ارور 403 Forbidden در مطالب سایت لطفا کمک کنید!

hamed12

کاربر عضو
با سلام خدمتان اساتید

دوستان یکی مشکلی برای سایت یش اومده

الان یک از صبح صفحه ی اصلی وب سایتم که با وردپرس هست باز میشه ولی وقتی داخل مطالب می خواهم برم ارور 403 میده

از صبح خیلی پیگیری کردم دسترسی های فایل .htaccess رو هم تغییر دادم و یا کلا محتوای داخلش پاک کردم یا یکسری کد

هم چند تا سایت اضافه کردم ولی بازم درست نشده موندم چی کار کنم

لطفا کمک کنید

آدرس سایت zatun.ir

همانطور که گفتم صفحه ی اصلی باز میشه و حتی پیشخوان هم برای من باز میشه ولی برای نویسنده باز نمیشه

به پشتیبانی هاست هم تیگیت زدم که گفتم مشکل از طرف ما نیستش

البته فایل error log رو هم بررسی کردم که این ارور چند صد بار تکرار کرده بود

همین پارگراف چند صد بار تکرار شده بود

البته دتابیس وردپرس رو هم عوض کردم که تست کنم ببینم از دتابیس نیست که نبود باز برگدوندم به دتابیس قبلی

یک سر نخ : من قبل از اینکه این مشکل پیش بیاد افزونه ی WP-Optimize نصب کردم و سایت و دتابیس رو یک بار باهش

به حساب بهینه کردم ولی از هومن موقع به بعد کلا ارور 403 میده

لطفا دوستان راهنمایی نمایند ممنون

[26-Jul-2014 20:07:04 UTC] خطای You have an error in your SQL syntax; check the manual that corresponds to your MySQL server version for the right syntax to use near ')

ORDER BY menu_order ASC' at line 3 در پایگاه*داده وردپرس برای دستور

SELECT ID FROM wp_posts

WHERE post_type = 'attachment'

AND ID in ()

ORDER BY menu_order ASC

ساخته شده توسط include('wp-admin/edit-form-advanced.php'), do_meta_boxes, call_user_func, RW_Meta_Box->show, RW_Meta_Box::apply_field_class_filters, call_user_func_array, RWMB_Image_Field::meta

Mohammad

مدیر انجمن
پرسنل مدیریت
حالت نوشته رو روی دیفالت وردپرس بزار ببین نتیجه چی میشه

hharddy

کاربر عضو
برای من 2بار تا حالا اینجوری شده بود از تنظیمات یه بار پیوندیکتا رو عوض کن ببین درست میشه یا نه, وقتی درست شد دوباره برگردون به حالت قبل پیوند یکتارو دوباره

hamed12

کاربر عضو
حالت نوشته رو روی دیفالت وردپرس بزار ببین نتیجه چی میشه
برای من 2بار تا حالا اینجوری شده بود از تنظیمات یه بار پیوندیکتا رو عوض کن ببین درست میشه یا نه, وقتی درست شد دوباره برگردون به حالت قبل پیوند یکتارو دوباره
سلام

ممنون دوستان

پیوندهای یکتا رو گذاشتم روی پیش فرض مطالب باز میشه ولی برگردوندم به حالت قبل و گذاشتم روی نام نوشته همون ارور رو میده

برای سئو سایت مشکل پیش نماید اگه بر روی پیش فرض باشه ؟ حدودا 110 مطلب داره

hamed12

کاربر عضو
با عرض پوزش دو پست پشت سرهم می فرستم

ولی انگار مشکل من جالب شده

من پیوند های یکتار رو روی دیفالت قرار دادم ولی وقتی که با مرورگر فایر فاکس خودم وارد سایت میشم تمامی پیوندهای یکتا

تغییر کرده و همشون باز میشن ولی وقتی با مرورگر های دیگه میرم بازم با همون ارور 403 مواجعه میشم و پیوند ها هم تغییر نکرده

Mohammad

مدیر انجمن
پرسنل مدیریت
99% مشکلات رح داده برمیگرده به افزونه ها...

افزونه ها رو تاجایی که میتونی غیر فعال کن...

بالا