دانلود اسکریپت فول نود، رمز ارز، ترید

webazinn

تازه وارد
امکانات ایران تتر
اسکریپت فول نود، رمز ارز، ترید وب آذین
اپلیکیشن pwa
PWA مخفف Progressive Web Application می باشد. این فناوری از اوایل سال 2015 توسط شرکت گوگل معرفی شد. یک PWA به اصطلاح وب سایتی است که از فناوری های مدرن و جدید وب استفاده می کند اما ظاهر و کارکرد آن شبیه یک اپلیکیشن معمولی می باشد. به بیان ساده تر، PWA یک وب سایت می باشد که با استفاده از مرورگرهایی مثل کروم و فایرفاکس وارد آن شده و سپس با یک اپلیکیشن سروکار داریم.

این اسکریپت دارای اپ pwa با قابلیت نصب بر روی تمام پلتفرم ها (اندروید،ios،مک،ویندوز،لینوکس و ...) را دارد.

به این تریب کاربران در هنگام استفاده از وب سایت شما تجربه کاری بهتری خواهند داشت.

کیف پول اختصاصی
این سامانه دارای کیف پول اختصاصی ارزی ریالی می باشد. که قابلیت نگهداری تمامی رمز ارزها را دارا می باشد.

سیستم ایران تتر در دو حالت تتر و تومان قابلیت واریز و برداشت را داشته که در هر دو روش واریز و برداشت به صورت کاملا اتوماتیک انجام میگردد.
جهت واریز و برداشت تتر از شبکه ترون و فول نود شبکه استفاده و جهت برداشت تومانی به صورت اتوماتیک و از سیستم وندار استفاده میگردد.

سیستم تبدیل (SWAP)
همانطور که قبلا توضیح داده شد در این سامانه قابلیت نگهداری تمام رمز ارز ها وجود دارد که جهت خریداری و نگهداری آنها میتوان از سیستم تبدیل استفاده کرد.
در این سیستم کاربر میتواند تومان و یا تتر خود را به رمز ارز های دیگر تبدیل و در کیف پول خود نگهداری کند.
امنیت
کلیه درخواست های برداشت و ورود خروج این سامانه توسط کاربر قابلیت رهگیری دارد . و با قابلیت مشاهده نشست های فعال میتواند در هر لحظه کاربر را از دیگر دستگاهای دیگر خارج کند.
درخواست های برداشت کاربران دارای سیستم احراز دومرحله با پیام کوتاه می باشد و کاربر جهت برداشت از حساب نیاز به کد ارسالی سیستم توسط پیامک را دارد.
کلیه آدرس های کیف پول ها و موارد از این دست در دیتابیس به صورت هش و رمزنگاری ذخیره میشوند.
سیستم تسویه اتوماتیک
این سیستم جهت امنیت موجودی سایت راه اندازی شده و تمام تراکنش ها به مقصد کیف پول های کاربران پس از تائید به صورت خودکار به ولت اصلی معرفی شده توسط مدیر انتقال داده می شوند.

بازار حرفه ای

در قسمت بازار حرفه ای کاربران می توانند به دو روش مارکت و لیمیت به صورت p2p معامله کنند.
این بازار دارای ربات هوشمند می باشد که به درخواست مدیر میتواند در بازار سفارش ثبت کند و از خالی بودن بازار در ابتدای راه اندازی سایت جلوگیری کند. سفارشاتی که توسط ربات ثبت میشوند با قیمت بازار متفاوت بوده و در صورتی که کاربران از ربات های شما خرید و یا فروش داشته باشند شما دچار ضرر و زیان نخواهید شد.
فعال و یا غیر فعال بود ربات قابل تنظیم می باشد.

سیستم استعلام اتوماتیک
کلیه موارد مربوط به کاربران از جمله کد ملی، کارتهای بانکی، شماره شبا، شماره موبایل و نام و نام خانوادگی در سامانه به وسیله سیستم استعلام جیبیت قابل استعلام و کنترل می باشد.

سیستم احراز هویت

سیستم احراز هویت این سامانه به صورت ویدیویی و خواندن کد رندم تولید شده توسط کاربر می باشد که در این روش دیگر امکان دستکاری در تصاویر و جعل وجود ندارد.


جهت سفارش اسکریپت صرافی ارز دیحیتال و طراحی سایت و اپلیکیشن و مشاوره رایگان لطفا با شماره 09109909006_7 تماس بگیرید.


لینک دمو:

آدرس سایت شرکت وب آذین:
 
بالا