ارور در ورود et-chat

• نویسنده موضوع name7
  • تاریخ شروع

name7

تازه وارد
سلام من et-chatنصب کردم ولی می خوام وارد چتروم بشم این ارور میده

Warning: require_once(class/fe28d608d90ec62550c0eafddc151618.class.php): failed to open stream: No such file or directory in /home/u135934718/public_html/index.php on line 22 Fatal error: require_once(): Failed opening required 'class/fe28d608d90ec62550c0eafddc151618.class.php' (include_path='.:/usr/lib/php') in /home/u135934718/public_html/index.php on line 22

ممنون میشم راهنماییم کنید

webwonder

تازه وارد
سلام من et-chatنصب کردم ولی می خوام وارد چتروم بشم این ارور میده

Warning: require_once(class/fe28d608d90ec62550c0eafddc151618.class.php): failed to open stream: No such file or directory in /home/u135934718/public_html/index.php on line 22 Fatal error: require_once(): Failed opening required 'class/fe28d608d90ec62550c0eafddc151618.class.php' (include_path='.:/usr/lib/php') in /home/u135934718/public_html/index.php on line 22

ممنون میشم راهنماییم کنید
من این احتمال رو میدم که اسکریپت مشکل داشته باشه یک ورژن سالم را نصب کنید در ضمن رو هاست رایگان وقتتون رو نذارید البته اگه واسه تست میخواید ایرادی نیست! :D

A_pormehr

کاربر عضو
این ورژن قدیمیه الان ورژن بتا10 اومده از اون استفاده کن مشکلت حل میشه

name7

تازه وارد
اما بازم از ورژن ET_CHAT v3.07

استفاده کردم این ارور داد

Fatal error: Class '850c4658d7d413ba247d758a2eb8e5d9' not found in /home/u165506698/public_html/index.php on line 40

ازهاست رایگان استفاده می کنم چون تازه شروع کردم

webwonder

تازه وارد
اما بازم از ورژن ET_CHAT v3.07استفاده کردم این ارور داد

Fatal error: Class '850c4658d7d413ba247d758a2eb8e5d9' not found in /home/u165506698/public_html/index.php on line 40

ازهاست رایگان استفاده می کنم چون تازه شروع کردم
ببین داداش گل من باز هم بر این قضیه تاکید دارم که مشکل از اسکریپت هست خودت یکم به ارور توجه کنی میگه درindex.phpدر خط 40 مشکل کدنویسی وجود داره ! من میگم یک ورژن از یک سایت معتبر و مطمئن دانلود کن اگه نشد خوب یک اسکریپت دیگه پیدا کن قحطی اسکریپت که نیست !والا!
default_;
.gif' alt=':; ;) :'>

name7

تازه وارد
یکی ازسایت et-chat.ir

وpersianscript.ir

دانلود کردم کسای دیگه هم استفاده کردند توانستن استفاده کنند

من اسکریپ هارا خوب نمی شناسم واسه چت روم چی خوبه ؟

webwonder

تازه وارد
یکی ازسایت et-chat.irوpersianscript.ir

دانلود کردم کسای دیگه هم استفاده کردند توانستن استفاده کنند

من اسکریپ هارا خوب نمی شناسم واسه چت روم چی خوبه ؟
والا من خودم قبلا اسکریپت جالبی واسه چتروم پیدا نکردم :78: ولی یادم این اسکریپت شما رو نصب کردم بکارم نیومد دیگه این اسکریپت ها تا بدست منو شما برسه هزار تا سیخ داخلش زده میشه! ولی بگرد داخل اسکریپت ها بنظر من این اسکریپت خوبه نظرمو گفتما! :-"

hooramin

تازه وارد
این ورژن قدیمیه الان ورژن بتا10 اومده از اون استفاده کن مشکلت حل میشه
سایت سازنده این برنامه تا نسخه بتا9 به روز رسانی کرده ورژن بتا 10 دستکاری شده ی طراحان عزیز ایرانیه ..حالا مشخص نیست کی دقیقاً ..چیزی بلد بوده ، نبوده !

شما فایل فایل اصلی index.php موجود در روت اصلی public_html رو جایگزین این فعلیش بکنید

اگه بازم مشکل حل نشد یا برید سراغ اسکریپت های دیگه ( که فعلاً راحت تر و فعال تر از این اسکریپت موجود نیست در ایران ) یا اینکه اقدام به خرید هاست کنید.

بعضی از هاست های رایگان امکانات محدودی دارند که ممکنه باعث اختلال ذکر شده باشه

sajjad.95

تازه وارد
درود

این اسکریپت از لحاظ امنیت هم همیشه باگ داشته اما توی ایران خیلی رواج پیدا کرده به این صورت که توی گوگل سرچ کنید چت روم فقط از این نوع اسکریپت استفاده میکنن ! این ارور که شما میگید بیشتر روی هاست رایگان اتفاق میفته روی هاست معمولی تست کنید همچنین اروری نمیده ..

بالا