ارور بهنگاه اتصال به درگاه پارسپال و زرین پال

• نویسنده موضوع tikala
  • تاریخ شروع

tikala

تازه وارد
با سلام

هنگام انجام خرید وقتی سیستم می خواهد به درگاه های پرداخت اعلام شده متصل شود ارور می دهد.در پست های گذشته این مشکل اعلام شده است ولی دوستان مسئول جواب درست ندادند و مجبور شدم دوباره پست درست کنم شاید اینجا جواب گرفیتم.

اروری که میده ارور Failer هستش.عکسشم میزارم براتون

لطفاً مشکل رو حل کنید سه روزه فروشمون خوابیده

با پارسپال و زرین پال هم صحبت کردم گفتن مشکل از قالبتونه باید از پیش فرض استفاده کنید.این اتفاق هم بعد از آپدیت کردن افتاد البته تک و توک برای بعضی مشتری ها هم ارور می داده

You must be registered for see images attach

parsaphp

تازه وارد
رزولیشن عکستون پایینه. مشخص نیست چی اررور میده. یه عکس با کیفیت بزارین

MohammadQ

کاربر عضو
این ارور ها بهتر است از پشتیبانی (سایت های خودشون) پیگیری بشود ، البته تصویر هم بی کیفیت هست

tikala

تازه وارد
این ارور ها بهتر است از پشتیبانی (سایت های خودشون) پیگیری بشود ، البته تصویر هم بی کیفیت هست
دوست عزیز همانطور که عرض کردم پشتیبانی سایت ها مشکل را از قالب سایت اعلام کرده اند.بنظر هم همینطور می رسد چون تمام درگاه ها بعد از آپدیت ووکامرس این مشکل را پیدا کرده اند

tikala

تازه وارد
رزولیشن عکستون پایینه. مشخص نیست چی اررور میده. یه عکس با کیفیت بزارین
این هم عکس با کیفیت
25689.bmp

MohammadQ

کاربر عضو
دوست عزیز همانطور که عرض کردم پشتیبانی سایت ها مشکل را از قالب سایت اعلام کرده اند.بنظر هم همینطور می رسد چون تمام درگاه ها بعد از آپدیت ووکامرس این مشکل را پیدا کرده اند
پس منتظر آپدیت درگاه ها باشید .... :57:

parsaphp

تازه وارد
ببینید یه مشکلی در یکی از فایل های .js وجود داره. این ارور مربوط به این قضیه میشه. میتونم بصورت اختصاصی براتون درستش کنم

Mohammad

مدیر انجمن
پرسنل مدیریت
مربوط به admin-ajax هستش. به پارس پال اعلام کردیم و گفتند که بروز می کنند درگاه رو. ملت و پی لاین چنین مشکلی ندارد

بالا