bikas

کاربر عضو
این بار براتون اسکریپت بسیار زیبا و کاربردی و همین طور فارسی خبر خوان My RSS رو گذاشتم واسه دانلود ، این اسکریپت در واقع از روی اسکریپت RSS Aggregator Script ساخته شده است که قبلا در سایت قرار داده ایم ، این اسکریپت توسط انجمن تخصصی طراحی وب ایران کاملا راست چین و فارسی شده است و یک قالب اختصاصی هم برای آن طراحی شده است .

MyRss.jpg

مراحل نصب:

- ابتدا محتویات پوشه را در هاست خود آپلود کنید.

- از داخل پوشه include فایل config.php رو باز کرده و نام و یوزر و پسورد دیتا بیس رو وارد کنید.

- از مسیر yourdomain/include/install.php اقدام به نصب کنید.

- بعد از نصب از مسیر yourdomain/admin می توانید وارد مدیریت شید. (username:admin و password:demo)

- دقت کنید نوع صفحه بندی روی صفحه بندی php تنظیم بشه (از تنظیمات داخل مدیریت)

برای بروزرسانی خودکار اخبار لازمه از کرون جاب استفاده شه

کد:

php -q /home/YOUR-ACCOUNT/PATH-TO-CRON-FILE/cron.php

پیشنهاد میشه کرون جاب بر روی هر 12 ساعت یا هر 24 ساعت یکبار تنظیم بشه

You must be registered for see images attach

آخرین ویرایش توسط مدیر:

hannanstd.ir

مدیر انجمن و توسعه دهنده ووکامرس پارسی
rss aggregator زیاد جالب نیست

فقط افزونه وردپرس wpematico PRO

uf6

تازه وارد
با سلام خدمت تمامی اساتید

بنده اسکریپت myrss رو نصب کردم خدا رو شکر هم به مشکلی در زمینه کرون این جور چیزها بر نخوردم، اما دو تا سوال دارم که خواهش می کنم من رو برای رفع اونها کمکم کنید.

1- اول این که من وقتی لینک ها رو حالت بهینه یا همون مد htacc قرار میدم بدون هیچ مشکلی و ارور 404 لینک ها کار می کنن، اما فقط و فقط در صفحه ی مربوط به موضوعات یا همون لینک های category ها وقتی صفحه بندی رو حالت php قرار میدم و به عنوان مثال می خوام صفحه ی دوم یک موضوعی رو ببینم، لینک من رو دوباره منتقل می کنه به صفحه ی اول، برای این که بهتر مشکلم رو متوجه بشید لطف کنید یه سری به لینک زیر بزنید:

همون طور که میبینید این موضوع دارای 4 صفحه هستش، اما من هر کاری می کنم و رو شماره هر کدوم صفحات کلیک می کنم باز هم مطالب صفحه ی اول رو بهم نشون میده، البته این مشکل صفحه بندی فقط در بخش موضوعات هست و در بخش های دیگه صفحه بندی به درستی اجرا میشه.

2- سوال دومم هم این هستش که آیا راهی وجود داره که بشه در صفحه ی مربوط به هر خبر شماره id اون مطلب رو به صورت متنی نشون بدیم؟

به عنوان مثال برای خبر زیر :

اسکریپت خودش به صورت خودکار عدد 25 رو در صفحه ی اون خبر به بازدیدکننده نشون بده.

بالا