ارسال نشدن ایمیل در وردپرس و ووکامروس

sadeghgenavehi

کاربر عضو
با سلام دوستان من روی وردپرسم افزونه Userpro نصب هست و افزونه ووکامروس

ولی اصلا کلا به کاربر ها ایمیل فعالسازی و فاکتور و هر چیز دیگر ای ارسال نمیشه...

وردپرس و... ام روی سرور نیمه اختصاصی خودم که لینوکس هست و دایرکت ادمین هم روش هست لینوکسش هم cent os هست...

دوستان اگر مشکل از وردپرس یا سرور هست باید چجوری حلش کنم؟

دسترسی کامل به روت سرور هم دارم...

آخرین ویرایش توسط مدیر:

sadeghgenavehi

کاربر عضو
جاویدان گفت:
با سلام

قبل از هر چیز بررسی کنید کد های رو که این دو افزونه داشتند رو حذف نکرده یا تغییر نداده باشید. در صورت امکان گزینه افزونه Userpro رو غیر فعال نموده و با ووکامرس از مرورگرهای دیگر تست ثبت نام و یا خرید بگیرید. اگر ایمیل ارسال شد یعنی نداخل دارند و باید از بروز ترین حالت افزونه استفاده کنید یا حتی به طور کل به سراغ افزونه دیگه ای برید.

ضمنا بررسی کنید قسمت ایمیل وردپرس نیز فعال باشد.

موفق باشید
من حتی وردپرس خالی هم تست کردم ایمیل فرستاد ولی یک بار میفرسته یکبار نمیفرسته و یوزر پرو هم آخرین ورژنش رو نصب کردم در هاست قبلی ایمیل میفرستاد ولی در جدیده نمیفرسته؟

قسمت ایمیل وردپرس رو منظورتون بخش تنظیمات > نوشتن هست؟

چون اونجا هم ایمیل زدم و پورت و ... ولی جواب نداده

sadeghgenavehi

کاربر عضو
جاویدان گفت:
سلام مجدد

ببخشید اشتباه از من بود یه لحظه وردپرس رو قاطی کردم.

خب پس با این اوصاف شما باید با سرویس دهنده سایت صحبت کنید ببنید چه چیزی رو برای شما محدود کردن و این در حالتی هستش که

شما وردپرس رو از مخزن وردپرس نصب و فعال کرده باشید ووکامرس رو هم از مخزن وردپرس نصب و فعال کرده باشید و هر دو اینها در بروز ترین حالت خودشون باشن ضمنا اگر براتون ممکن بود قالب رو هم تغییر بدید تست بگیرید البته اگر قالب رو بعد از انتقال تغییر دادید. سایر افزونه های مرتبط رو هم غیر فعال کنید دونه دونه تست بگیرید .

موفق باشید
دوست عزیز من در پست اول کلی درمورد اینکه سرور مال خودمه و دسترسی کامل به دایرکت ادمین و روت لینوکسش دارم توضیح دادم مگه نخوندید؟ :D

اگر مشکل از سرور هست بگید چطوری رفعش کنم چون با کد های لینوکس زیاد آشنایی ندارم در تنظیمات ادمینستور دایرکت ادمین هم قسمت ایمیل هر محدودتی بوده مثل فایروال و بلوک ایمیل هم غیرفعال کردم...

sadeghgenavehi

کاربر عضو
جاویدان گفت:
با سلام

دوست عزیز اگر نخونده بودم که جواب نمیدادم برخی اوقات دسترسی کامل به خریدار داده نمیشه به این علت عرض کردم ضمنا بنده متخصص در هاست نیستم چون پیچیدگی های زیادی داره و اگر شما هم دانش لازم رو ندارید بهتره تنظیمات رو دستکاری نفرمایید.

شما اگر سایتتون تازه برقرار شده یکبار بر روی سرور وردپرس و ووکامرس رو از مخزن وردپرس نصب کنید تاکید می کنم از مخزن وردپرس

سپس اقدام به تست کنید نه یکبار بلکه چند بار اینجوری مطمئن خواهید شد که آیا هاست مشکلی داره یا وردپرس شما ضمنا در این تست بهتره از قالب پیشفرض وردپرس و بدون نصب هر گونه افزونه ای تاکید می کنم هیچ افزونه ای اقدام به تست خرید یا ثبت نام نمایید.

ولی اگر سایت شما خیلی وقت هست که فعال هستش و نمیشه اینجوری تست کنید باید صبر کنید تا سایر دوستان بیان و پیگیر این مشکل بشن

در بسیاری از مواقع افزونه ها خود می تونن به تنهایی باعث بی نظمی و بهم ریختگی تنظیمات حتی وردپرس بشن

ضمنا آدرس سایت رو هم قرار بدید دوستان نگاهی بیندازن

موفق باشید
پنل kvm دارد سرور و کنترولش کامل دست کسیه که میخره حتی برای نصب سیستم عامل هم از همون پنل kvm کاراش رو انجام میدم

مشکل از سرور که هست ولی با یک ویرایش حل میشه ولی بازم میگم من دانش کاملی در زمینه لینوکس ندارم اگر روی ویندوز بود مشکلی نبود چون قبلا روی وبسایت پنل و ویندوز سرور 2008 نصب بود کانفینگ دیتابیس mysql -php هم خودم انجام دادم...

سایت یکسالی میشه داره فعالیت میکنه و بازدیدش زیاد شده نمیشه یه لحظه غیرفعال کرد و ...

سپاس آقای جاویدان که به سوالهام پاسخ دادید.

ببخشید وقتتون رو گرفتم...

دوستان اگر اطلاعاتی در این زمینه دارید لطفا جواب بدید...

MahdiY

راهبر انجمن
سلام

منتظر باشید فکر میکنم آقای مجیدی بتونند کمکتون کنند

@Mohammad

MahdiY

راهبر انجمن
احتمالا بین یک یا دو روز

من ایشون را در جریان میگذارم

MahdiY

راهبر انجمن
:104:

فکر کنم آقای مجیدی تا شنبه دسترسی به نت نداشته باشند

sadeghgenavehi

کاربر عضو
:104:

فکر کنم آقای مجیدی تا شنبه دسترسی به نت نداشته باشند
دوست عزیز بابت اسپم عذر میخوام

ولی اینکه کسی نمیاد جواب بده خیلی بده

من در زمینه وب سایت پرشین تولز رو فقط قبول دارم و تمامی سوالهام رو اینجا میپرسم.درسته که کسی وظیفه اش نیست به کسانی که سوال میپرسن جواب بده ولی منم این مشکل رو نمیدونم چطور حلش کنم

گفتید تا شنبه ولی امروز یکشنبه هست.و منم از اینکه هیچ ایمیلی فرستاده نمیشه نمیدونم باید چیکار کنم...

لطفا به من کمک کنید.

بازم ببخشید بابت اسپم...

Mohammad

مدیر انجمن
پرسنل مدیریت
سلام

تنظیمات میل سرور خیلی گسترده هست و نمیشه گفت دقیقا مشکل کجاست...

روش هایی وجود داره که یکیش استفاده از وب سایت

هست ، که یک ایمیل به ایمیلی که بهت میده ارسال میکنی... بعد مشکلاتت رو میگه و داستان رو با یک سرچ متوجه میشی

jamshimi

کاربر عضو
برا من هم همین مشکل امروز اتفاق افتاد دیدم تراکنشی انجام شده واز درگاه پارس پال ایمیل اومد ولی از ووکامرس ایمیل نیومد در حالی که قبلا اینطور نبود و سریع ایمیل میومد .بنده اصلا هیچ دستکاری هم نکردم

از افزونه تماس با ما هم تست کردم پیام موفقیت امیز بودن ارسال میاد ولی پیامی دریافت نمیشه

ممنون میشم اساتید و اهل تجربه به ویژه محمد و حنان عزیز و...راهنمایی کنند

jamshimi

کاربر عضو
دوستان الان متوجه شد که ایمیل ها کلا از دیروز به پوشه اسپم میره!1 چطور میتونم جلوی این کار رو بگیرم؟

jamshimi

کاربر عضو
دوستان الان برای من وقتی در قسمت پیکربندی ایمیل ووکامرس آدرس ایمیل یاهو یا جیمیل وارد می کنم اصلا هیچ ایمیلی ارسال نمیشه. حتی به پوشه اسپم. به نظرتون دلیلش چیه؟ در حالی که وقتی نظری ارسال می شه یا خودم تست می کنم ارسال نظر به محض اینکه دکمه فرستادن دیدگاه میزنم ایمیل برام میاد

همین طور وقتی ایمیل خود سایت هم وارد میکنم باز هم ایمیل اطلاع رسانی نمیاد.به نظرتون مشکل از چی میتونه باشه؟

در کل راه حل اساسی واسه این کار چیه؟

آخرین ویرایش توسط مدیر:

jamshimi

کاربر عضو
محمد عزیز کجایی اگه میشه یه نگاهی هم اینجا بیندازید

jamshimi

کاربر عضو
اساتید ارجمند کسی دلیل مشکل رو نمیدونه راهنمایی کنه؟

سپاس

بالا