استفاده از لیست bullet در نوضیحات کوتاه ووکامرس

aligh.xz3d

تازه وارد
سلام
در قسمت توضیحات کوتاه هرچی از لیست (بولت) استفاده میکنم نشون نمیده تو سایتای خارجی یه سرک کشیدم ولی نفهمیدم چی به چیه ممنون میشنم کمک کنید

• منظورم این لیسته
  • وقتی استفاده میکنم سیو میکنم چیزی نشون نمیده
  • این مشکل فقط در توضیحات کوتاه محصول هست
  • فایل ضمیمه کردم که نشون میده چطوری نشون میده

پیوست‌ها

• Capture.JPG
    Capture.JPG
    37.5 کیلوبایت · بازدیدها: 4

aligh.xz3d

تازه وارد
سلام
در قسمت توضیحات کوتاه هرچی از لیست (بولت) استفاده میکنم نشون نمیده تو سایتای خارجی یه سرک کشیدم ولی نفهمیدم چی به چیه ممنون میشنم کمک کنید

• منظورم این لیسته
  • وقتی استفاده میکنم سیو میکنم چیزی نشون نمیده
  • این مشکل فقط در توضیحات کوتاه محصول هست
  • فایل ضمیمه کردم که نشون میده چطوری نشون میده
سلام اقای یزدانیان
وقتی از لیست استفاده میکنم توی توضیحات محصول نمایش نمیده عکس ضمیمه میکنم کاملا متوجه میشید چی میگم

پیوست‌ها

• 1.JPG
    1.JPG
    98.4 کیلوبایت · بازدیدها: 11
  • 2.JPG
    2.JPG
    93.9 کیلوبایت · بازدیدها: 11

جاویدان

کاربر عضو
با سلام دوست عزیز
یک سوالی هست شما وقتی لیست رو قرار می دهید آیا از نشانه گذار خود وردپرس استفاده می کنید یا صرفا کپی پیست می کنید
چون در عکس شما هیچ فعال بودن نشانه گذاری دیده نمی شود.
بهتر است اگر کپی پیست می کنید پس از قرار دادن در صفحه یکبار مطلب را با Ctrl+a بگیرید و سپس دکمه لیست نشانه دار رو فشار دهید تا حاشیه دور لیست نشانه دار فعال و نقطه های کنار نوشته ها ایجاد شود.(گاهی نیاز است دو بار اینکار را انجام دهید تا مطمئن شوید انجام شده) سپس ذخیره و بررسی کنید.
موفق باشید

aligh.xz3d

تازه وارد
لطفا ویرایش گر های دیگه ای ک دارین رو غیرفعال کنین بجز ویرایشگر کلاسیک. و بعد مجدد امتحان کنید.
فرقی نکرد
با سلام دوست عزیز
یک سوالی هست شما وقتی لیست رو قرار می دهید آیا از نشانه گذار خود وردپرس استفاده می کنید یا صرفا کپی پیست می کنید
چون در عکس شما هیچ فعال بودن نشانه گذاری دیده نمی شود.
بهتر است اگر کپی پیست می کنید پس از قرار دادن در صفحه یکبار مطلب را با Ctrl+a بگیرید و سپس دکمه لیست نشانه دار رو فشار دهید تا حاشیه دور لیست نشانه دار فعال و نقطه های کنار نوشته ها ایجاد شود.(گاهی نیاز است دو بار اینکار را انجام دهید تا مطمئن شوید انجام شده) سپس ذخیره و بررسی کنید.
موفق باشید
بله این کارو هم انجام دادم فرقی نکرد

جاویدان

کاربر عضو
با سلام دوست عزیز
بدون کپی پیست یکبار به صورت دستی بنویسید و امتحان کنید
  • مثل اینجا
  • شما را می بینیم
تست کنید و نتیجه را اعلام کنید
موفق باشید

پیام یزدانیان

کاربر عضو
مشکل از کدهای قالبشون بود. ترجیحا قالب رو باید تغییر بدید.
خود قالب روی نوشته ها تغییر ایجاد میکرد و li , ul های پست رو حذف میکرد.( تو فرانت )

Mohammad

مدیر انجمن
پرسنل مدیریت
ادرس سایت رو قرار میدادید بهتر میشد راهنمایی کرد
احتمالا از دستور PHP استفاده میشه در بخش توضیحات که کدهای HTML رو لحاظ نمیکنه و صرفا متن قرار میده.

بالا