اسکریپت زیرنویس فارسی Subscene

samirhm

تازه وارد
سلام دوستان
چند ماهیه اسکریپت Subscene از کار افتاده ولی با این حال بعضی از سایتها هنوز با این اسکریپت کار میکنند.
میخواتسم بدونم ایا کسی از دوستان نسخه سالم این اسکریپت رو داره؟ اگه هزینه هم داشته باشه مشکلی نیست.

soroushtayyebi

تازه وارد
سلام دوستان
چند ماهیه اسکریپت Subscene از کار افتاده ولی با این حال بعضی از سایتها هنوز با این اسکریپت کار میکنند.
میخواتسم بدونم ایا کسی از دوستان نسخه سالم این اسکریپت رو داره؟ اگه هزینه هم داشته باشه مشکلی نیست.
مشکل از کار افتادنش چیه؟ ارور خاصی دریافت می‌کنید؟ شاید بشه اونجوری حلش کرد.

Mohammad

مدیر انجمن
پرسنل مدیریت
بله ، گویا روش قدیمی از کار افتاده
اما راهکار جدیدش رو ندارم و درجریانش نیستم.
چند نمونه از سایت هایی که فعال هستن رو ارسال کنید بررسی کنیم.

mohamad4810

تازه وارد
سلام من شدیدن بهش نیاز دارم چون کاربران سایتم بنده خدا ها الافن
هزینشم میدم
فقط راهشو بگید
الان مثلا این فعاله
ولی من چن وقته چه رو هاست داخلی چه رو هاست خارجی نصب میکنم نمیشه
تا چن ماه پیش میشد

جاویدان

کاربر عضو
با سلام دوست عزیز
وقتی یه جایی فیلتره یعنی مسدوده یعنی دسترسی هرجوری بهش پیدا کنی بلاخره مسدود می شود.
بهتره چون هزینه هاش رو درمیارید بروید به سایت پونیشا و به یک طراح سفارش بدهید مشابه اون رو یا بر اساس نیاز شما بسازه و شما فقط نسخه های ترجمه ایرانی و چند زبان مشخص را منتقل کنید به سایت خودتون یا هر چیزی یا نیازی که خودتون در موردش بیشتر تسلط دارید.
اینجوری چند گام از سایر همکارنتون جلوتر خواهید بود.
موفق باشید

mohamad4810

تازه وارد
درود
مشکل اینجاست که من توی فروم ها خوندم خود سایت سابسین مسدود میکنه این اسکریپت ها رو و نمیدونم این دو تایی که توی ایران دارن چجوری دارن
مرجع همشون هم subscene.com هستش چون منبع زیرنویس ها اونجاس
واقعا نمیدونم باید از کجا پیگیری کنم

جاویدان

کاربر عضو
با سلام دوست عزیز
چیزی که بنده دیدم یک سایت که کلا نسخه های ترجمه رو دانلود کرده بود ریخته بود تو یک سایت وردپرسی مشابه اون چیزی که شما فرمودید.
این خودش یک راه حل هست که شما قادر هستید که با یک برنامه نویس صحبت کنید براتون اینجوری طراحی کنه که حتی با مسدودیت اون مجموعه شما نسخه های جدید رو همیشه دارید.
ضمنا اینکه سایت مزبور داره هزینه می کنه قرار نیست زحمت و ایده یک نفر در اختیار بقیه مجانی قرار بگیره که کلی آدم توش دارند زحمت ترجمه رو می کشند حالا به هر شکلی
راه حل دومی هم هست که بهش می گویند آیفریم کردن یعنی معنی لغوی عکس برگردان است یه جورایی نمایش اون سایت در زیر سایت خود شماست (این همون کاری هست که اون اسکریپت ها هم انجام می دهند به شکل دیگری) که این می تونه توسط خود شما انجام بشه ولی باید پیه بعضی چیزها رو به خودتون بمالید اول اینکه در بخشی انجام بدید که نیازمند سئو و رتبه نباشه دوم احتمال کمی پیوندها و فیلتر خوردن دارد که باید دقت کنید کلمات حساس برخی فیلم ها توش نباشه (خودتون بهتر واقف هستید) و اینکه آیفریم کردن بهتره روی یک سرور خارجی باشه نه ایرانی
الان که ساب اسکین رو بررسی کردم پیوندها خورده است یعنی مسدود از سمت ایران است یه راه حل اینه که شما در تارنمای که متعلق به کنترل فضای مجازی است چندین نفر بشوید درخواست بدهید این سایت رفع فیلتر بشود استدلال موجه بیاورید مبنی بر اینکه این سایت فقط ترجمه در اختیار عموم می گذارد و فاقد محتویات غیر اخلاقی و غیر سیاسی است بنده خودم این کار رو کردم و یکی از سایتهایی که فیلتر بود بود که رفع فیلتر شد فقط باید مودبانه و موجه پیام بدهید تعدادتون زیاد هم باشه سریعتر پیگیری می شوند مگر اینکه سایت واقعا مشکلات فراقانونی داشته باشد. فقط باید مستمر و پیگیر باشید چند نفر باشید قطعا نتیجه شاید بدهد . ضمنا ترس هم ندارد این سایت که چون اعضایش دادستانی و برخی افرادی دولتی هست وحشت نکنید .
موفق باشید

farsamw

تازه وارد
بله سایت سابسین مسدود میکنه راهشمو پیدا کردین بگین بیشتر راهارو امتحان کردم نشد

بالا