اسکریپت این سایت چیه؟!

rapsong

تازه وارد
میخوام بدونم اسکریپت سایت دلتا یه آدرس زیر چیه؟! ممنونم

n3mo

کاربر عضو
خودشون نوشتن . اما نمونه اين زياد هست به زبان پي اچ پي و اي اس پي

arshia

تازه وارد
آقا من این اسکریپت و دارم ولی کلا باید پی اچ پی بدونی تا باهاش کار کنی.من خودم چند تا سایت قوی باهاش راه انداختم و هر قالبی هم که بخوای می تونم برات بسازم.اگه خواستی تماس بگیر.

نمونه سایت:

09125670834 امامی

n3mo

کاربر عضو
دوست عزيز چشم ميزارم اما يه چند روزي نيستم !

متاسفانه عموي بزرگوارم فوت كردند و نميتونم زياد به سايت سر بزنم ! ميزارم براتون به زودي !

موفق باشيد !

n3mo

کاربر عضو
دوست عزيز سيستم فروشي شما جوملا نيست !؟؟؟

amlak/mambots/system/joomlajaxcore

اينم سيستم املاك به زبان اي اس پي البته فارسي نيست . فارسي دارم اما خيلي قديميه ! :

عكس از محيط :

آپلود در رپيدشير :

حجم : 1907 كيلوبايت

موفق باشي

arshia

تازه وارد
این یه سیستم قویه نیازمندیه که قابلیت ایجاد هر گونه سایت نیازمندی و کاریابی وحتی خبری رو داره.من برای افراد مختلف بسته به نیازشون این سیستم رو کاستمایز می کنم .چند تا از سایت هایی رو که اخیرا کار کردم

البته كار طراحی قالب هم براي اين سيستم انجام می دیم. (با اجازه از مدیر سایت)

:?:

arshia

تازه وارد
نه آقا برای سیستم آجاکس از پلاگین جوملا استفاده کردیم چون این سیستم در اصل آجاکس نبود ولی الان به این نتیجه رسیدیم که اصلا سایت هایی که آجاکس هستند صفحاتشون تو موتورهای جستجو خوب ایندکس نمی شن و الان رو سیستم جدید آجاکس نصب نیست.

n3mo

کاربر عضو
اينم يك سيستم اي اس پي ديگه !

نام : FBS Amlak

زبان : تركي

پخش اسكريپت : احسان.پ

زبان برنامه نويسي : Asp

امكانات پيشرفته سيستم املاك . سفارشي سازي آسان . تفهيم در كد و ماژول سازي . ارتباط آسان براي سيستم هاي بانك ايران !

دمو :

دانلود از رپيد شير :

موفق باشي !

Mohammad

مدیر انجمن
پرسنل مدیریت
مرسي احسان جان!

اين ديگه حرف نداشت! :oops:

rapsong

تازه وارد
دوست عزيز چشم ميزارم اما يه چند روزي نيستم !متاسفانه عموي بزرگوارم فوت كردند و نميتونم زياد به سايت سر بزنم ! ميزارم براتون به زودي !

موفق باشيد !
خدا بیامرزه! ممنونم همچنین شما

rapsong

تازه وارد
بابت سیستمی هم که گذاشتی خیلی ممنونم ازت ولی کاش حداقل انگلیسی بود که میتونستم فارسیش کنم!!! :oops: بازم خیلی ممنونم از لطفت احسان جان! راستی یک تشکر کلی هم به محمد بدهکارم بابت این که سایت بسیار عالی رو ایجاد کردن! انشالله بتونم از این پس کمک کنم به شما و کاربرای محترم سایت :idea:

بالا