اسکریپت این سایت؟؟؟

MHMProSoft

تازه وارد
سلام.

دوستان من می خواستم بدونم که این سایت از چه اسکریپتی استفاده می کنه؟

همون صفحه اولش رو می گم.

اگه کسی می دونه بزاره فارسی باشه بهتره.

ممنون.

P30TiP

کاربر عضو
این اسکریپت رو تا اونجا که یادمه تیم X.G داشت و قیمتش هم 190 تومان این طورا بود ;)

mohammadreza

تازه وارد
نمی شه گفت اسکریپت خاص و یا پیچیده ای است شاید خودشون نوشتنش آخه اسکریپت پیچیده ای نیست و همش به فروم که vb هست تکیه کرده البته شبیه به php fusion هم هست!

mohammadreza

تازه وارد
نه p30tip این اسکریپت چیز زیادی نداره که با این قیمت بفروشن این روزها با ساده ترین سی ام اس هم می شه چنین سایتی راه انداخت! شما نگاه کن اصلا پنل کاربری نداره! اون پنلش مال vb هست!

P30TiP

کاربر عضو
گفتم که، این CMS رو X.G داشت که یا خودشون یا یکی دیگه نوشته بود... اینم یه نمونه دیگش که از X.G خریده :

کد:
http://irpsp.com/

mohamad360

کاربر عضو
من سیستم بازی سنتر و ویدئو گیم رو دارم اما نسخه انگلیسیش رو :) :) کمی هم فارسیش کردم هر کی میتونه بیاد تا باهم فارسیش کنیم و بزاریم ملت دانلود کنند حالشو ببرند :idea: :idea: :idea:

هر کی موافقه همین جا بگه تا لینکم بدم :oops: :oops:

DarkError

تازه وارد
من فارسی میکنم ! :roll: :!: هرچی باشه فارسی میکنم :?

MHMProSoft

تازه وارد
من سیستم بازی سنتر و ویدئو گیم رو دارم اما نسخه انگلیسیش رو :) :) کمی هم فارسیش کردم هر کی میتونه بیاد تا باهم فارسیش کنیم و بزاریم ملت دانلود کنند حالشو ببرند :idea: :idea: :idea: هر کی موافقه همین جا بگه تا لینکم بدم :oops: :oops:
عزیز این سایت که شما گذاشتید از mkportal استفاده می کنه.

mkportal رو که روی وی بی نصب کنی همه چیزش به وی بی نصب میشه حتی عضویت و آمار و ....

حالا این بازی سنتر از این دو تا خارج نیست.

یا mkportal یا اینکه دوستمون گذاشتن...ccms

بالا