ارور در نصب افزونه پرداخت پارسیان

karabiamir

تازه وارد
خسته نباشید

سیستم این ارور رو میده

لطفا راهنمایی کنید

Warning: realpath(): open_basedir restriction in effect. File(/usr/local/php53/lib/php/extensions/no-debug-non-zts-20090626) is not within the allowed path(s): (/home/karabi/:/tmp:/var/tmp:/usr/local/lib/php/) in /home/karabi/domains/------/public_html/wp-content/plugins/woocommerce-parsian-bank/parsian.php on line 2 Warning: file_exists(): open_basedir restriction in effect. File(/home/ioncube/ioncube_loader_lin_5.3.so) is not within the allowed path(s): (/home/karabi/:/tmp:/var/tmp:/usr/local/lib/php/) in /home/karabi/domains/--------/public_html/wp-content/plugins/woocommerce-parsian-bank/parsian.php on line 2 Site error: the file /home/karabi/domains/-------/public_html/wp-content/plugins/woocommerce-parsian-bank/parsian.php requires the ionCube PHP Loader ioncube_loader_lin_5.3.so to be installed by the website operator. If you are the website operator please use the to assist with installation.

saeedpersian

کاربر عضو
اينطور كه از متن خطا بايد روي سرورتون ioncube_loader_lin_5.3 نصب باشه.

از مدير هاستتون بپرسيد لودر نصب هست و نسخه ي چنده؟

hannanstd.ir

مدیر انجمن و توسعه دهنده ووکامرس پارسی
ioncube یک نرم افزار قفل گذاری و کد کردن فایل های php هست

زیاد باهاش کار نکردم دقیق نمیدونم ولی حدس من اینه که :

احتمالا اون افزونه روی یک دامنه قفل شده که روی سایت شما ارور میده یا تاریخ انتقضاش گذشته باشه .

ولی شایدم گفته سعید درسته

آخرین ویرایش توسط مدیر:

karabiamir

تازه وارد
ممنون از جواباتون , من این افزونه رسمی خود ووکامرس فارسی هست که قبلا به راحتی نصب شد اما امروز این ارور سایت رو از دسترس در اورد , و من یه افزونه دیگه از جای دیگه خریداری کردم که اون به راحتی نصب شد اما مشکل من الان اینه که کد ترمیناتورم رو گم کردم و میخوام از افزونه قبلی بردارم , آیا راهی هست ؟

zegersot

کاربر عضو
افزونه را فعال کنید و در قسمت تنظیمات درگاها میتونید کد ترمینال را پیدا کنید و اگر فعال نمیشه باید در دیتابیس وردپرس جستجو کنید که افزونه کار ذخیره سازی رو انجام داده

بالا