اسکریپت ایمیل مارکتینگ MailWizz نسخه 1.3.3

newardalan

تازه وارد
MailWizz نام یک اسکریپت تجاری می باشد که با استفاده از آن قادر هستید یک سیستم ایمیل مارکتینگ راه اندازی کنید. از قابلیت های این سیستم می توان به سیستم مدیریت مشتریان ، ایجاد کمپین های تبلیغاتی ، ایجاد لیست ها و درون ریزی (ایمپورت) ایمیل ها ، وجود افزونه عضویت در خبرنامه برای سیستم وردپرس ، وجود API برای توسعه دهندگان ، سیستم گزارشات و نمودار های گرافیکی اشاره کرد.

You must be registered for see images attach

[h=3]حجم فایل:[/h]31.5 مگابایت

[h=3] [/h]

[h=3]پیش نمایش:[/h]

نام کاربری مدیر: demo.admin@mailwizz.com

رمز عبور: demoadmin

تاریخ ارسال: ۰۲ اردیبهشت ۱۳۹۳

newardalan

تازه وارد
دوستان و مدیرانِ عزیز میشه آموزش نصب این اسکریپت رو بدهید؟؟

من فایلی به اسم config پیدا نکردم که بوام دیتابیس رو باهاش ست کنم

پوشه ی install رو که فراخانی میکنم صفحه سفید میشه

آدرس سایتم هم که میزنم و باید فایل index.php رو باز کنه، این ارور رو نشون میده :

Warning: require_once(/home/u481819499/public_html/latest/apps/init.php): failed to open stream: No such file or directory in /home/u481819499/public_html/latest/index.php on line 18 Fatal error: require_once(): Failed opening required '/home/u481819499/public_html/latest/apps/init.php' (include_path='.:/usr/lib/php') in /home/u481819499/public_html/latest/index.php on line 18

هیچ فایل readme یا عکس یا ...ای هم برای آموزش نصب وجو ندارهمیشه راهنمایی کنید؟؟

باتشکر از راهنمایی ها و زحماتِ شما

newardalan

تازه وارد
دوستان و مدیرانِ عزیز میشه آموزش نصب این اسکریپت رو بدهید؟؟

من فایلی به اسم config پیدا نکردم که بخوام دیتابیس رو باهاش ست کنم

پوشه ی install رو که فراخانی میکنم صفحه سفید میشه

آدرس سایتم هم که میزنم و باید فایل index.php رو باز کنه، این ارور رو نشون میده :

Warning: require_once(/home/u481819499/public_html/latest/apps/init.php): failed to open stream: No such file or directory in /home/u481819499/public_html/latest/index.php on line 18 Fatal error: require_once(): Failed opening required '/home/u481819499/public_html/latest/apps/init.php' (include_path='.:/usr/lib/php') in /home/u481819499/public_html/latest/index.php on line 18

هیچ فایل readme یا عکس یا ...ای هم برای آموزش نصب وجو نداره

میشه راهنمایی کنید؟؟

باتشکر از راهنمایی ها و زحماتِ شما

Mohammad

مدیر انجمن
پرسنل مدیریت
در هاست رایگان نصب نکنید...

قوانین این تالار رو لطفا ، خواهشا بخونید

بالا