ارور 404 قسمت نمایش محصولات خریداری شده

• نویسنده موضوع ap04
  • تاریخ شروع

ap04

تازه وارد
سلام دوستان
در صفحه پنل کاربری، قسمت سفارش های من، وقتی روی گزینه نمایش کلیک میکنم، ارور 404 میزنه
به نظرتون چطور باید این مشکل رو برطرف کنم ؟
You must be registered for see images attach

جاویدان

کاربر عضو
با سلام دوست عزیز
از یک سیستم رایانه روی گزینه نمایش که می روید موس را نگه دارید و کلیک نکنید در پایین مرورگر اگر هدایت داشته باشد یعنی به یک صفحه باید هدایت شوید که انتهایش به شماره سفارش ختم شود.
این نمونه را ببینید این بخش از مسیر در همه حالت ها باید مشخص باشد my-account/view-order/34054
site .com/my-account/view-order/34054/
مسیر پیکربندی ووکامرس - پیشرفته - راه اندازی برگه - نمایش سفارشات باید بدون دستکاری وجود داشته باشد.
بطور ساده تر فقط 4 گزینه اول این بخش قابل ایجاد برگه دارند و باقی باید بدون دستکاری باقی بمانند .
موفق باشید

• Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: ap04

ap04

تازه وارد
سلام. ممنون از راهنماییتون.
برای مورد اول وقتی روی دکمه میریم مسیر رو درست نشون میده.

برای مورد دوم
چیزی دستکاری نشده بود. اما در قسمت برگه ها، برگه ی به عنوان نمایش سفارش وجود نداشت. بعد از ایجاد برگه مشکل 404 برظرف شد. اما مسئله اینجاست که وقتی روی دکمه نمایش کلیک میکنم وارد یک صفحه خالی میشه . نه صفحه سفارشی که دکمه نشون میده.

ap04

تازه وارد
با سلام دوست عزیز
از یک سیستم رایانه روی گزینه نمایش که می روید موس را نگه دارید و کلیک نکنید در پایین مرورگر اگر هدایت داشته باشد یعنی به یک صفحه باید هدایت شوید که انتهایش به شماره سفارش ختم شود.
این نمونه را ببینید این بخش از مسیر در همه حالت ها باید مشخص باشد my-account/view-order/34054
site .com/my-account/view-order/34054/
مسیر پیکربندی ووکامرس - پیشرفته - راه اندازی برگه - نمایش سفارشات باید بدون دستکاری وجود داشته باشد.
بطور ساده تر فقط 4 گزینه اول این بخش قابل ایجاد برگه دارند و باقی باید بدون دستکاری باقی بمانند .
موفق باشید

سلام. ممنون از راهنماییتون.
برای مورد اول وقتی روی دکمه میریم مسیر رو درست نشون میده.

برای مورد دوم
چیزی دستکاری نشده بود. اما در قسمت برگه ها، برگه ی به عنوان نمایش سفارش وجود نداشت. بعد از ایجاد برگه مشکل 404 برظرف شد. اما مسئله اینجاست که وقتی روی دکمه نمایش کلیک میکنم وارد یک صفحه خالی میشه . نه صفحه سفارشی که دکمه نشون میده.

جاویدان

کاربر عضو
با سلام دوست عزیز
عرض کردم برگه نباید داشته باشد این موارد به صورت صفحات پیش فرض ووکامرس است.
به نظر می رسد شما باید چند چیز رو مجدد بررسی کنید
در پیکربندی ووکامرس - پیشرفته - مطمئن شوید برگه حساب کاربری من با چیزی که الان استفاده می کنید یک آدرس واحد باشد.
دوم بخش های زیر مجموعه همگی دارای نوشته های خودش باشند.
تاکید مجدد فقط 4 گزینه اول برگه مجزا دارند و باقی برگه ندارند و باید از پیش فرض ها استفاده کنید.
مطمئن شوید مسدودیت برای این مسیر وجود ندارد.
از بروز بودن قالب و پشتیبانی از ووکامرس مطمئن شوید . با یک قالب پیش فرض تست بگیرید.
موفق باشید

harbiline

Edris
سلام
جاوید جان راست میگه
تازگی نمیدونم مشکل از چیه
الان ووکامرس منم مثلا میخوام روی سفارشات یا ویرایش حساب کاربری کلیک کنم اصا نمی یاره لینک رو می یاره و میره به اون لینک ولی انگاری تو صفجه پیشخوان اصلی می مونه

جاویدان

کاربر عضو
سلام
جاوید جان راست میگه
تازگی نمیدونم مشکل از چیه
الان ووکامرس منم مثلا میخوام روی سفارشات یا ویرایش حساب کاربری کلیک کنم اصلا نمی یاره لینک رو می یاره و میره به اون لینک ولی انگاری تو صفحه پیشخوان اصلی می مونه
با سلام دوست عزیز
اگر از نسخه 4.8 استفاده می کنید به نسخه قبل 4.7.1 دانگرید کنید در مورد وردپرس 5.6 هم با احتیاط همچنین . برای فهمیدن موضوع همین قدر کافیه که خود سایت ووکامرس هنوز از نسخه 4.7 خودش استفاده می کند.
متاسفانه عجله کردن تیم وردپرس و ووکامرس در انتشار یک نسخه فاجعه بار قبل از آغاز سال نو میلادی باعث مشکلات جدی شده است.به علت تعطیلات باید منتظر باشید تا بروزرسانی جدید بیاید. اصرار عجیب این تیم بر استفاده از php 8 باعث مشکلات شده است در حالیکه این نسخه هنوز پایدار کامل نیست
عجیب اینجاست هنوز نسخه اصلاحیه منتشر نشده منتظر نسخه 5.7 هستند که کلا مهاجرت سنگین به 8 هست.
موفق باشید

• Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: harbiline

harbiline

Edris
چیزی که متاسفانه اینا علاقه مند هستن ثابت کنن همیشه فاجعه باره...

harbiline

Edris
مشکل هم چنان باقیست .
وردپرس دانگرد شد
ووکامرس هم همینطور
ولی بازم نشد

پیوست‌ها

• GIF 1-3-2021 9-26-59 PM.gif
    GIF 1-3-2021 9-26-59 PM.gif
    71.1 کیلوبایت · بازدیدها: 1

ap04

تازه وارد
با سلام دوست عزیز
عرض کردم برگه نباید داشته باشد این موارد به صورت صفحات پیش فرض ووکامرس است.
به نظر می رسد شما باید چند چیز رو مجدد بررسی کنید
در پیکربندی ووکامرس - پیشرفته - مطمئن شوید برگه حساب کاربری من با چیزی که الان استفاده می کنید یک آدرس واحد باشد.
دوم بخش های زیر مجموعه همگی دارای نوشته های خودش باشند.
تاکید مجدد فقط 4 گزینه اول برگه مجزا دارند و باقی برگه ندارند و باید از پیش فرض ها استفاده کنید.
مطمئن شوید مسدودیت برای این مسیر وجود ندارد.
از بروز بودن قالب و پشتیبانی از ووکامرس مطمئن شوید . با یک قالب پیش فرض تست بگیرید.
موفق باشید

خدا به شما خیر بده دوست عزیز
مشکل با راهنمایی شما حل شد
برگه ی حساب کاربری من با اون چیزی که استفاده میکردم یکی نبود.
بازهم ممنون

بالا