ارور در بروزرسانی وردپرس

sepehr74

کاربر عضو
سلام میخوام وردپرس رو اپدیت کنم ارور زیرو میده باید چیکار کنم؟

Fatal error: Maximum execution time of 30 seconds exceeded in C:\xampp\htdocs\hasht\wp-admin\includes\class-wp-filesystem-direct.php on line 81

rocki3oy

کاربر عضو
دوست عزیز این خطایی میگه مدت زمانی که این عملیات انجام میشه بیشتر از 30 ثانیه زمان می بره که گویا سرور شما محدود به 30 ثانیه هست، شما یا این مدت زمان را از سرور افزایش بدید یا انکه ببینید کجای وردپرس مشکل داره که توی روند بروزرسانی گیر می کنه.

می تونین مراحل زیر را تست کنید.

قالب را به پیش فرض تغییر بدید و بروزرسانی کنید.

افزونه ها را غیرفعال کنید بروزرسانی کنید

اگر بازم این موارد نشد دستی بروزرسانی کنید.

فقط کافیه به جز پوَشه wp-content باقی پوشه های نسخه جدید وردپرس را جایگزاری کنید مشکل حل خواهد شد.

موفق باشید.

sepehr74

کاربر عضو
دوست عزیز این خطایی میگه مدت زمانی که این عملیات انجام میشه بیشتر از 30 ثانیه زمان می بره که گویا سرور شما محدود به 30 ثانیه هست، شما یا این مدت زمان را از سرور افزایش بدید یا انکه ببینید کجای وردپرس مشکل داره که توی روند بروزرسانی گیر می کنه.

می تونین مراحل زیر را تست کنید.

قالب را به پیش فرض تغییر بدید و بروزرسانی کنید.

افزونه ها را غیرفعال کنید بروزرسانی کنید

اگر بازم این موارد نشد دستی بروزرسانی کنید.

فقط کافیه به جز پوَشه wp-content باقی پوشه های نسخه جدید وردپرس را جایگزاری کنید مشکل حل خواهد شد.

موفق باشید.
سایتم روی لوکال و بروزرسانی نمیشه موارد بالا رو هم انجام دادم و نشد .یا نمیشه یا میگه بروزرسانی دیگری در جریان است پوشه .maintenance هم پاک میکنم جواب نمیده

Mre

تازه وارد
سلام

به مسیر زیر برید

کد:
C:\xampp\php
فایل php.ini رو باز کنید و عبارت زیر رو پیدا کنید

کد:
max_execution_time
مقدار عددی جلوی عبارت بالا رو زیاد کنید رو روی 600 یا بالاتر قرار بدید و بعد حتما سرویس xampp رو ری استارت کنید و مجدد چک کنید

امیدوارم مشکلتون حل بشه

موفق باشید

آخرین ویرایش توسط مدیر:
بالا