از بین بردن تب ووکامرس

• نویسنده موضوع memary
  • تاریخ شروع

memary

تازه وارد
سلام خدمت دوستان ایا افزونه ای یا کدی برای از بین بردن تب های ووکامرس وجود دارید؟

میخوام اصلا مطالب و صفت ها و نظرات به صورت تب شده نباشند و همه در یک صفحه و پشت سر هم باشند!

memary

تازه وارد
سلام خدمت دوستان

من میخوام  جای تب توضیحات محصول را با تب ویژگی ها عوض کنم اما هر چی میگردم کدشو توی قالبم پیدا نمیکنم کسی میدونه کدش دقیقا کجاست؟

قالبم مولتی نیوز هست!

memary

تازه وارد
سلام

میخواستم ببینم ایا امکان حذف قسمت تعداد از ووکامرس هست؟

قالب من مولتی نیوز هست

با تشکر

hannanstd.ir

مدیر انجمن و توسعه دهنده ووکامرس پارسی
آقا یه تاپیک بزن همه رو یه جا بپرس

دوستان جواب میدن !

تاپیک ها ادغام شدند.

آخرین ویرایش توسط مدیر:

Goback

کاربر عضو
همه جوابات اینجا هست:

memary

تازه وارد
   کجاست ؟

قالب من مولتی نیوز هست و یه سایت خبریه که فروشگاه هم دارده حالا فروشگاه کجاست؟

خلیل دلاوران

مدیر انجمن ووکامرس
قالب یه دونه فایل function داره. همون رو ویرایش کنید

آخرین ویرایش توسط مدیر:

memary

تازه وارد
میخواستم ببینم ایا امکان حذف قسمت تعداد از ووکامرس هست؟

memary

تازه وارد
قالب یه دونه فایل function داره. همون رو ویرایش کنید
من الان برای حذف تب ها این کد ( )رو در قسمت فانکشن  قرار دادم اما عمل نمیکنه و فقط ایم متن در بالای تمامی صفحات نمایش داده می شود!

کد:
add_filter( 'woocommerce_product_tabs', 'woo_remove_product_tabs', 98 );function woo_remove_product_tabs( $tabs ) {unset( $tabs['description'] ); // Remove the description tabunset( $tabs['reviews'] ); // Remove the reviews tabunset( $tabs['additional_information'] ); // Remove the additional information tabreturn $tabs;}

memary

تازه وارد
<?php//Multinews functionsrequire_once get_template_directory() . '/framework/main.php';//For demo site onlyif (file_exists(get_template_directory() . '/demo/demo.php')) { require_once get_template_directory() . '/demo/demo.php';}// Fix 404 in pafinationfunction mom_remove_page_from_query_string($query_string){if (isset($query_string['name']) && $query_string['name'] == 'page' && isset($query_string['page'])) {unset($query_string['name']);list($delim, $page_index) = split('/', $query_string['page']);$query_string['paged'] = $page_index;}return $query_string;}add_filter('request', 'mom_remove_page_from_query_string');?>اینم متن اصلی  فانکشن قالبه!

Goback

کاربر عضو
برای حذف تمام تب ها:

add_filter( 'woocommerce_product_tabs', 'woo_remove_all_product_tabs', 98 );function woo_remove_all_product_tabs( $tabs ) { return array();}برای حذف تب خاص،اول باید اسمشو بدونی،که از این طریق باید پیداش کنی(بعد از گذاشتن کد میری توی صفحه یه محصول،این کد بعد از فهمیدن اسم ها باید برداشته شه):

add_filter( 'woocommerce_product_tabs', 'woo_whatis_product_tabs', 98 );function woo_whatis_product_tabs( $tabs ) { echo '<pre>'; var_dump($tabs); echo '</pre>'; return $tabs;}
مثلا برای من این خروجی رو داده:

array(2) { ["description"]=> array(3) { ["title"]=> string(14) "توضیحات" ["priority"]=> int(10) ["callback"]=> string(35) "woocommerce_product_description_tab" } ["reviews"]=> array(3) { ["title"]=> string(14) "نظرات (0)" ["priority"]=> int(30) ["callback"]=> string(17) "comments_template" }}حالا مثلا میخوام توضیحات رو حذف کنم،گره مادرش هست "description"،پس اینجوری اقدام میکنم:

add_filter( 'woocommerce_product_tabs', 'woo_remove_product_tabs_desc', 98 );function woo_remove_product_tabs_desc( $tabs ) { unset( $tabs['description'] ); return $tabs;}حالا اینکه شما میخوای اینها پشت سر هم قرار بگیره،باید اینجوری اقدام کنی،اگر متوجه نمیشی بده یکی برات انجام شده:

کد:
add_filter( 'woocommerce_product_tabs', 'woo_new_product_tab_inlinetabs' );function woo_new_product_tab_inlinetabs( $tabs ) {	//خالی کردن تب ها	$tabs = array();	// تب جدید خودمان	$tabs['inline_tabs'] = array(		'title' 	=> __( 'All Tabs', 'woocommerce' ),		'priority' 	=> 50,		'callback' 	=> 'woo_new_product_tab_content_inlinetabs'	);	return $tabs;}function woo_new_product_tab_content_inlinetabs() {	//برای توضیحات	echo '<h3>'.__('description', 'woocommerce').'</h3>';	echo woocommerce_product_description_tab();	echo '<hr>';	// برای نظرات	echo '<h3>'.__('reviews', 'woocommerce').'</h3>';	echo comments_template();	}

memary

تازه وارد
تنها مشکل من این هست که هر چی کد در فانکشن میزارم عمل نمیکنه!!!

این کدی که شما دادید را در انتهای فانکشن قالب قرار دادم اما تب ها حذف نشدند! و این متن در بالای صفحات ظاهر شد!! :102: :102:

کد:
add_filter( 'woocommerce_product_tabs', 'woo_remove_all_product_tabs', 98 ); function woo_remove_all_product_tabs( $tabs ) { return array(); }

حسـام

کاربر عضو
دوست عزیز کد ها باید بین

<?phpکد?>قرار بگیرند

آخرین ویرایش توسط مدیر:

memary

تازه وارد
دوست عزیز کد ها باید بین

<?phpکد?>قرار بگیرند
 تشکر دوست عزیز حل شد

فقط یک مورد چطور میتونم قسمت صفت ها رو از تب خارج کنم و اون قسمت رو به صورت ازاد در بالای تب ها قرار بگیرد همانند تصاویر زیر:

ybegrvhiapiblh6uzbw6.png

8rr0qdkp8xt1go8rsbj2.png

آخرین ویرایش توسط مدیر:

حسـام

کاربر عضو
داستان و سخت نکنید ،عکس بگیرید یک قسمت و مشخص کنید بگید میخوام این قسمت حذف بشه

آدرس بدید تا چک کنم

memary

تازه وارد
عکس که مشخصه! :47:

من میخوام قسمت ویژگی ها رو از تب ها حذف کنم

و قسمت ویژگی ها رو بالای قسمت تب ها قرار بدم!

بدوت تب

راستی تشکر از پاسخگویتون #:-s

آخرین ویرایش توسط مدیر:

memary

تازه وارد
عکس که مشخصه! :47:

من میخوام قسمت ویژگی ها رو از تب ها حذف کنم

و قسمت ویژگی ها رو بالای قسمت تب ها قرار بدم!

بدوت تب

راستی تشکر از پاسخگویتون #:-s
اقا حسام مسئله قابل حل هست؟ :66: :66:

بالا