از کار افتادن افزونه فارسی

instatakhfif

تازه وارد
با سلام خدمت شدوستان عزیز

دوستان من یکی دو روزه سایتم عجیب هندل میزنه تا بیاد بالا و لود بشه

امروز هم وارد محیط مدیریت شدم دیدم افزونه فارسی ساز ووکامرس از کار افتاده و ناپدید شده دوباره امده نصب کنم نمیزاره نصب بشه و این ارور رو میده

در حال نصب افزونه…

Warning: copy(/home2/bobikir/domains/instatakhfif.ir/public_html/wp-content/plugins/persian-woocommerce/woocommerce-persian.php): failed to open stream: Permission denied in /home2/bobikir/domains/instatakhfif.ir/public_html/wp-admin/includes/class-wp-filesystem-direct.php on line 257 Warning: copy(/home2/bobikir/domains/instatakhfif.ir/public_html/wp-content/plugins/persian-woocommerce/woocommerce-persian.php): failed to open stream: Permission denied in /home2/bobikir/domains/instatakhfif.ir/public_html/wp-admin/includes/class-wp-filesystem-direct.php on line 257

نمی‌توان پرونده را کپی کرد. /home2/bobikir/domains/instatakhfif.ir/public_html/wp-content/plugins/persian-woocommerce/woocommerce-persian.php

مشکل در نصب افزونه.

و نمی زاره نصب و فعال سازی کنم

و همه میحط سایت شده انگلیسی و از حالت فارسی سازی در امده

کسی نمیدونه مشکل رو چطور میشه بر طرف کنم؟؟و سایت روی حالت قبلی بر گرده؟؟؟

اگر کسی از دوستان ادیت قالب  و یکم تغییرات در قالب رو هم حرفه ای بلده بهم اطلاع بده میخوام یه سری تغییرات در قالب سایت بدم ولی خودم بلد نیستم

ممنون میشم کسی رو میشناسید معرفی کنید تا در مورد تغییرات قالب و فروشگاه باهاشون صحبت کنم در مورد تغییرات و هزینه  تغییات سایتم

MahdiY

راهبر انجمن
از طریق هاست پوشه ووکامرس فارسی را حذف و سپس افزونه را در هاست آپلود و اکسترکت کنید

از قسمت افزونه ها در صورتی که غیرفعال هست، فعال کنید

اخیرا دسترسی چیزی تغییر دادین؟ هاست؟ بروزرسانی قالب و افزونه و وردپرس؟

instatakhfif

تازه وارد
از طریق هاست پوشه ووکامرس فارسی را حذف و سپس افزونه را در هاست آپلود و اکسترکت کنید

از قسمت افزونه ها در صورتی که غیرفعال هست، فعال کنید

اخیرا دسترسی چیزی تغییر دادین؟ هاست؟ بروزرسانی قالب و افزونه و وردپرس؟

هیچ کاری نکرم و در هاست هم تغییراتی خودم که ندادم

ولی الان رفتم چک کردم پرمیژنش شده بود 644 کردم 755سایت اوکی شد ممنون داداش لطف کردید

ولی الان باز مشکلی که دارم باز شدن سایته قبلآ تو 3 ثانیه شمرده بودم باز میشد الان یه 5 دقیقه زمان میبره تا باز بشه سایت دللشم نمیدونم چیه!

راستی شما کسی رو نمیشناسید ادیتور قالب ورد پرس رو بلد باشه؟میخوام یک سری تغییرات در قالب سایتم اعمال کنم بلد نیستم

MahdiY

راهبر انجمن
احتمالا براتون کش کرده یا سرعت نتتون کمه

سایت با سرعت خوبی باز شد

بالا