استفاده از ووکامرس به عنوان بخشی از سایت!

nars1235

تازه وارد
سلام دوستان

من یه سایت شخصی دارم (رزومه) که می خوام چند تا کتاب و مقاله های علمی خودم را در اون بفروشم. چگونه می تونم تو یه سایت شخصی از ووکامرس استفاده کنم؟

راه دیگه ای جز ووکامرس هست؟

dehnavi

راهبر انجمن
در مرحله اول پیشنهاد میکنم از بخش رو مشاهده کنید.

در صورت پشتیبانی پوسته شما از ووکامرس، میتونید از ووکامرس استفاده کنید و بهترین گزینه هم همین هست.

آخرین ویرایش توسط مدیر:

nars1235

تازه وارد
ممنون از پاسختون

پوسته را من خودم طراحی کرده ام، برای پشتیبانی از ووکامرس چه کاری باید انجام بدم؟ (مبتدی در وردپرسم)

ممنون

BahramElf

کاربر عضو
سلام

مهم نیست که پوسته رو خودتون طراحی کرده باشید یا نه
اگر سایتتون با وردپرس پیاده سازی شده و بر پایه وردپرس هست کافیه ووکامرس رو نصب کنید و اگر لازم شد (بعید میدونم) یکی دوتا برگه خودتون اضافه کنید
اگر سایت رو کد بیس زدید می تونید فروشگاه رو مستقل و در یک پوشه جداگانه از سایت اصلی پیاده کنید

nars1235

تازه وارد
سلام دوستان

من یه سایت شخصی دارم (رزومه) که می خوام چند تا کتاب و مقاله های علمی خودم را در اون بفروشم. چگونه می تونم تو یه سایت شخصی از ووکامرس استفاده کنم؟

راه دیگه ای جز ووکامرس هست؟
من به نتایج زیر رسیده ام، آیا درست است؟:

1- یک برگه ایجاد کنم، قالب آن را همان قالب فروشگاهی ووکامرس انتخاب کنم، در صفحه اصلی سایتم به این برگه لینک دهم

2- برای این که بتوانم قالب برگه را متفاوت ار قالب اصلی انتخاب کنم از افزونه ای مثل jonradio Multiple Themes استفاده کنم

ممنون

BahramElf

کاربر عضو
شما ووکامرس رو نصب کنید، خودش برگه های فروشگاه، آرشیو محصولات، تک محصول و... رو ایجاد میکنه

بعد اگر باز برگه خاصی مد نظرتون بود اون برگه رو میتونید خودتون ایجاد کنید، کدش رو بزنید یا...

nars1235

تازه وارد
شما ووکامرس رو نصب کنید، خودش برگه های فروشگاه، آرشیو محصولات، تک محصول و... رو ایجاد میکنه

بعد اگر باز برگه خاصی مد نظرتون بود اون برگه رو میتونید خودتون ایجاد کنید، کدش رو بزنید یا...
همون طور که گفته بودید من لینک برگه فروشگاه رو در سایتم قرار دادم، ولی یک صفحه ساده و بی ریخت بالا میاد، محصولات نمایش داده می شه ولی جالب نیست، تسویه حساب و پرداخت و... هم کار نمیکنه(در لوکال هستم)

نمیشه به یه قالب فروشگاهی زیبا لینک داد؟

ممنون

Qalekhani

قلعه‌خانی
همون طور که گفته بودید من لینک برگه فروشگاه رو در سایتم قرار دادم، ولی یک صفحه ساده و بی ریخت بالا میاد، محصولات نمایش داده می شه ولی جالب نیست، تسویه حساب و پرداخت و... هم کار نمیکنه(در لوکال هستم)

نمیشه به یه قالب فروشگاهی زیبا لینک داد؟

ممنون
ظاهر اون صفحه بر اساس پوسته شماست. اگر ساده است بخاطر ووکامرس نیست بلکه ایراد از استایل ساده پوسته شماست.

بالا