری که به ذهنم میرسه با این افزونه های فیلد های دلخواه محصول ، بیای یک گزینه برای هر محصول بزاری به اسم کشور ، که از بین لیست محدود قابل انتخاب باشه... کاربر در این صورت میفهمه که فروش برای کجاست

ameen

کاربر عضو
چنین راهی داینامیک نیست

چرا که بنده ممکنه ده محصول بخوام بخرم ، بنده در ایران هستم

و شما 5 محصول رو گذاشتید فقط فروش به آمریکا...

حالا این ده محصول در سبد خرید بنده ست. وضعیتش چی میشه؟؟

راهکاری که به ذهنم میرسه با این افزونه های فیلد های دلخواه محصول ، بیای یک گزینه برای هر محصول بزاری به اسم کشور ، که از بین لیست محدود قابل انتخاب باشه... کاربر در این صورت میفهمه که فروش برای کجاست
درسته, اما ما میخواهیم چیزی به عنوان سبد خرید در سایت نباشه

یعنی کاربر یک محصول رو تا آخر بره و سفارش بده و برای تمامی محصولات به همین شکل انجام بشه

اینجوری میشه که برای هر محصول فقط یک کشور رو بشه انتخاب کرد (کشور یا کشورهایی که ما از قبل برای محصول درج کردیم)

و وقتی کاربر میخواد سفارش رو ثبت کنه میبینه که این محصول در فیلد آدرس فقط گزینه آمریکا رو داره

یا یک محصول دیگر فقط ایران و ترکیه رو داره

آخرین ویرایش توسط مدیر:

alaki1

تازه وارد
پیشنهاد جدید من در این مورد استفاده از gravity form هست و هماهنگ کننده ی گراویتی فرم و ووکامرس 

شما تمام فیلد ها رو حذف میکنی و اطلاعاتت رو فقط از گراویتی میگیری .. اینجوری میتونی برای هر محصول کشور متفاوت و شهر های اون رو در نظر بگیری و پرداختت از طریق ووکامرس باشه .. یا این کلا از گراویتی فرم استفاده کنی و بی خیال ووکامرس بشی !

نمیدونم تا چه حد عملیه ولی زحمت بیشتری داره 

بالا