ارسال پیامکی کد اختصاصی هر خرید سایت تخفیف گروهی

moeinshah

تازه وارد
سلام 

دوستان بنده یه سایت تخفیف گروهی دارم . می خواستم پس از هر خرید که انجام میشه اون کد تخفیف ارائه شده به خریدار به صورت اتوماتیک واسه خودش و فروشنده ی اون کالا پیامک بشه . در حال حاضر افزونه پیامک ووکامرس این قابلیت رو نداره متاسفانه :-( اگه راهی سراغ دارین واسه این مشکل ممنون میشم راهنمایی کنین . یا اگه کسی این کارو به صورت اختصاصی میتونه واسم انجام بده لطفا هزینه ی کارو واسم بفرسته تا تصمیم گیری کنم . ممنون

moeinshah

تازه وارد
دوستان کسی نمیتونه راهنمایی کنه ؟ ممنون میشم کمک کنین .

Mohammad

مدیر انجمن
پرسنل مدیریت
اگر چنین قابلیتی وجود داشت حتما دوستان پاسخ می دادند.

خیر وجود ندارد!

با یک برنامه نویس گفتگو کنید.

Mohammad

مدیر انجمن
پرسنل مدیریت
ممنون از شما و پشتیبانی بسیار عالی تون !
دوست گرامی ، ما یک پلاگین رایگان و متن باز منتشر کردیم ، حالا یک سری امکانات شخصی که نیاز دارید ما تضمینی برای توسعه و سازگاری اون با هر افزونه خاص مورد استفاده شما که نداریم

moeinshah

تازه وارد
دوست گرامی ، ما یک پلاگین رایگان و متن باز منتشر کردیم ، حالا یک سری امکانات شخصی که نیاز دارید ما تضمینی برای توسعه و سازگاری اون با هر افزونه خاص مورد استفاده شما که نداریم
بله متوجه هستم . من فقط گفتم چطوره 150 نفر یه پست رو بازدید میکنن یکیشون نمیاد بگه آقا این کار نشدنیه یا شدنیه من واست انجام میدم ... بازم خدا خیرتون بده شما جواب دادین ... بالاخره همه در سطح حرفه ای بلد نیستن کار با ووکامرسو اینجا ...

Mohammad

مدیر انجمن
پرسنل مدیریت
بله متوجه هستم . من فقط گفتم چطوره 150 نفر یه پست رو بازدید میکنن یکیشون نمیاد بگه آقا این کار نشدنیه یا شدنیه من واست انجام میدم ... بازم خدا خیرتون بده شما جواب دادین ... بالاخره همه در سطح حرفه ای بلد نیستن کار با ووکامرسو اینجا ...
بلد هستن اما هر چیزی ، رایگان خواستن کمی بی منطقی هست.اگر استفاده عمومی بشه ، بله حتما این رو پیگیری می کنیم

اما وقتی درخواست کم هست و توسط یک نفر صورت میگیره ، لزومی نداره تیم طرح توسعه و سازگاری با افزونه مد نظر شما رو بریزه. اینجاست که زحمت می کشید و هزینه می کنید ، با یک برنامه نویس صحبت می کنید و کار رو میسپارید بهشون

موفق باشید

بالا