ارسال پیامک بعد از ثبت نام

minaps66

تازه وارد
سلام افزونه ملی پیامک بعد از ثبت نام در ووکامرس sms تایید ثبت نام ارسال میکنه ؟ من افزونه ای میخوام که بعد از ثبت نام مشتری و برای وضعیت های سفارش ارسال پیامک انجام بده

محمد بهرامی

تازه وارد
با سلام
من از افزونه پیامک حرفه ای ووکامرس استفاده می کردم و در صفحه وردپرس قسمت «ووکامرس» - «تنظیمات پیامک» - تب «ارسال پیامک» می توانستم پیامک ارسال کنم ولی الان نمی توانم و بعد از کلیک روی تب «ارسال پیامک» خود سایت در صفحه اجرا می شود و نمی توانم پیامک ارسال کنم.

• Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: Mohammad

Mohammad

مدیر انجمن
پرسنل مدیریت
احتمالا یک تداخلی دارید در بین افزونه هاتون.
با سلام
من از افزونه پیامک حرفه ای ووکامرس استفاده می کردم و در صفحه وردپرس قسمت «ووکامرس» - «تنظیمات پیامک» - تب «ارسال پیامک» می توانستم پیامک ارسال کنم ولی الان نمی توانم و بعد از کلیک روی تب «ارسال پیامک» خود سایت در صفحه اجرا می شود و نمی توانم پیامک ارسال کنم.

Nik1988

تازه وارد
سلام
من افزونه پیامک ووکامرس فارسی دارم
اما بعد ثبت سفارش برای مشتری بجای اینکه پیام رو به کاربر عضو شده بزنه به شماره گیرنده میزنه!!!
خب شاید گیرنده یکی دیگه باشه و نخواد پیامک رو ببینه ( مثلا کادو بوده)
مشکل از چیه لطفا راهنمایی کنید

فيليستون

تازه وارد
تستخدم رموز التحقق الآن في كل مكان. يجب إدخالها ليس فقط لتسجيل الدخول إلى حساب ، ولكن أيضا للمعاملات. لذلك ، فإن مشكلة عدم تلقي رمز التأكيد تغلق جميع الأبواب للمستخدم. مجموعة أسباب عدم وصول رسالة نصية قصيرة تحتوي على رمز واسعة جدا. لكن هذا لا يعني أن المشكلة غير قابلة للحل. إذا كنت تجوب الإنترنت ، يمكنك العثور على إجابة لسؤالك. عندما اشتركت في منتدى واحد ، ما زلت غير قادر على تنشيط بريدي الإلكتروني ، لأن الرسائل القصيرة لم تأت. ثم وجدت منصة جديدة ، ترى أنني كنت أدخن لفترة طويلة ولا يمكنني الاستغناء عن السجائر.

آخرین ویرایش:
بالا