ارور های زیاد در قالب ووکامرس

hamid0090

تازه وارد
سلام

من قالب رو روی لوکال نصب کردم این پیغام ها رو میده.ماله چیه؟

You must be registered for see images attach

تو انجمن گشت زدم چیزی پیدا نکردم.

یه سوال دیگه,این افزونه با قالب از لحاظ سئو و مشکلات جانبی دیگه مشکلی درونش نیست؟(میتونم برا فروشگاهم ازش استفاده کنم؟

Mohammad

مدیر انجمن
پرسنل مدیریت
احتمالا نرم افزار شما مشکل داره! که اینطور پیغام هایی میاد

اگر مشکلی بود حتما ما وقت نمیزاشتیم معرفی کنیم ... معرفی کردیم که استفاده کنید...

hamid0090

تازه وارد
خب خیلی از پروژه های تو اینترنت هم کلی روش کار کردن ولی کسی استفاده نکرده(کم طرفدار داشته)

کار شما در این مورد قابل ستایشه ولی منظور من این بود که مثلا نصب نکنیم بعد ببینیم کلی مشکل پیدا شد(بخاطر اینکه تازه فارسی شده) !!

یه سوالی هم برام پیش اومد اینه که من از سرویس خرید پستی آسمان وب سرویس میگیرم.میشه api سیستم رو بدون اینکه نیاز به یک برنامه نویس باشه وارد سیستم کنم(برا خرید پستی),یا فقط میشه لینک خرید پستی رو تو سبد اضافه کرد؟

و یکی دیگه اینکه برا ایجاد فروشگاه محصولات مولتی مدیا و نرم افزار(دی وی دی های آموزشی )خوبه کلا یا مثلا از یک قالب بدون افزونه وو کامرس استفاده کنم بهتره؟

Mohammad

مدیر انجمن
پرسنل مدیریت
تازه نیست نزدیک به 9 ماهه...

سیستم های خرید پستی قابلیت اتصال ندارن. باید لینک خرید بدید...

virangar

کاربر عضو
دوست من ووکامرس فارسی هیچ مشکلی نداره ، شخصا چندین بار هم در لوکال هم در هوست تست کردم ...

و یکی دیگه اینکه برا ایجاد فروشگاه محصولات مولتی مدیا و نرم افزار(دی وی دی های آموزشی )خوبه کلا یا مثلا از یک قالب بدون افزونه وو کامرس استفاده کنم بهتره؟
از افزونه ووکامرس استفاده کنید بهتره که !

hamid0090

تازه وارد
دوست من ووکامرس فارسی هیچ مشکلی نداره ، شخصا چندین بار هم در لوکال هم در هوست تست کردم ...از افزونه ووکامرس استفاده کنید بهتره که !
بله درست شد,مشکل با آپدیت framwork خوب شد.

فقط یه مشکلی هست وقتی انتخاب استان رو میزنیم توی قالب شخصیم قالب خراب میشه,یعنی دیگه اصلا نمیشه ادامه داد,این از قالبم میشه یا مشکل افزونس؟

Hatefi

کاربر عضو
مشکل از قالب هست دوست عزیز

وارد تنظیمات ووکامرس بشید . قسمت اسکریپت تیک "قابلیت بهبود انتخاب کشورهای انتخاب شده" رو بردارید

بالا