از کدام درگاه پرداخت واسط استفاده میکنید؟ ( نظرسنجی)

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.

hannanstd.ir

مدیر انجمن و توسعه دهنده ووکامرس پارسی
سلام دوستان ...

این تاپیک یک نظر سنجی هستش ولی گزینه از پیش تعیین شده نداره و به این صورت هستش که :

1 - شما از نوع درگاه پرداخت در حال استفاده هستید ؟ ( مستقیم یا واسطه)

2 - در صورتی که از درگاه پرداخت واسط استفاده می کنید ؟ ( نام شرکت + دلیل انتخاب شما ) ...

تشکر ...

sajadn

تازه وارد
سلام

از واسته

شرکت جهان پی

مشتری مداری و پرداخت سریع بدون کارمزد

.امیر

کاربر عضو
سلام جهان پی...

بنظرم هم درصدش مناسبه هم قابل اطمینانه...

میدیوماه پیامک

کاربر عضو
از درگاه فن اوا کارت استفاده می کنم .

در درگاه واسط تجربه همه سیستمها را داشتم به نظر من بهترین ها سیبا پال و درگاه پرداخت فیس نما هستش . در سیباپال واقعا پشتیبانی عالیه بارها پیش اومد خودشون تماس گرفتند و در نصب ماژول کمک کردند 

از جهان پی استفاده کردم  اصلا راضی نبودم دلیل : اینکه بدون هماهنگی درگاه اختصاصی بنده را لغو کرده و جهت فعالسازی دوباره مبلغی را درخواست کردند کلا راضی نبودم 

آخرین ویرایش توسط مدیر:

jamshimi

کاربر عضو
دوستان به پرداخت ملت همون درگاه مستقیم بانک ملت است؟

آیا برای گرفتنش نیاز به نماد اعتماد است؟

hannanstd.ir

دوستان به پرداخت ملت همون درگاه مستقیم بانک ملت است؟

آیا برای گرفتنش نیاز به نماد اعتماد است؟
آره همونه .. اینماد هم میخواد ..ولی لطفا در تاپیگ جداگانه درخواست بدید .. این جا فقط نظر سنجیه نه پرسش و پاسخ .

Qalekhani

قلعه‌خانی
تجربه درگاه مستقیم ملت رو داشتیم. خداروشکر خوب بود تا زمانی که گیر نمی دادند به نماد اعتماد. اما سرویس دهی عالی. واریز هم ساعت 4:30 صبح هر روز انجام میشد معمولا

درگاه غیرمستقیم، جهان پی، سیباپال، پی لاین و پارس پال رو داشتیم که انصافا سیباپال اوائلش خوب بود اما ماژولهاش محدوده. در حال حاضر پارس پال داریم و کاملا راضی هستم

در حال انعقاد قرارداد با سامان کیش هستیم که درگاه بانک سامان بگیریم. خدمات خوبی دارند

hannanstd.ir

من خودمم رو سیباپال هستم ... حالا جدا از بحث پلاگین هاش که خودم برای خودم میزنم سرعت تسویه حسابشون واقعا عالیه ..

amiralibk.ir

تازه وارد
سلام :)

قبلا پی لاین استفاده میکردم .

جدیدا اومدم جهان پی به خاطر کارمزد مناسبش .

Public-F

تازه وارد
ما هم جهان پی هم کارمزدش کمه و هم پرداخت بصورت پایا و بدون کارمزد انجام میده و همه چی اتوماتیک است. بدترینش هم زرین پال است قبلا استفاده کردم اذیت شدم پی لاین هم اپراتورهاش خدا رحم کنه

آخرین ویرایش توسط مدیر:

MahdiY

راهبر انجمن
ترکیب پی لاین و جهان پی!

پی لاین به خاطر سقف کارمزد

جهان پی برای تسویه خوب و امکانات و راحتی استفاده

hannanstd.ir

ترکیب پی لاین و جهان پی!

پی لاین به خاطر سقف کارمزد

جهان پی برای تسویه خوب و امکانات و راحتی استفاده
با تشکر از شما .... نحوه استفاده این ترکیب به صورت عملی به چه صورت هستش؟

يك ادمين

تازه وارد
به نظرم بهترين درگاه هاى ايران پارس پال و جهان پى بودند كه حيف شدند 

در حال حاضر هم درگاه " " انصافا خيلى سريع تسويه ميكنه و همچنين پشتيبانى قوى داره ، البته  هم يه مدت خوب كار كرد. 

يا حق

kianoush

تازه وارد
من از درگاه بانک پارسیان استفاده می کنم

تا الان مشکلی برای درگاهم به وجود نیومده و بسیار راضیم

البته توجه داشته باشید که خرید هایی که تا ساعت 7 یا 8 شب باشه صبح به حسابتون میره اما بعد این زمان وجه محصول با یک روز تاخیر به حساب میره

دلیلش اینه که تراکنش های دروازه های بانکی از طریق بانک مرکزی انجام میشه و وقتی پول از طریق درگاه واریز میشه در واقع در چرخه حساب بانک مرکزی هستش.بانک مرکزی حدود 7 الی 8 ساعت پول در حساب نگه میداره و بعدش به حساب بانک ها واریز میکنه

BehtashFani

تازه وارد
من برای سایت   از درگاه واسط استفاده می کنم . 

به خاطر این دارم ازش استفاده میکنم که کارمزدش خیلی پایین هست . (0.5 درصد - نیم درصد) 

تسویه حساب هاشم خیلی عالیه . پشتیبانیشونم که همیشه تو تلگرام آنلاین هستند  و سریع جواب می دند . 

در ضمن یه امکانی بهش اضافه  کردند که می تونید تو تلگرام محصولتون با درگاه این شرکت بفروشید . یعنی دیگه نیاز به داشتن وب سایت برای فروش کالا نیست . 

بهتون پیشنهاد می دم که حتما برای مدتی هم که شده امتحانش کنید . 

حسن غویشه

کاربر عضو
سلام

واسط

شتاب ها "هنوز فیلتر نشده"

البته در فکر دریافت نماد اعتماد برای درگاه مستقیم "به پرداخت ملت" هستم

باتشکر:)

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.
بالا