اسکریپت باکس خبر خوان

hamid_00a

کاربر عضو
سلام

من یه اسکریپت خبر خوان میخوام که بصورت باکسی باشه و حالت تب هم داشته باشه برای سایت های مختلف و لینک ار اس اس رو بدم بهش و خودش اتوماتیک خبرارا بگیری و منتشر کنه و خودشوم بروز شه

ایا هست چنین چیزی؟

erfan

طراح وب
پرسنل مدیریت
انتقال یافت انجمن پرسش و پاسخ...

تو سایت خبرخوان زیاد معرفی شده فک کنم Hibab نیازتون رو برطرف کنه!

IAMIR

کاربر عضو
شما میتونید از همون hibab استفاده کنید . یا افزونه rssposter .

استفاده کنید .

البته من خودم یک سیستم به صورت اختصاصی و کاملا مشابه شهر خبر تهیه کردم . که به صورت تجاری عرضه میشه . در صورت تمایل پیغام خصوصی کنید .

hamid_00a

کاربر عضو
ممنون ولی من رفتم نصبش کنم نصبشم کردم ولی وقتی نصب شد همش علامت سوال بود تمام فیلداش یا عنواناش ایا روش نصب خاصی داره؟ من میخوام این اسکریپت رو در سایتم استفاده کنه من پیش نمایش رو دیدم حالت تب نداشت درضمن پیشنمایش نسخه 2 کار نمیکرد سوال بعدیم در صورت قرار گرفتنش در سایت میشته ابعاده باکسم تغییر داد؟ این اشتباه نشه من سایت خبری نمیخوام بزنم یه باکس خبری میخوام برای صفحه اصلی سایتم

آخرین ویرایش توسط مدیر:

erfan

طراح وب
پرسنل مدیریت
تاپیک مرجع رو مطالعه کنید شاید به جوابتون برسید

اگر جوابی نگرفتید همونجا مطرح کنید با تام توضیحات (عکس) تا سازنده این اسکریپت خودش به شما پاسخ بده!

-------------------------------------------------------------------------------------------

شما باید حالت دیتابیس و فایل ها رو بر روی utf8قرار بدید البته اگه متن فارسی رو ؟؟؟؟ یا نوشته های عجق وجق نشون میده! اگر عکس یا دمویی از اون میذاشتید خعلی بهتر میشد راهنمایی کرد...

erfan

طراح وب
پرسنل مدیریت
عرض کردم دگه باید حال رو روی utf8 بزارید توضیح دادن خدمتت تو

بالا