اسکریپت شمارشگر دانلود

bestportal

تازه وارد
سلام. من برای هاست دانلودم برای اینکه بدونم روی هر فایلی که آپلود کردم چقدر دانلود شده، میخوام تعداد کلیک هاش مشخص بشه. تو انجمن و اینترنت جسنجو کردم ، یک اسکریپت بود بنام dscript که تو سایت وب آلفا بود، اینم لینکش:

اما متاسفانه لینک دانلودش خرابه، کسی میدونه این اسکریپت یا اسکریپت های مشابه رو از کجا میشه دانلود کرد؟؟؟

bestportal

تازه وارد
سلام. من برای هاست دانلودم برای اینکه بدونم روی هر فایلی که آپلود کردم چقدر دانلود شده، میخوام تعداد کلیک هاش مشخص بشه. تو انجمن و اینترنت جسنجو کردم ، یک اسکریپت بود بنام dscript که تو سایت وب آلفا بود، اینم لینکش:

اما متاسفانه لینک دانلودش خرابه، کسی میدونه این اسکریپت یا اسکریپت های مشابه رو از کجا میشه دانلود کرد؟؟؟

Mohammad

مدیر انجمن
پرسنل مدیریت
متاسفانه سایت سازنده اش هم بالا نمیاد.

میگردم بودش میزارم برات

Mohammad

مدیر انجمن
پرسنل مدیریت
متاسفانه سایت سازنده اش هم بالا نمیاد.

میگردم بودش میزارم برات

bestportal

تازه وارد
خیلی ممنون، اگه اسکریپت مشابهی هم بود، ممنون میشم راهنماییم کنید.

bestportal

تازه وارد
خیلی ممنون، اگه اسکریپت مشابهی هم بود، ممنون میشم راهنماییم کنید.

mostafa98

کاربر عضو
سلام

در این اسکریپت از آجاکس استفاده شده( تعداد دفعات دانلود فایل ها در دیتابیس MySQL ثبت می کنه)

mostafa98

کاربر عضو
سلام

در این اسکریپت از آجاکس استفاده شده( تعداد دفعات دانلود فایل ها در دیتابیس MySQL ثبت می کنه)

bestportal

تازه وارد
سلام در این اسکریپت از آجاکس استفاده شده( تعداد دفعات دانلود فایل ها در دیتابیس MySQL ثبت می کنه)

این رو دیدم قبلا، مشکلی که داره اینه که بعد از اینکه هر فایلی آپلود میکنی، بعدش باید بری تو دیتابیس اونجا هم وارد کنی اطلاعات فایل رو

bestportal

تازه وارد
سلام در این اسکریپت از آجاکس استفاده شده( تعداد دفعات دانلود فایل ها در دیتابیس MySQL ثبت می کنه)

این رو دیدم قبلا، مشکلی که داره اینه که بعد از اینکه هر فایلی آپلود میکنی، بعدش باید بری تو دیتابیس اونجا هم وارد کنی اطلاعات فایل رو

mahdiali35

کاربر عضو
این شاید بتونه کمکتون بکنه :

موفق باشید

mahdiali35

کاربر عضو

موفق باشید

bestportal

تازه وارد

موفق باشید
ممنون عزیز، این همون اسکریپتی هستش که ایدی مصطفی98 معرفی کرد، مشکلش اینه که هر دفعه باید به phpmyadmin مراجعه کرد و نام فایلی که اضافه کردیم رو اضافه کنیم.

bestportal

تازه وارد

موفق باشید
ممنون عزیز، این همون اسکریپتی هستش که ایدی مصطفی98 معرفی کرد، مشکلش اینه که هر دفعه باید به phpmyadmin مراجعه کرد و نام فایلی که اضافه کردیم رو اضافه کنیم.

william

کاربر عضو
همچین چیزی که شما میگید نیست! فایل ها رو به صورت خودکار از دایرکتوری مشخص شده لیست میکنه و در پایگاه داده ذخیره میکنه.

william

کاربر عضو
همچین چیزی که شما میگید نیست! فایل ها رو به صورت خودکار از دایرکتوری مشخص شده لیست میکنه و در پایگاه داده ذخیره میکنه.

Mohammad

مدیر انجمن
پرسنل مدیریت
یک نسخه معرفی کردم در صفحه نخست. میتونید استفاده کنید

درون فایل log ذخیره میشه. فقط لینک ها رو مستقیم نمیده...

Mohammad

مدیر انجمن
پرسنل مدیریت
یک نسخه معرفی کردم در صفحه نخست. میتونید استفاده کنید

درون فایل log ذخیره میشه. فقط لینک ها رو مستقیم نمیده...

bestportal

تازه وارد
یک نسخه معرفی کردم در صفحه نخست. میتونید استفاده کنیددرون فایل log ذخیره میشه. فقط لینک ها رو مستقیم نمیده...

خدا خیرتون بده، یک دنیا ممنون

بالا