اسکریپت جامعه مجازی و میکروبلاگ PHP Social Network من

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.

masoomi

کاربر عضو
دوستان سلام.

این تصویری که میبینید، یه دمو از اسکریپت تغییر داده شده php Social Network هست که محمد جان توی سایت اصلی پرشین اسکریپت به آدرس زیر قرارداده:

You must be registered for see images attach

من کلا این اسکریپت رو دارم تغییر میدم و برای خودم شخصی سازی میکنم.

یعنی قراره چیزی که ساختمو فقط خودم ازش استفاده کنم و توش به کاربرا برای آپشنهای خاصی که تعریف کردم اعتبار بفروشم و پول درارم :)

اسکریپت اصلی حتی فرم ثبت نامشم مشکل داشت. یعنی با یه آدرس ایمیل میشه n بار ثبت نام کرد. کپچا کد هم نداره که باعث اسپم میشه موقع ثبت نام.

نام کاربری فارسی نمیشه انتخاب کرد که درستش کردم. ایمیل تکراری رو هم درست کردم.

تو تمام بخشها، تصاویر آواتار کاربرا رو مستقیما از تصاویر داخل پوشه uploads لود میکنه. این یعنی فاجعه!

چون اگه 14 نفری که عکسشون به عنوان آخرین اعضا تو صفحه اصلی سایت دیده میشه، عکس 1 مگابایتی رو برا آواتارشون انتخاب کرده باشن، برا لود کردن صفحه اول سایت باید بیش از 14 مگابایت فایل دانلود بشه و خب سنگین میشه صفحه اول سایت. بقیه جاها هم همینطور. (چون تو پنل ادمین حداقل ترین حجم مجاز 1 مگابایته که بعدا میخوام بکنم 300 کیلو).

این تایملاینش مشکل داره. یعنی یه پست رو که الان ارسال کنی، مینویسه: 3 ساعت قبل :|

دارم درستش میکنم.

و خیلی ایرادای دیگه تو بخش css. مخصوصا نحوه نمایش در سایز تبلت و موبایلش.

این ایرادا رو گفتم که هرکی خواست اینو برا خودش گسترش بده، حداقل اینا رو که حیاطی ترین نقاط ضعفشه، رفع کنه.

این تاپیک رو زدم تا مشکلایی که پیدا کردم و دوستان پیدا کردن، همینجا مطرح کنیم تا هرکی خواست از این نکته ها و توضیحات استفاده کنه و مشکل اسکریپتشو رفع کنه.

"طالب" جان که در بخش نظرات سایت اصلی پرشین اسکریپت خواسته بودن آدرس سایتم رو بدم تا بره ببینه، باید عرض کنم که فعلا دارم رو لوکال کار میکنم و رو سایت نیست این اسکریپت.

بزودی منتقلش میکنم رو نت و آدرس رو میذارم تا همه ببینن.

راستی این عکس تحت قوانین نمیدونم چی رایت پرشین اسکریپته و استفاده از این عکس در سایتهای دیگه (با اینکه ممکن نیست چون برچسب DEMO زدم روش... اما با این حال)، ممنوعه :D

دوستان، درصورتی که شما هم تو این اسکریپت مشکل پیدا کردین، اینجا مطرح کنید. قرار نیست اینجا روش حل مشکل توضیح داده بشه. پس هر مشکلی که دیدین (حتی اگه نتونستین حلش کنید)، اینجا مطرح کنید.

راستی، کپی برداری از کد رنگ بنفش من و همچنین آیکون ها و متن زیر آیکونها، جرم که نه، اما نامردی محسوب میشه :D

آخرین ویرایش توسط مدیر:

mahdiali35

کاربر عضو
درود...!!!!

رو قالبش باید بیشتر کار کنی...امکانات رو نمیدونم..!!!

پ.ن: یه زمانی تو کار بادی پرس بودی.... :)

masoomi

کاربر عضو
درود...!!!!رو قالبش باید بیشتر کار کنی...امکانات رو نمیدونم..!!!

پ.ن: یه زمانی تو کار بادی پرس بودی.... :)
محمد و بعضی از دوستان در جریانن... من بادی پرس رو صرفا به خاطر ضعف نسخه موبایلش (چه در گوشیهای تاچ و چه معمولی)، ترک کردم :D

بعدشم رو آوردم رو اسکریپتهایی که نسخه موبایل دارن. رفتم رو شیرترونیکس. دیدم اون نمیتونه نیازمو رفع کنه. رفتم رو چندتا میکروبلاگ ساز. اونا هم نسخه موبایل نداشتن و قدیمی بودن و نال.

بالاخره اومدم رو این...

رو قالب این زیاد کار نمیکنم. چون برای این شبکه اجتماعی خودم یه کلاینت اندروید نوشتم و از طریق اون کلاینت با اسکریپت در ارتباطه. بعد از اینکه کارم کامل تموم شد، توی کندو و بازار منتشرش می کنم.

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.
بالا