اسکریپت اختصاصی بهتره یا فروشگاه سازهای معروف؟

سلام

من میخام یه سایت فروشگاهی تاسیس کنم حالا موندم که اسکریپت های اختصاصی بهترن یا سیستم های دیگه مثل جوملا و پرستاشاپ؟

از هر نظر سئو و امکانات دیگه

sobhan93

تازه وارد
واسه اینچنین مواردی

سیستم های اماده نیاز رو برطرف میکنه

گرچه بعضی ها خواستار برنامه نویسی از 0 هستند

سیستم هایی رو از 0 مینویسن که در اون ها یک ایده و یا یک طرح جدید به کار بره

مثلا منه کاربر میخوام یک سایت بازی داشته باشم

اینو نمیشه با سیستم های اماده پیاده سازی کرد

erfan

طراح وب
پرسنل مدیریت
بله از هرکس بپرسی میگه اختصاصی خوبه!؟ سیستم های اوپن سورس برای کسانی هست که میخوان بدون دردسر کدنویسی یه فروشگاه راه اندازی کنند که گاهی هم به محدودیت های برمیخورن در کل اختصاصی پیشنهاد میشه ولی من بودم از اسکریپت آماده استفاده میکردم :D

amin2142

تازه وارد
سلام

اگه خودت php بلدی از 0 بنویس چون میدونی کجا از چی استفاده کرده و راحت میتونی توسعه بدی و به تمام سورس سایت مسلط هستی

اما سیستم های آماده ، اگه بخوای توسعه بدی باید کلی بشینی ببنی از چه الگریتمی استفاده شده ، تابع ها و فاکشن ها رو ببنی که کلافه میکنه تازه اونم یا میشه یا نمیشه، اما استارت کار با این سیستم ها راحت هست چون یه آپلود و نصب هست دیگه

من خودم شخصأ php بلدم و چند cms نوشتم واسه کارای خودم چون اوایل یا جولا بود یا وردپرس و خیلی خواسته ها و ایده ها به ذهن آدم میرسه که رو این سیستم ها آدم قدرت مانور نداره و دستو بالش بسته هست

البته بازم نظر شما شرط هست ، این فقط نظر شخصی خودم بود

ممنون اما هیچ کی جواب منو نداد که کدوم بهتره و چرا؟ من php بلد نیستم اما یه بنده خدایی قیمت خیلی پاینی برای نوشتن اسکریپت اختصاصی پشنهاد داده

ولی من خودم فک میکنم از نظر امنیت و سئو فروشگاه سازا بهترن چون یک تیم قوی پشتشه و این همه انجمن هست که داره افزونه های مختلفشو ساپورت میکنه پس دست مشتری بازه و قدرت مانور زیادی داره

اما توی اسکریپت اختصاصی برای هر تغییری باید دنبال تیمی باشی که اونو نوشته و اگه طرف جواب نده هیچ انجمنی وجود نداره براش

درست میگم؟

amin2142

تازه وارد
من اسکریپت فروشگاه ساز کارنکردم

اما واسه استارت اونی رو پیشنهاد میکنم که حداقل تعداد افزونه ها و ماژول ها بیشتر از بقیه سیستم ها باشه چون اینطور معلومه سایت ها بیشتری ازش استفاده میکنن که افزونه هاش بیشتر هستند

واسه امنیت و seo به نظر من ربطی به تیم نداره ، اگه درست کدنویسی بشه باگی نداره و از css روز استفاده بشه ، اونم به صورت خلاصه و image ها سایز مناسبی داشته باشن جستجوگر ها Index میکنند صفحات ها

تغییرات و توسعه سیستم ها دردسر خودشو داره بازم

بالا