اسکریپت درگاه بانک سامان با افزونه وردپرس بانک سامان

rocki3oy

کاربر عضو
با سلام و احترام.

خدمت دوستان و مدیران عزیز.

یک چند سوال داشتم حتی کوچکترین راهنمایی باعث کمک به من میشه لطف دریغ نکنید با تشکر.

من چند تا اسکریپت درگاه ملت و پارسیان و سامان دارم می خواستم بدونم چطور این اسکریپت هارو تست کنم سالم هستند یا نه چون من در هیچ بانکی درگاهی ندارم و فقط می خوام این اسکریپت هارو تست کنم همانند درگاه های پی لاین که یک درگاه تست دارند.

یک سوال دیگه اینکه می خوایتم بدونم کدهای راهنمای اسکریپت های درگاه بانک سامان و ملت رو کجا دارند یعنی کدنویس ها از روی چه منبعی کدنویسی می کنند.

با تشکر از تمامی دوستان.

موفق باشید.

hannanstd.ir

مدیر انجمن و توسعه دهنده ووکامرس پارسی
سلام .

برای ملت که اگه از بانک درگاه بگیرید خود بانک بهتون نمونه کد php میده .... میشه گفت ملت از بقیه درگاه ها کدهای خیلی طولانی تری داره و اگه بار اولتون باشه که با ملت کار میکنید یکم ممکنه پیچیده به نظر برسه . اگه دنبال اسکریپت یا افزونه برای بانک ملت هستید از افزونه زیر استفاده کنید :

برای سامان و پارسیان هم قبلا نمونه کد تو انجمن گذاشتیم :

سامان :

پارسیان :

ولی در هر حال حتما حتما به یک حساب فعال برای تست نیاز هست .....

تا قبل از اتصال به سیستم شاپرک ملت یه وبسرویس تستی مثل پی لاین برای توسعه دهنده ها داشت .

ینده خودم این درگاه ها رو ندارم و از درگاه دوستانم استفاده کردم وگرنه برای تست در اختیارتون میذاشتم ..

.exe

کاربر عضو
سلام ؛

تنها پلاگین وردپرسی که تو این تاپیک نام برده شده پلاگین بانک ملت ووکامرس هست، برای تهیه پلاگین بانک سامان ووکامرس باید به فروشگاه سایت woocommerce.ir مراجعه کنید.

همین پلاگین وورد پرس واسه سامان هم هست؟

بالا