استفاده از ووکامرس بعنوان سایت آگهی و دایرکتوری

armiiiiiin

تازه وارد
سلام وقت بخیر
من قصد طراحی سایت دایرکتوری و آگهی نیازمندی ها دارم . صفحات مختلف با جت انجین طراحی و پیاده سازی میکنم . از ووکامرس فقط بخاطر ارسال پیامک و درگاه پرداخت میخوام استفاده کنم . کار به شکل زیر باشه :
محصولات سایتم میشه >>> آگهی رایگان / آگهی ویژه یک ماهه 10.000 تومان / آگهی ویژه شش ماهه 20.000 تومان / آگهی ویژه یکساله 30.000
کاربر وارد سایت میشه >> این 4 محصول در قالب چهار دکمه در صفحه اصلی سایت قرار میدم >>> کاربر مثلا روی آگهی رایگان کلیک میکنه >>> سبذ خریدی نباید باشه >>> فیلد های اطلاعاتی که نیاز دارم برای انتشار آگهی ،در این مرحله از کاربر دریافت کنم ( میتونم مواردی فیلدهایی بسازم تا کاربر تکمیل کنه ؟ انگار داری توی شیپور آگهی ثبت میکنی ، بعضی فیلد ها شرطی باشه ، مثلا گزینه ماشین انتخاب کرد فیلد های متناسب با ماشین از قبیل رنگ مدل و ... به نمایش در بیاد ) >>> بجای دکمه پرداخت کلمه ارسال هست >>> کلیک میکنه و در حقیقت اون محصول رایگان برای کاربر خریداری میشه ( یا بهتر بگیم اطلاعات ورودی آگهی برای مدیر ارسال میشه ) >>> یک پیامک شخصی سازی شده براش ارسال میشه ( مثلا آگهی شما در انتظار تایید ) >>> مدیریت آگهی میبینه و وضعیت خرید روی تکمیل میذاره >>> یک پیامک برای کاربر ارسال میشه ( مثلا آگهی شما منتشر شد ) >>> به همین ترتیب کاربری روی آگهی ویژه یک ماهه کلیک میکنه و موارد شخصی سازی شده خواسته شده تکمیل و سپس مستقیم به صفحه پرداخت میره >>> دیگه سبد خرید وارد نمیشه >>> و ادامه ماجرا

** عملکرد سبد خرید از کار بیوفته و کاربر بعد از تکمیل موارد خواسته شده مستقیم به پرداخت بره یا اگر محصول رایگان هست ، پیام تشکر ببینه
میشه همچین کاری انجام داد ؟
من تجربه کار با ووکامرس ندارم ، اگر دوستان با تجربه نظر بدن ممنون میشم . نیاز به تشریح و توضیح کامل نیست ، فقط کلید واژه وار و همچنین از نظر شما شدنی هست تا من زمان بذارم و این روش انجام بدم ، کمک بزرگی به من میکنه

بخاطر موارد زیر هست که میخوام از ووکامرس هم استفاده کنم :
1. از پیامک مراحل پردازش کالا >>> بجای پیامک ( در انتظار تایید - منتشر شد و ... ) استفاده کنم
2. از درگاه پرداخت و پیامک خرید شما با موفقیت انجام شد >>> بجای اشتراک آگهی و پیامک تشکر استفاده کنم

armiiiiiin

تازه وارد
یجورایی کار گرویتی فرم و wpforms انجام بده >> این دو پلاگین محدودیت هایی دارن در ارسال پیامک برای مثال نمیتونم حالت ( منتظر تایید ، منتشر شد و ... ) ایجاد کنم تا پیامک ارسال بشه + یک مشکل دیگه اینه ، پیامک به محض سابمیت فرم ارسال میشه و وابسته به پرداخت نیست

بالا