استفاده از سایت های تبلیغاتی کلیکی برای بالا بردن رتبه الکسا

vahid1993

تازه وارد
سلام به همگی | سال نو مبارک

میخواستم بدونم سایت های کلیکی چطور کار میکنند؟ مثلا سایت هایی که با شعار افزایش رتبه الکسا خیلی پول به جیب میزنن. میخواستم بدونم آیا واقعا حقیقت داره که این سایت ها که بعضی هاشونم معتبر هستند, میتونن رتبه الکسا بالا ببرن؟ مثلا سایت میترارنک که تعریفشو از خیلیا شنیدم( البته نمیدونم راست گفته باشن یا نه :39:  ) میگه که میتونه تا بیست هزار بازدیدکننده در روز برای وبسایت بیاره به طوری که هر بازدیدکننده با یه IP در روز وارد بشه.فرض کنیم درسته اما اگر فرضا من بخوام تو سایتم از تبلیغات کلیکی و بنری که شرکت هایی مثله صباویژن و ای نتورک ارائه میدن استفاده کنم آیا اونا نمیفهمن که من دارم از پکیج های افزایش بازدید استفاده میکنم؟اصلا براشون مهمه؟ چون اونام به پولشون میرسن!!

واقعا ممنون میشم اگر تجربیات خودتون در این مورد اینجا بنویسید.

با تشکر فراوان :53:  

ُSajadfa.ir

کاربر عضو
سلام به همگی | سال نو مبارک

میخواستم بدونم سایت های کلیکی چطور کار میکنند؟ مثلا سایت هایی که با شعار افزایش رتبه الکسا خیلی پول به جیب میزنن. میخواستم بدونم آیا واقعا حقیقت داره که این سایت ها که بعضی هاشونم معتبر هستند, میتونن رتبه الکسا بالا ببرن؟ مثلا سایت میترارنک که تعریفشو از خیلیا شنیدم( البته نمیدونم راست گفته باشن یا نه :39:  ) میگه که میتونه تا بیست هزار بازدیدکننده در روز برای وبسایت بیاره به طوری که هر بازدیدکننده با یه IP در روز وارد بشه.فرض کنیم درسته اما اگر فرضا من بخوام تو سایتم از تبلیغات کلیکی و بنری که شرکت هایی مثله صباویژن و ای نتورک ارائه میدن استفاده کنم آیا اونا نمیفهمن که من دارم از پکیج های افزایش بازدید استفاده میکنم؟اصلا براشون مهمه؟ چون اونام به پولشون میرسن!!

واقعا ممنون میشم اگر تجربیات خودتون در این مورد اینجا بنویسید.

با تشکر فراوان :53:  
سلام ، سال نوی شما هم مبارک.

پول آنچنانی ای که می فرمایید به جیب نمی زنن ( امثال ... رنک ها و باکس ها ) و اینکه تاثیر موقتی در رنکینگ دارن نه دائمی.   این بازدیدها هیچ فایده ای هم نداره جز اینکه یکی بخواد ادعا کنه پربازدیده و بفروشه به یکی مبتدی تر از خودش. بازدید چه فایده وقتی فقط حکم عدد رو داره.

سایت هایی مثل صباویژن و ای نتورک (اینا درآمد خوبی دارن) کاری به اصول بازاریابی شما ندارن و فقط پولشون رو می گیرن و تبلیغات می کنن اما برای شما بازدید هدفمند تولید می کنن. بازدید هدفمند فروش رو افزایش میده، برندسازی می کنه.

موفق باشید :53:

جاویدان

کاربر عضو
با سلام دوست عزیز

یه مشکل در این افزایش دهنده های بازدید اینه که اگر شما بخواید 20 هزار بازدید در روز رو تحویل بگیرید باید هر 24 ساعت و هر ثانیه بازدید بیش از ظرفیت سرور رو دریافت کنید و این در سرور های اشتراکی مشکل ساز خواهد بود چون بار زیادی رو تحمل خواهید کرد در برخی به علت همزمانی درخواست های یکسان سرور با مشکل روبرو خواهد شد

نکته دیگر اینکه این بازدید ها فقط و فقط صفحه اول شما را هدف قرار خواهد داد و هیچ رتبه ای در دراز مدت از شما دوا نخواهد کرد

نکته بعدی بیشتر این بازدید ها ip های مجازی هستند یعنی کاربر واقعی نیستند و زمان زیادی رو هم روی سایت شما سپری نخواهند کرد و این یعنی پس از مدتی الکسا و سایر گزینه این موارد را شناسایی خواند کرد و شاید منفی بگیرید

اینکه شما چه مقدار در سال می خواید از این روش استفاده کنید می تونه رتبه شما رو موقتا افزایش ولی در طولانی مدت کاهش بده.

برای مواردی مثل تبلیغات شاید مناسب باشه ولی برخی سایتهای تبلیغات ایرانی چون با این مسئله آشنا هستند ip های خارجی رو مسدود می کنند و اگر این سایتها از ip خارجی استفاده کرده باشند شما هیچ سودی نخواهید برد.

پس قبل از هر گونه استفاده ای به موارد فوق دقت کنید تا برای جذب درآمد دچار مشکلات بیشتری نشید

بهتره خودتون با مطالب بهتری جذب مخاطب کنید

موفق باشید

mahor

تازه وارد
سلام

بله تاثییر دارن

ولی

اغلب این سایت ها بسته های متفاوتی دارن که استفاده مداوم و همزمانشون تاثییرشون رو بیشتر می کنه

برای مثال شما اگر فقط بازدید بخرید تاثییر زیادی در رنکینگ الکسا و بالااومدن در کوکل نداره

ولی اگر ازبسته خرید ورودی گوگل که نمونه های مختلفی داره و ماندگاری بالای ای پی استفاده کنید جواب میده

البته در کنار خرید بک لینک

خرید رپورتاژ

و...

اغلب ای پی ها هوشمند هستند و بعد از اومدن به صفحه اول شما کلیک خواهند کرد و لینک های سایتتون رو باز می کنند برای امتحاب شما شمارنده روی صفحات بزارید متوجه می شید.

پس بی تاثییر نیستن

فقط باید قبلش بدونید از کجا و چجوری خرید کنید

مثلا بک لینک ها تو چه سایتایی هستند و اونا رو چک کنید

بالا